RENAULT PREMIUM DXI LANDER D 410.26 PR
- 2009
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 10837 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINVF624DPD000000499
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 9:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF624DPD000000499
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- PREMIUM DXI LANDER D 410.26 PR
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI LANDER D 410.26 P / PREMIUM L D P 6
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 4. 6. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 6. 2009
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10837 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Drahoslav Věrný (IČO 48189375) od 7. 4. 2010
- Vlastník: Drahoslav Věrný (IČO 48189375) od 17. 6. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 6. 2009 | První registrace | Renault Trucks ČR, s.r.o. (IČO 25096338) | Registr silničních vozidel |
| 31. 3. 2010 | Nový provozovatel | DRAHOSLAV VERNÝ KOŠTÁLOV 324 SEMILY | Registr silničních vozidel |
| 7. 4. 2010 | Nový provozovatel | Drahoslav Věrný (IČO 48189375) | Registr silničních vozidel |
| 27. 1. 2011 | Nový vlastník | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 17. 6. 2013 | Nový vlastník | Drahoslav Věrný (IČO 48189375) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 12. 2025 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | 132 681 km | způsobilé | 2 lehké
| 1. 12. 2026 |
| 1. 12. 2025 | Měření emisí | Jičín (č. 560401) | 132 674 km | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2026 |
| 7. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 122 652 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 11. 2025 |
| 7. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 118 896 km | způsobilé | 7 lehkých
| 7. 11. 2024 |
| 9. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 115 791 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 11. 2023 |
| 9. 11. 2021 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | 111 358 km | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 11. 2022 |
| 9. 11. 2021 | Měření emisí | Jičín (č. 560401) | 111 351 km | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2022 |
| 24. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 106 745 km | způsobilé | 7 lehkých
| 24. 4. 2021 |
| 16. 4. 2019 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | 97 595 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 4. 2020 |
| 16. 4. 2019 | Měření emisí | Jičín (č. 560401) | 97 586 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2020 |
| 20. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 89 846 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 3. 2019 |
| 3. 3. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 84 663 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 3. 2018 |
| 4. 2. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 75 269 km | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 2. 2017 |
| 17. 2. 2015 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 64 788 km | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 1. 2016 |
| 30. 1. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 64 245 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 6 vážných
| 1. 3. 2015 |
| 15. 1. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 52 027 km | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 1. 2015 |
| 11. 1. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 46 208 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 1. 2014 |
| 10. 1. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 39 022 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 1. 2013 |
| 13. 1. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 28 021 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 1. 2012 |
| 7. 4. 2010 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 21 806 km | způsobilé | bez závad | 7. 4. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Renault Trucks ČR, s.r.o. (IČO 25096338)
-
Nový provozovatel DRAHOSLAV VERNÝ KOŠTÁLOV 324 SEMILY
-
Nový provozovatel Drahoslav Věrný (IČO 48189375)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2013 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Nový vlastník Drahoslav Věrný (IČO 48189375)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2015 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2016 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-15-02-0504
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2017 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-17-03-0061
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-18-03-0230
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-04-0241
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-20-04-0302
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-21-11-0112
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-22-11-0110
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-23-11-0061
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-24-11-0054
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-25-12-0005
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- PREMIUM DXI LANDER D 410.26 PR
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI LANDER D 410.26 P / PREMIUM L D P 6
- Varianta
- 26.0 - R
- Verze
- 44.0
- Typ kód
- PREMIUM L D P 6
- VIN
- VF624DPD000000499
- PČV
- 3651311
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS, SAINT PRIEST, FRANCIE
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 4. 6. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 6. 2009
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÁ KORBA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DXI 11 410 EC06 TR40
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10837
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51C
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.57
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 850/ 1425
- Za jízdy
- 79.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7930/ 2550/ 2970
- Rozvor [mm]
- 3845; 1370
- Provozní hmotnost
- 12120
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 27000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
9500/ 9500
9500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26400/ 26400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 5100
- Ložná šířka
- 2360
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 G/ 22.5 X 9.00 ET 161
315/80 R 22.5 156/150 G [2]/ 22.5 X 9.00 ET 161
315/80 R 22.5 156/150 G [2]/ 22.5 X 9.00 ET 161
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MOLČÍK, S.R.O., VALTICE, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 0841271
- Barva
- ŽLUTÁ
- Barva doplňková
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- 2D50
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6391-408-03
- Číslo TP
- UI569319
- Číslo ORV
- UAL819081
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DRUH VOZIDLA:NÁKLADNÍ AUTOMOBIL- SKLÁPĚČKOVÝ 17.06.13 - Leasingová smlouva ukončena.
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu, nebo jednotlivě schválená.
Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskových kol musí
být individuálně schválena výrobcem vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn
a doplňků.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF624DPD000000499
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.