RENAULT PREMIUM DXI R 410.25 S PR 6X2
- 2007
- ŠEDÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 10837 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINVF624CPA000000838
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 4:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF624CPA000000838
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: HRADEC KRÁLOVÉ.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Lucemburské velkovévodství). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- PREMIUM DXI R 410.25 S PR 6X2
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI R 410.25 S PR 6X2 / PREMIUM
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 1. 10. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 10. 2011
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10837 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: OK Garant, s.r.o. (IČO 27465420) od 30. 1. 2018
- Provozovatel: OK Garant, s.r.o. (IČO 27465420) od 30. 1. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 10. 2007 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 10. 10. 2011 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 10. 10. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | Josef Aichinger (IČO 40519538) | Registr silničních vozidel |
| 30. 1. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | OK Garant, s.r.o. (IČO 27465420) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 11. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 1 109 151 km | způsobilé | 9 lehkých
| 28. 11. 2017 |
| 2. 11. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 965 386 km | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 11. 2016 |
| 23. 10. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 825 125 km | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 10. 2015 |
| 4. 10. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 663 435 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 10. 2014 |
| 11. 10. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 521 447 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 10. 2013 |
| 10. 10. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3239) | 377 530 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2011 |
| 23. 9. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Středočeský kraj (č. 3239) | 387 520 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 9. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Josef Aichinger (IČO 40519538)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2012Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2013 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-16-11-0304
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-18-01-1295
-
Nový vlastník a provozovatel OK Garant, s.r.o. (IČO 27465420)Vyřazení z provozu HRADEC KRÁLOVÉ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Lucemburské velkovévodství (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- PREMIUM DXI R 410.25 S PR 6X2
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI R 410.25 S PR 6X2 / PREMIUM
- Typ kód
- PREMIUM
- VIN
- VF624CPA000000838
- PČV
- 6761965
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS, SAINT-PRIEST, FRANCIE
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 1. 10. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 10. 2011
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ S PLACHTOU
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DXI 11 410-EC06
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10837
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2001/27B2
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,57
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 79.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10630/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 5250+1350
- Provozní hmotnost
- 11500
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 25000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
7100/ 7100
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 19000/ 19000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 8180
- Ložná šířka
- 2450
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/60 R 22.5 152/148 G/ 22.5 X 9.00
315/60 R 22.5 152/148 G [2]/ 22.5 X 9.00
315/60 R 22.5 152/148 G/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S-ČEP 40MM
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- Číslo TP
- UE303144
- Číslo ORV
- UAS271848
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- V-166/18
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF624CPA000000838
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.