RENAULT PREMIUM DXI LANDER D 370.19 PR

  • 2007
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10837 cm³
  • 270 kW ≈ 367 k

VINVF624APD000000474

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF624APD000000474

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
PREMIUM DXI LANDER D 370.19 PR
Typ
RENAULT PREMIUM DXI R 370.18 PR 4X2 - / PREMIUM P 4X2
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
11. 6. 2007
Datum 1. registrace v ČR
11. 6. 2007
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10837 cm³
Výkon
270 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
693 785 km
při prohlídce 4. 9. 2026
2
Vlastníci v registru
Depos Horní Suchá, a.s.
od 11. 6. 2007

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 6. 2007 První registrace D.S. Leasing, a.s. (IČO 48909238) Registr silničních vozidel
11. 6. 2007 Nový vlastník a provozovatel Depos Horní Suchá, a.s. (IČO 47677287) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 000 201020132016201920222025 21. 7. 2009: 89 703 km27. 7. 2010: 135 449 km27. 7. 2010: 135 460 km27. 7. 2011: 183 890 km25. 7. 2012: 227 186 km26. 7. 2013: 279 493 km25. 7. 2014: 315 137 km3. 8. 2015: 354 956 km27. 7. 2016: 386 395 km3. 7. 2017: 403 827 km27. 7. 2018: 436 932 km25. 7. 2019: 466 888 km25. 7. 2019: 466 889 km28. 7. 2020: 499 511 km22. 7. 2021: 530 705 km20. 8. 2021: 533 124 km12. 7. 2022: 562 195 km19. 7. 2023: 594 322 km15. 7. 2024: 626 020 km15. 7. 2024: 626 021 km14. 7. 2025: 657 844 km8. 7. 2026: 690 991 km7. 8. 2026: 693 693 km25. 8. 2026: 693 733 km4. 9. 2026: 693 785 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 9. 2026 Opakovaná STK Karviná (č. 3811) 693 785 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
8. 7. 2027
25. 8. 2026 Opakovaná STK Karviná (č. 3811) 693 733 km nezpůsobilé
3 lehké, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.2.1.3.1 Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. vážná
  • 5.1.2.3.1 U rejdového čepu axiální vůle větší než provozní. vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
7. 8. 2026 Opakovaná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 693 693 km nezpůsobilé
5 lehkých, 4 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.3.1 Slyšitelný únik vzduchu z brzdové hadice nebo spojů. vážná
  • 1.2.1.3.1 Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. vážná
  • 4.5.1.1.2 Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. vážná
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.1.2.3.1 U rejdového čepu axiální vůle větší než provozní. vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
7. 8. 2027
8. 7. 2026 Pravidelná STK Karviná (č. 3811) 690 991 km dočasně způsobilé
4 lehké, 8 vážných
  • 0.1.3.2 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které snižuje její čitelnost nebo poškození, či deformace (např. ohnutí) tabulky registrační značky, které snižují její čitelnost. vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.3.1 Slyšitelný únik vzduchu z brzdové hadice nebo spojů. vážná
  • 1.2.1.3.1 Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. vážná
  • 3.5.1.3 Některý ostřikovač čelního skla nefunguje nebo chybí nebo neostřikuje dostatečně stíranou plochu před řidičem (seřízení). vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.5.1.1.2 Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. vážná
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.1.2.3.1 U rejdového čepu axiální vůle větší než provozní. vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m⁻¹. vážná
7. 8. 2026
14. 7. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 657 844 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
14. 7. 2026
15. 7. 2024 Pravidelná STK Karviná (č. 3811) 626 021 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
15. 7. 2025
15. 7. 2024 Měření emisí Karviná (č. 580301) 626 020 km způsobilé bez závad 15. 7. 2025
19. 7. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 594 322 km způsobilé
2 lehké
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 7. 2024
12. 7. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 562 195 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 7. 2023
20. 8. 2021 Opakovaná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 533 124 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
20. 8. 2022
22. 7. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 530 705 km nezpůsobilé
4 lehké, 11 vážných
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
  • 5.3.2.1 V upevnění tlumiče pérování jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo upevnění tlumiče pérování neodpovídá požadavkům. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
  • 5.3.1.4.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.2.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. vážná
  • 6.1.4.2.1 U zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, chybí bezpečné zakončení ostrých nebo náběžných hran (krytky) nebo zařízení je deformované, prasklé, neúplné nebo je poškozené natolik, že může způsobit zachycení osob (nebezpečné hrany). vážná
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 1.1.14.5.1 Brzdový třmen uvolněný. vážná
  • 7.90.2.2 Označení některých předepsaných údajů na vozidle je poškozené tak, že je nečitelné nebo neplní svoji funkci. vážná
  • 1.1.11.2.1 Slyšitelný únik vzduchu z brzdového potrubí nebo spojů. vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
21. 8. 2021
28. 7. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 499 511 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
28. 7. 2021
25. 7. 2019 Pravidelná STK Karviná (č. 3811) 466 889 km způsobilé
5 lehkých
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
25. 7. 2020
25. 7. 2019 Měření emisí Karviná (č. 580301) 466 888 km způsobilé bez závad 25. 7. 2020
27. 7. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 436 932 km způsobilé
4 lehké
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
27. 7. 2019
3. 7. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 403 827 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
3. 7. 2018
27. 7. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 386 395 km způsobilé
6 lehkých
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
27. 7. 2017
3. 8. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 354 956 km způsobilé
2 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 8. 2016
25. 7. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 315 137 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
25. 7. 2015
26. 7. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 279 493 km způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
26. 7. 2014
25. 7. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 227 186 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
25. 7. 2013
27. 7. 2011 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 183 890 km způsobilé
6 lehkých
  • 4125 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí dorazy (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
27. 7. 2012
27. 7. 2010 Opakovaná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 135 460 km způsobilé
1 lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
27. 7. 2011
27. 7. 2010 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 135 449 km dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 7151 Předepsané označení chybí nebo je nečitelné (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
26. 8. 2010
21. 7. 2009 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 89 703 km způsobilé
1 lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 7. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník D.S. Leasing, a.s. (IČO 48909238)
    Nový vlastník a provozovatel Depos Horní Suchá, a.s. (IČO 47677287)
  2. Konec: vlastník D.S. Leasing, a.s. (IČO 48909238)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2012 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2013 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2014 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2015 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2016 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2017 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2018 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-17-07-0004
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2019 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-18-07-0242
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2020 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-19-07-0232
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2021 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-20-07-0203
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2021 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-21-07-0187
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2022 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-21-08-0192
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2023 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-22-07-0081
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2024 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-23-07-0133
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2025 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-24-07-0109
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2026 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-25-07-0115
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2026 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-26-07-0083
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-26-08-0046
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-26-08-0223
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2027 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-26-09-0044
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
PREMIUM DXI LANDER D 370.19 PR
Typ
RENAULT PREMIUM DXI R 370.18 PR 4X2 - / PREMIUM P 4X2
Varianta
R
Verze
44.0
Typ kód
PREMIUM P 4X2
VIN
VF624APD000000474
PČV
5929768
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ KONTEJNERŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
11. 6. 2007
Datum 1. registrace v ČR
11. 6. 2007
Druh (typ)
08 NOSIČ KONTEJNERU
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORP.
Typ motoru
DXI 11 370-EC06
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
270 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10837
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2005/78B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.57
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1425
Za jízdy
79.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7100/ 2500/ 3500
Rozvor [mm]
4100
Provozní hmotnost
10450
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
26000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
45000/ 44000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
13 R 22.5 156/150 G / 22.5 X 9.00 ET 161
13 R 22.5 156/150 G [2] / 22.5 X 9.00 ET 161
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KURTA S.R.O., BÁNSKÁ BYSTRICA, SLOVENSKO
Výrobní číslo karoserie
1066/2007
Barva
ZELENÁ
Barva doplňková
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S - ČEP 40 MM RINGFEDER 2040 G 150
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6391-430-00
Číslo TP
UJ184370
Číslo ORV
UBE150223
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu, nebo jednotlivě schválená.
Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskových kol musí být
individuálně schválena výrobcem vozidla.
Vozidlo je vybaveno dvěma zvláštními výstražnými světly oranžové barvy (majáky).
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn a doplňků.
Nástavba plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)