RENAULT PREMIUM DXI ROUTE
- 2006
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 10837 cm³
- 321 kW ≈ 436 k
VINVF627CPA000000296
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 9:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF627CPA000000296
Semafor rizik: zelená
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- PREMIUM DXI ROUTE
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI ROUTE 440.26 PR 6 / 440.26 PR 6X2
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 25. 4. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 4. 2006
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10837 cm³
- Výkon
- 321 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZEVOS a.s. (IČO 46972501) od 10. 3. 2017
- Provozovatel: ZEVOS a.s. (IČO 46972501) od 10. 3. 2017
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (RENAULT PREMIUM DXI ROUTE 2006 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,5 %
Srovnáváme s 258 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT PREMIUM DXI ROUTE
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel LUKROM, spol. s r.o. (IČO 18188281)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-03-0559
-
Nový vlastník a provozovatel ZEVOS a.s. (IČO 46972501)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2017 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-17-03-0330
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2018 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-17-04-0067
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2019 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-18-03-0292
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2020 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-19-03-0258
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2021 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-20-03-0260
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2022 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-21-03-0180
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-03-0092
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-03-0079
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2025 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-24-03-0057
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2026 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-25-01-0312
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2026 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-25-12-0316
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- PREMIUM DXI ROUTE
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI ROUTE 440.26 PR 6 / 440.26 PR 6X2
- Varianta
- 970 J
- Verze
- V
- Typ kód
- 440.26 PR 6X2
- VIN
- VF627CPA000000296
- PČV
- 10384394
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS SAS, LYON, FRANCIE
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 25. 4. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 4. 2006
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÁ KORBA
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DXI 11-440EC01
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 321 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10837
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-04 / 2001/27A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO III
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1425
- Za jízdy
- 79.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8390/ 2550/ 3200
- Rozvor [mm]
- 3900
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 5550
- Ložná šířka
- 2450
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 L/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 L/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 154/150 K [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22,5 154/150 K/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .DANMET-SP S.R.O.
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6054-018-00
- Číslo TP
- UG281395
- Číslo ORV
- UAR279962
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ČP63873752151-25.4.2006-24.4.2007
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
*1: (VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ ADR)
*7: 40.0; 44.0; 50.0; 60.0
*S: 1; 3
*S.1: 1; 2+1
*9: 0; 1
*M: (3 700; 3 900; 4 100; 4 300; 4 500; 4 750; 5 000; 5 250; 5 500; 5
800;
6 100; 6 450) + 1 350
*N: 8 000/8 000; 11 500/11 500; 7 500/7 500 - min. index zatížení 156
8 000/7 500; 11 500/11 500; 7 500/7 500 - min. index zatížení 154
8 000/7 100; 11 500/11 500; 7 500/7 500 - min. index zatížení 152
7 100/7 100; 11 500/11 500; 7 500/7 500 - min. index zatížení 152
*O1: 14 000/14 000 - verze 40.0; 24 000/22 000 - verze 50.0;
34 000/22 000 - verze 60.0
*18: 40 000/40 000; 50 000/48 000; 60 000/48 000
*19: TŘÍDA S - ČEP 40 MM; TŘÍDA C50-X
*20.1: 22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 K
22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 K
22.5 X 11.75; 385/65 R 22.5 158 K - výhradně v kombinaci s 315/80
na střední a zadní nápravě
22.5 X 11.75; 385/55 R 22.5 158 K - výhradně v kombinaci s 315/70
na střední a zadní nápravě
*21.2: 22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 K [2]
*23: 2
*36: 26 000/26 000
*37: 7 500/7 500; 11 500/11 500; 7 500/7 500
*39: 18 000/18 000
*40: 750/750
*41: 44 000/44 000
*57: MAN
22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 K [2]
*22.3: 22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 K [2]
22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 K [2]
*28: ANO
*29: AUT
DALŠÍ ZÁZNAMY: Vozidlo splňuje podmínky ADR a je typu EX/II; EX/III;
FL; OX; AT. Vozidlo je vybaveno dvěma zvláštními výstražnými světly
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: VF627CPA000000296
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.