RENAULT PREMIUM DXI L R 450.26 T 6X4 -

  • 2008
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10837 cm³
  • 332 kW ≈ 451 k

VINVF624KPA000000090

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 1:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF624KPA000000090

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
PREMIUM DXI L R 450.26 T 6X4 -
Typ
RENAULT PREMIUM DXI L R 450.26 T 6X4 / PREMIUM L T 6X4
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
10. 1. 2008
Datum 1. registrace v ČR
10. 1. 2008
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10837 cm³
Výkon
332 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
546 855 km
při prohlídce 25. 6. 2026
2
Vlastníků v registru
Technické služby Vsetín, s.r.o.
od 6. 2. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 1. 2008 První registrace Město Vsetín (IČO 00304450) Registr silničních vozidel
10. 1. 2008 Nový provozovatel Technické služby Vsetín, s.r.o. (IČO 26782596) Registr silničních vozidel
6. 2. 2014 Nový vlastník Technické služby Vsetín, s.r.o. (IČO 26782596) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

400 000450 000500 000550 000 2023202420252026 20. 7. 2022: 444 510 km20. 7. 2022: 444 511 km17. 8. 2022: 446 999 km20. 7. 2023: 488 950 km20. 7. 2023: 488 951 km1. 8. 2023: 489 316 km4. 7. 2024: 517 028 km4. 7. 2024: 517 043 km26. 6. 2025: 543 228 km26. 6. 2025: 543 242 km25. 6. 2026: 546 840 km25. 6. 2026: 546 855 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 6. 2026 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 546 855 km způsobilé 2 lehké 25. 6. 2027
25. 6. 2026 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 546 840 km způsobilé bez závad 25. 6. 2028
26. 6. 2025 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 543 242 km způsobilé bez závad 26. 6. 2026
26. 6. 2025 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 543 228 km způsobilé bez závad 26. 6. 2027
2. 1. 2025 Technická silniční kontrola Zlín (č. 7715) – způsobilé bez závad
4. 7. 2024 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 517 043 km způsobilé 4 lehké 4. 7. 2025
4. 7. 2024 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 517 028 km způsobilé bez závad 4. 7. 2026
1. 8. 2023 Opakovaná STK Zlín (č. 3713) 489 316 km způsobilé 3 lehké 20. 7. 2024
20. 7. 2023 Pravidelná STK Valašské Klobouky (č. 3738) 488 951 km dočasně způsobilé 1 lehká, 4 vážné 19. 8. 2023
20. 7. 2023 Měření emisí Valašské Klobouky (č. 570509) 488 950 km způsobilé bez závad 20. 7. 2025
17. 8. 2022 Opakovaná STK Valašské Klobouky (č. 3738) 446 999 km způsobilé 2 lehké 20. 7. 2023
20. 7. 2022 Pravidelná STK Valašské Klobouky (č. 3738) 444 511 km dočasně způsobilé 1 lehká, 5 vážné 19. 8. 2022
20. 7. 2022 Měření emisí Valašské Klobouky (č. 570509) 444 510 km způsobilé bez závad 20. 7. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Město Vsetín (IČO 00304450)
    Nový provozovatel Technické služby Vsetín, s.r.o. (IČO 26782596)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2012 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2013 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2014 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  5. Nový vlastník Technické služby Vsetín, s.r.o. (IČO 26782596)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2015 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2016 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2017 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2018 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-17-10-0092
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2019 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-18-10-0083
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2020 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-19-10-0037
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2021 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-20-07-0093
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2022 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-21-07-0088
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2022 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-22-07-0065
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2023 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-22-08-0054
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2023 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-23-07-0047
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-08-0025
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-07-0361
  19. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: J.A. Bati 5637, 76001, Zlín · protokol CZ-7715-25-01-0011
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-06-2386
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-06-2280
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
PREMIUM DXI L R 450.26 T 6X4 -
Typ
RENAULT PREMIUM DXI L R 450.26 T 6X4 / PREMIUM L T 6X4
Varianta
R-HR
Verze
60.0
Typ kód
PREMIUM L T 6X4
VIN
VF624KPA000000090
PČV
6986757
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS, SAINT PRIEST, FRANCIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
10. 1. 2008
Datum 1. registrace v ČR
10. 1. 2008
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÁ KORBA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DXI 11 450 EC06 TR40
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
332 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10837
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/51C
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.57
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
81.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6790/ 2550/ 3195
Rozvor [mm]
3195;1370
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
7852
Hmotnosti provozní Do
10839
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
9500/ 9500
9500/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R 22.5 154/150 G / 22.5 X 9.00 ET 161
315/80 R 22.5 154/150 G [2] / 22.5 X 9.00 ET 161
315/80 R 22.5 154/150 G [2] / 22.5 X 9.00 ET 161
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6391-319-02
Číslo TP
UI869234
Číslo ORV
UAS182485
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Vozidlo je vybaveno dvěma zvláštními výstražnými světly oranžové barvy
(majáky).]
Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskových kol musí
být individuálně schválena výrobcem vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn
a doplňků.

Další ověření (externí odkazy)