RENAULT PREMIUM D 270.19PR
- 2002
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 6174 cm³
- 195 kW ≈ 265 k
VINVF622ACA000104437
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 20:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF622ACA000104437
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 171 dnů (1. 11. 2021 až 21. 4. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- PREMIUM D 270.19PR
- Typ
- RENAULT PREMIUM D 270.19PR 4X2 / DCI 6 AC + J01
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 12. 3. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 3. 2002
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6174 cm³
- Výkon
- 195 kW
- Kategorie
- N3 – Nákladní automobil valníkový
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jozef Sochuĺák Autodoprava (IČO 48423831) od 21. 4. 2022
- Provozovatel: Jozef Sochuĺák Autodoprava (IČO 48423831) od 21. 4. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 3. 2002 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 12. 3. 2002 | Nový provozovatel | Jan Bubla (IČO 48263974) | Registr silničních vozidel |
| 22. 10. 2007 | Nový provozovatel | JAROSLAV KALVODA (IČO 12352390) | Registr silničních vozidel |
| 30. 4. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | Stanislav Štěpán (IČO 60292709) | Registr silničních vozidel |
| 1. 11. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Jan Široký (IČO 06965822) | Registr silničních vozidel |
| 21. 4. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Jozef Sochuĺák Autodoprava (IČO 48423831) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 11. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 665 133 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 11. 2024 |
| 9. 11. 2023 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 665 128 km | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2024 |
| 28. 11. 2022 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 662 381 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 11. 2023 |
| 28. 11. 2022 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 662 376 km | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2023 |
| 21. 4. 2022 | Evidenční kontrola | Sviadnov (č. 3822) | 661 339 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Sviadnov (č. 3822) | 649 379 km | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2022 |
| 26. 10. 2021 | Evidenční kontrola | Sviadnov (č. 3822) | 647 398 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 4. 2020 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | 610 843 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 4. 2021 |
| 29. 4. 2020 | Měření emisí | Sviadnov (č. 580201) | 668 582 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2021 |
| 29. 4. 2019 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | 581 640 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 4. 2020 |
| 29. 4. 2019 | Měření emisí | Sviadnov (č. 580201) | 742 291 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2020 |
| 26. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 551 307 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 4. 2019 |
| 26. 4. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 529 083 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 4. 2018 |
| 25. 4. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 511 860 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 4. 2017 |
| 23. 4. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 494 644 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 4. 2016 |
| 23. 4. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 474 229 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 4. 2015 |
| 23. 4. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 452 191 km | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2014 |
| 20. 4. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 427 563 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 4. 2013 |
| 21. 4. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 398 322 km | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 4. 2012 |
| 21. 4. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 368 804 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 4. 2011 |
| 20. 4. 2010 | Na žádost zákazníka | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 368 697 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 nebezpečné
| 20. 4. 2010 |
| 20. 4. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 346 820 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 4. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Jan Bubla (IČO 48263974)
-
Konec: vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
-
Nový provozovatel JAROSLAV KALVODA (IČO 12352390)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 29. 5. 2008 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV
-
Nový vlastník a provozovatel Stanislav Štěpán (IČO 60292709)
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2013 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2014 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2015 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2016 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2017 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2018 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-17-04-0302
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2019 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-18-04-0363
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2020 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-19-04-0380
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2021 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-20-04-0372
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-21-10-0346
-
Nový vlastník a provozovatel Jan Široký (IČO 06965822)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2022 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-21-11-0285
-
Nový vlastník a provozovatel Jozef Sochuĺák Autodoprava (IČO 48423831)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-22-04-0230
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-11-2180
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-11-0747
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- NEZÁVISLÉ TOPENÍ
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- PREMIUM D 270.19PR
- Typ
- RENAULT PREMIUM D 270.19PR 4X2 / DCI 6 AC + J01
- Varianta
- 4X2-1050-32.0
- Typ kód
- DCI 6 AC + J01
- VIN
- VF622ACA000104437
- PČV
- 5704313
- Druh vozidla
- Nákladní automobil valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- BA VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 12. 3. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 3. 2002
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Typ motoru
- DCI 6 AC+J01
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 195 / 2400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6174
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49R-03 / 1999/96A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.21
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 1800
- Za jízdy
- 79.7
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10110/ 2550/ 3900
- Rozvor [mm]
- 3815; 1375
- Provozní hmotnost
- 7720
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 14000/ 14000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 32000/ 32000
- Ložná délka
- 7780
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 L / 22.5 X 9.00-10-162 M 22
315/80 R 22.5 156/150 L (2)/ 22.5 X 9.00-10-162 M 22
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AUTO-TECH VINOŘ S.R.O.,ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 10/027/02
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50 -X
- ABS
- ano
- ASR
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 5032-042-00
- Číslo ORV
- UBI932852
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- TZ C50-4
- Další záznamy
- [ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
10) SPOJ. ZAŘÍZENÍ: PODVOZEK MŮŽE BÝT VYBAVEN ZAŘÍZENÍM SYSTÉM
SYSTÉM OKO-ČEP PRŮMĚR 40 MM:
-RINGFEDER, TYP. ŘADY 85, 86, 863, 864, 865 A 95,
-ROCKINGER, TYP. ŘADY 260, 340, 400 A 430,
-J.M. (POMMIER-MOREAU), A500,
NEBO OKO-ČEP PRŮM. 50 MM:
-RINGFEDER, TYP. ŘADY 80, 81, 81S, 82 A 82S,
-ROCKINGER, TYPOVÉ ŘADY 500, 700, 710 A 715.
15) VÝBAVA - AIRBAG: (POČET) 1 - 2.]
ÚDAJE UVÁDĚNÉ V ZTP V ZÁVORCE SE DO TP NEPÍŠÍ. V PŘÍPADĚ, ŽE V ZÁVORCE
JSOU UVÁDĚNY ALTERNATIVNÍ ÚDAJE, ZAPÍŠE SE DO TP TEN, KTERÝ KE
KONKRÉTNÍMU VOZIDLU NÁLEŽÍ.
POHOTOVOSTNÍ HMOTNOST = PROVOZNÍ HMOTNOST (VČETNĚ ŘIDIČE).
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ, JEHO HODNOTU SI
STANOVUJE UŽIVATEL PO VYSLEDOVÁNÍ V PROVOZU.
JAKÁKOLIV ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH
KOL JE PODMÍNĚNA UDĚLENÍM INDIVIDUÁLNÍHO SOUHLASU VÝROBCE VOZIDLA.
(PODVOZEK MŮŽE BÝT VYBAVEN VZDUCHOVÝM PÉROVÁNÍM ZADNÍ NÁPRAVY, NEBO
VZDUCHOVÝM PÉROVÁNÍM OBOU NÁPRAV).
VOZIDLO POSTAVENÉ NA PODVOZKU PREMIUM D270.19PR4X2-1050-32.0 PODLÉHÁ
SCHVÁLENÍ TECHNICKÉ ZPŮSOBILOSTI PŘÍSLUŠNÝM OD ORP V PŘÍPADĚ JEDNOTLIVÉ
DOSTAVBY, NEBO MINISTERSTVU DOPRAVY A SPOJŮ ČR PŘI HROMADNÉ DOSTAVBĚ.
VOZIDLO SPLŇUJE USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DNE 01.11.2021 - OPRAVA UDAJŮ *2,*6,*7,*N,*G DLE PŮVODNÍHO TP Č.AP317455.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF622ACA000104437
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.