RENAULT MAGNUM
- 2005
- ŠEDÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 12130 cm³
- 353 kW ≈ 480 k
VINVF617GSA000000436
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF617GSA000000436
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 4. 6. 2022 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 15 dnů (16. 6. 2015 až 1. 7. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MAGNUM
- Typ
- RENAULT MAGNUM 480.19 T 4X2 / 480.19 T 4X2
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 14. 10. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 10. 2005
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12130 cm³
- Výkon
- 353 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: HRABINA TRANS s.r.o. (IČO 28646673) od 9. 8. 2021
- Provozovatel: HRABINA TRANS s.r.o. (IČO 28646673) od 9. 8. 2021
Obvyklé u modelu ve stáří 16 let (všechny roky výroby): 792–1 282 tis. km (medián 1 079 603 km, 70 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 10. 2005 | První registrace | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 14. 10. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | Motor Lučina spol. s r.o. (IČO 25367625) | Registr silničních vozidel |
| 16. 6. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Lucie Volejníková (IČO 76308626) | Registr silničních vozidel |
| 1. 7. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Josef Oháňka (IČO 60291109) | Registr silničních vozidel |
| 9. 8. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | HRABINA TRANS s.r.o. (IČO 28646673) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Sviadnov (č. 3822) | 1 798 442 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 6. 2021 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 1 782 285 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 6. 2022 |
| 4. 6. 2021 | Měření emisí | Šenov (č. 580728) | 1 782 251 km | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2022 |
| 12. 6. 2020 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 1 678 991 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 6. 2021 |
| 12. 6. 2020 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 1 678 982 km | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2021 |
| 13. 6. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 1 578 739 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 6. 2020 |
| 13. 6. 2019 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 1 578 731 km | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2020 |
| 12. 6. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 1 473 202 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 6. 2019 |
| 12. 6. 2018 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 1 473 194 km | – | bez závad | 12. 6. 2019 |
| 19. 6. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 1 362 136 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 19. 6. 2018 |
| 29. 8. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 1 373 274 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 8. 2017 |
| 17. 9. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 170 504 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 9. 2016 |
| 1. 7. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3202) | 1 148 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 1 145 414 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 9. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 1 121 198 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 9. 2015 |
| 19. 9. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 1 024 515 km | způsobilé | 1 lehká
| 19. 9. 2014 |
| 25. 9. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 933 135 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 9. 2013 |
| 21. 9. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 838 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 9. 2012 |
| 29. 9. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 738 000 km | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2011 |
| 30. 9. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 630 594 km | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový vlastník a provozovatel Motor Lučina spol. s r.o. (IČO 25367625)
-
Konec: vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2010 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2011 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2012 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2013 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2014 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2015 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
-
Nový vlastník a provozovatel Lucie Volejníková (IČO 76308626)
-
Nový vlastník a provozovatel Josef Oháňka (IČO 60291109)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍKEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍKEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍKEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍKEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2016 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2017 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2018 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-17-06-0283
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2019 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-18-06-0192
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2020 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-19-06-0228
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2021 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-20-06-0271
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-06-0069
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-21-08-0039
-
Nový vlastník a provozovatel HRABINA TRANS s.r.o. (IČO 28646673)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (RENAULT MAGNUM 2005 v ČR obvykle 3,8, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,5 %
Srovnáváme s 152 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MAGNUM
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- AIRBAG
- KLIMATIZACE
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TOČNICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MAGNUM
- Typ
- RENAULT MAGNUM 480.19 T 4X2 / 480.19 T 4X2
- Varianta
- 1 100
- Verze
- 44.0
- Typ kód
- 480.19 T 4X2
- VIN
- VF617GSA000000436
- PČV
- 10521481
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 14. 10. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 10. 2005
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DXI 12 - EC01 - 20570934
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 353 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12130
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-03 / 2001/27A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1350
- Za jízdy
- 79.7
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5910/ 2550/ 3751
- Rozvor [mm]
- 4120
- Provozní hmotnost
- 7110
- Hmotnosti provozní Do
- 8440
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
12300/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R 22.5 154 L/ 11,75 X 22,5
315/70 R 22.5 154/140 L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G 50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5847-012-01
- Číslo TP
- UH690055
- Číslo ORV
- UBB163647
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ORANŽOVÝ MAJÁK, OMEZOVAČ, ABS, AIRBAG
- Další záznamy
- Udělena výjimka z § 28, odst.(3) vyhl. č. 243/2001 Sb.: Tabulka
registrační značky může být umístěna vpředu vlevo.
Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskových kol musí
být individuálně schválena výrobcem vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn
a doplňků.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF617GSA000000436
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.