RENAULT PREMIUM DXI LANDER R 450.26 PR

  • 2008
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10837 cm³
  • 332 kW ≈ 451 k

VINVF624DPA000000167

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 12:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF624DPA000000167

Semafor rizik: oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 87 dnů (16. 4. 2019 až 12. 7. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
PREMIUM DXI LANDER R 450.26 PR
Typ
RENAULT PREMIUM DXI LANDER R 450.26 P / PREMIUM P 6X4
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
23. 5. 2008
Datum 1. registrace v ČR
23. 5. 2008
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10837 cm³
Výkon
332 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel STRABAG Rail a.s. (IČO 25429949)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2010 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-09-05-1007
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2011 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-10-05-1011
  4. Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2013
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2013 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-12-03-0321
  5. Nový provozovatel DESANT spol. s r.o. (IČO 47667389)
  6. Nový vlastník a provozovatel Karaya GROUP, a.s. (IČO 46970622)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2012 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-12-04-0325
    Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 4. 4. 2012 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO
  7. Vyřazení z provozu ZNOJMO
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2014 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-13-03-1223
  9. Konec vyřazení z provozu ZNOJMO
  10. Vyřazení z provozu ZNOJMO
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-14-04-2061
  12. Konec vyřazení z provozu ZNOJMO
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-15-04-2225
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2016 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-15-04-2356
  15. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2017 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO
    Konec vyřazení z provozu ZNOJMO
  17. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  18. Konec vyřazení z provozu ZNOJMO
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2018 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-17-04-2566
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2019 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-18-04-3212
  21. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  22. Konec vyřazení z provozu ZNOJMO
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2020 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-19-04-1507
  24. Nový vlastník a provozovatel KEROUŠ s.r.o. (IČO 28085604)
  25. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2019 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-19-07-0605
  26. Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-20-04-0119
  28. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-21-04-0068
  29. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-22-04-0143
  30. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-22-05-0168
  31. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-23-05-0042
  32. Nový vlastník KEROUŠ s.r.o. (IČO 28085604)
  33. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-24-05-0020
  34. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-24-05-0072
  35. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-25-05-0029
  36. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-26-05-0039
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (70)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
PREMIUM DXI LANDER R 450.26 PR
Typ
RENAULT PREMIUM DXI LANDER R 450.26 P / PREMIUM P 6X4
Varianta
R
Verze
60.0
Typ kód
PREMIUM P 6X4
VIN
VF624DPA000000167
PČV
6285556
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS, SAINT-PRIEST, FRANCIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
23. 5. 2008
Datum 1. registrace v ČR
23. 5. 2008
Druh (typ)
NOSIČ KONTEJNERŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DXI 11 450-EC06
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
332 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10837
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/51C
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.57
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1425
Za jízdy
79.9

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9200/ 2550/ 3750
Rozvor [mm]
4995+1370
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
15220
Hmotnosti zatížení SZ
950
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
28000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9500/ 9500
9500/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32000/ 22000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R 22.5 160 G/ 22.5 X 11.75 ET 125
315/80R 22.5 154/150 G [2]/ 22.5 X 9.00 ET 161
315/80R 22.5 154/150 G [2]/ 22.5 X 9.00 ET 161
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
Palfinger, Kostendorf, Rakousko
Výrobní číslo karoserie
100084185
Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50 -X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6391-308-00
Číslo ORV
UBI588335
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
E 05/2009
Další záznamy
VOZIDLO JE VYBAVENO DVĚMA ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY ORANŽOVÉ BARVY (MAJÁKY).]
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU, NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENÁ.
ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU, NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ BÝT INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.