RENAULT MAGNUM 520.26 T 6X2 - EURO.V-E

  • 2012
  • ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 390 kW ≈ 530 k

VINVF617JKA000000598

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 23:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF617JKA000000598

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MAGNUM 520.26 T 6X2 - EURO.V-E
Typ
RENAULT MAGNUM T 6X2 PUSHER / MAGNUM T6X2
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
30. 4. 2012
Datum 1. registrace v ČR
30. 4. 2012
Barva
ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
390 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 21. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
4
Vlastníků v registru
Václav Koláček
od 19. 10. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 4. 2012 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
30. 4. 2012 Nový provozovatel D & D transport spedice s.r.o. (IČO 25868217) Registr silničních vozidel
9. 5. 2014 Nový vlastník D & D transport spedice s.r.o. (IČO 25868217) Registr silničních vozidel
22. 3. 2017 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
22. 3. 2017 Nový provozovatel Václav Koláček (IČO 64599361) Registr silničních vozidel
19. 10. 2022 Nový vlastník Václav Koláček (IČO 64599361) Registr silničních vozidel

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel D & D transport spedice s.r.o. (IČO 25868217)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 30. 4. 2013
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2014 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-13-04-1980
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2014 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-14-04-1783
  4. Nový vlastník D & D transport spedice s.r.o. (IČO 25868217)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2016 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2016 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-15-04-1956
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-16-04-2243
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
  7. Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel Václav Koláček (IČO 64599361)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2018 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-17-03-1614
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-03-0459
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-03-0482
  10. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-19-12-0032
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-03-0533
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2022 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-08-0119
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2023 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-22-08-0194
  14. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-22-09-0353
  15. Nový vlastník Václav Koláček (IČO 64599361)
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2023 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-23-08-0237
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2024 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-23-09-0238
  18. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-23-10-0184
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2024 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-24-08-0275
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2025 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-24-09-0246
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2026 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-25-08-0261
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2027 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-26-08-0276
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • KATALYZÁTOR
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MAGNUM 520.26 T 6X2 - EURO.V-E
Typ
RENAULT MAGNUM T 6X2 PUSHER / MAGNUM T6X2
Varianta
PUSHER
Verze
50.0
Typ kód
MAGNUM T6X2
VIN
VF617JKA000000598
PČV
11870321
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS, SAINT PRIEST, FRANCIE
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
30. 4. 2012
Datum 1. registrace v ČR
30. 4. 2012
Druh (typ)
TAHAČ NÁVĚSŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DXI 13 520 EEV TR40
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
390 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74K
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.56
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6510/ 2550/ 3913
Rozvor [mm]
3095; 1320
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8125
Hmotnosti provozní Do
9346
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
7500/ 7500
11500/ 11500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 48000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22.5 154/150 G / 22.5 X 9.00 ET 161
315/80 R22.5 154/150 G / 22.5 X 9.00 ET 161
315/80 R22.5 154/150 G [2] / 22.5 X 9.00 ET 161
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.
Barva
ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7439-527-00
Číslo TP
UN223664
Číslo ORV
UBD750567
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
2008/74K dne 19.10.2022- UKONČENÍ LEASINGU.
Další záznamy
ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU, NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ
BÝT INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKOU:
- TABULKA REGISTRAČNÍ ZNAČKY MŮŽE BÝT UMÍSTĚNA VPŘEDU VLEVO.

Další ověření (externí odkazy)