RENAULT PREMIUM DXI R 450.18 T 4X2 - E
- 2009
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10837 cm³
- 332 kW ≈ 451 k
VINVF624GPA000024773
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 10:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF624GPA000024773
Semafor rizik: červená
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červená Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Informace Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Vozidlo je vyřazeno z provozu
Nesmí jezdit po silnicích, dokud nebude znovu zařazeno do provozu.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- PREMIUM DXI R 450.18 T 4X2 - E
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI R 450.18 T 4X2 - / PREMIUM R T 4X2
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 2. 9. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 9. 2009
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10837 cm³
- Výkon
- 332 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Petr Šimánek (IČO 60615656) od 8. 2. 2024
- Provozovatel: Petr Šimánek (IČO 60615656) od 8. 2. 2024
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový vlastník a provozovatel BC LOGISTICS s.r.o. (IČO 25519581)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2012 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Konec: vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2013 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2015 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2016 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu OTROKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2017 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-04-0361
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-04-0243
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-04-0157
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-04-0296
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-04-0045
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2022 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-04-0105
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2023 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-22-04-0096
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2024 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-23-04-0063
-
Nový vlastník a provozovatel Petr Šimánek (IČO 60615656)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-26-08-0236
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- PREMIUM DXI R 450.18 T 4X2 - E
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI R 450.18 T 4X2 - / PREMIUM R T 4X2
- Varianta
- 950
- Verze
- 44.00
- Typ kód
- PREMIUM R T 4X2
- VIN
- VF624GPA000024773
- PČV
- 6592622
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS, SAINT PRIEST, FRANCIE
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 2. 9. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 9. 2009
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DXI 11 450 EC06B TR40
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 332 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10837
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO V
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.57
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 79.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5840/ 2550/ 3434
- Rozvor [mm]
- 3700
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 5964
- Hmotnosti provozní Do
- 8364
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6700/ 6700
12300/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/60 R 22.5 150/147 G / 22.5 X 9.00 ET 161
295/60 R 22.5 150/147 G [2] / 22.5 X 9.00 ET 161
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 6391-520-02
- Číslo ORV
- UBI913666
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- VYŘAZENÍ Z PROVOZU - Č.J.: ODSH_RSV_159/2024 K: 08.02.2024
- Další záznamy
- ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU, NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ
BÝT INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN
A DOPLŇKŮ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit, zkopírujte si ho: VF624GPA000024773
- Zjištění pojistitele vozidla – Česká kancelář pojistitelů externí – formulář je určen hlavně poškozeným při dopravní nehodě; zadejte do něj VIN.