RENAULT PREMIUM DXI R 450.26 S PR 6X2
- 2007
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10837 cm³
- 332 kW ≈ 451 k
VINVF624CPA000000673
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 2:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF624CPA000000673
Semafor rizik: oranžová
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- PREMIUM DXI R 450.26 S PR 6X2
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI R 450.26 S PR 6X2 / PREMIUM R P 6X2
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 4. 7. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 7. 2007
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10837 cm³
- Výkon
- 332 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Euro-asfalt s.r.o. (IČO 19845723) od 23. 1. 2026
- Provozovatel: Euro-asfalt s.r.o. (IČO 19845723) od 23. 1. 2026
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS FINANCIAL SERVICES CZECH REPUBLIC S.R.O.Nový provozovatel VAPAS, a.s. (IČO 48530450)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2010 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2010 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-09-07-0633
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2011 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-10-07-0787Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2011 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2012 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-11-07-1080Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2012 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2013 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2013 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-12-07-1188
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2014 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-13-08-0097Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2014 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE
-
Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-14-08-0146
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMOEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMOEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-15-05-1989
-
Nový vlastník VAPAS, a.s. (IČO 48530450)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2016 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-15-08-0823Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2016 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
-
Vyřazení z provozu ZNOJMO
-
Konec vyřazení z provozu ZNOJMO
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2016 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-16-02-0268Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2016 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVAEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2016 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA
-
Nový vlastník a provozovatel Stavební společnost Šlehofer, s.r.o. (IČO 27146324)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICEPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2016 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-16-08-1027
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEProhlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-16-08-1618
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2017
-
Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2018 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-17-09-0921
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-18-09-0889
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2020 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-09-0986
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2021 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-20-08-1370
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2021 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-08-1683
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2022 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-08-1809
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2023 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-08-1539
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2024 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-23-08-1394
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2025 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-24-08-1220
-
Nový vlastník a provozovatel Investpoint s.r.o. (IČO 26158981)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-08-3805
-
Nový vlastník a provozovatel Euro-asfalt s.r.o. (IČO 19845723)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2027 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-26-08-3454
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- OMEZ. RYCHLOSTI
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- PREMIUM DXI R 450.26 S PR 6X2
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI R 450.26 S PR 6X2 / PREMIUM R P 6X2
- Varianta
- 26.0
- Verze
- 50.0
- Typ kód
- PREMIUM R P 6X2
- VIN
- VF624CPA000000673
- PČV
- 6991508
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS, SAINT-PRIEST, FRANCIE
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 4. 7. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 7. 2007
- Druh (typ)
- 99 NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DXI 11 450-EC06
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 332 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10837
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2005/78B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO IV
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.57
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 79.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7898/ 2500/ 3150
- Rozvor [mm]
- 4100;1350
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8480
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 24000/ 22000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65R 22.5 158 G / 22.5 X 11.75 ET 120
315/80R 22.5 154/150 G [2] / 22.5 X 9.00 ET 154
315/80R 22.5 154/150 G / 22.5 X 9.00 ET 154
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SERVIS JEŘÁBŮ, SLANÝ S.R.O., ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 011
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6391-037-01
- Číslo ORV
- UBM690568
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 1.9.2016-POVOLENÁ A SCHVÁLENÁ PŘESTAVBA POD Č.J. S-MHMP 1492137/2016, SPOČÍVAJÍCÍ ZEJMÉNA V DEMONTÁŽI SPECIÁLNÍ SKŘÍŇOVÉ NÁSTAVBY NA VOLNĚ LOŽENÉ HMOTY A V MONTÁŽI POMOCNÉHO RÁMU PRO UPEVNĚNÍ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB NA NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Další záznamy
- TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST BYLA SCHVÁLENA 18.05.2007 RENAULT TRUCK ČR S.R.O. JAKO NOVÉ
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU, NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENÁ.
ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU, NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ BÝT
INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ.
1.9.2016-POVOLENÁ A SCHVÁLENÁ PŘESTAVBA POD Č.J. S-MHMP 1492137/2016, SPOČÍVAJÍCÍ ZEJMÉNA
V DEMONTÁŽI SPECIÁLNÍ SKŘÍŇOVÉ NÁSTAVBY NA VOLNĚ LOŽENÉ HMOTY A V MONTÁŽI POMOCNÉHO RÁMU
PRO UPEVNĚNÍ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB NA NÁKLADNÍ AUTOMOBIL.
JINÉ PODSTATNÉ ČÁSTI MECHANIZMU NEBO KONSTRUKCE SILNIČNÍHO VOZIDLA JIŽ NESMÍ BÝT TOUZO, ANI
ŽÁDNOU NÁSLEDNOU PŘESTAVBOU ZMĚNĚNY.
15.9.2016-VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM SE SVĚTLEM ORANŽOVÉ BARVY.
SVĚTLEM ORANŽOVÉ BARVY.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: VF624CPA000000673
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.