RENAULT PREMIUM DXI ROUTE
- 2006
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- motorová nafta (NM)
- 10837 cm³
- 321 kW ≈ 436 k
VINVF627GPA000000314
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 1:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF627GPA000000314
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 2 dny (1. 10. 2013 až 3. 10. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- PREMIUM DXI ROUTE
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI ROUTE 440.19 T 4X / 440.19 T 4X2
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 28. 4. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 4. 2006
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10837 cm³
- Výkon
- 321 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Martin Vymlátil (IČO 65599527) od 6. 10. 2014
- Provozovatel: Martin Vymlátil (IČO 65599527) od 6. 10. 2014
Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 593–965 tis. km (medián 804 879 km, 91 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 4. 2006 | První registrace | Michálek logistic s.r.o. (IČO 27439739) | Registr silničních vozidel |
| 14. 6. 2006 | Nový vlastník | Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) | Registr silničních vozidel |
| 26. 7. 2010 | Nový provozovatel | Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) | Registr silničních vozidel |
| 15. 9. 2010 | Nový vlastník | AGRO LEASING J.Hradec s.r.o. (IČO 60851252) | Registr silničních vozidel |
| 15. 9. 2010 | Nový provozovatel | Antonín Nězgoda (IČO 87259826) | Registr silničních vozidel |
| 1. 10. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | František Siažik (IČO 01575112) | Registr silničních vozidel |
| 1. 10. 2013 | Nový vlastník | Antonín Nězgoda (IČO 87259826) | Registr silničních vozidel |
| 3. 10. 2013 | Nový vlastník | František Siažik (IČO 01575112) | Registr silničních vozidel |
| 3. 10. 2013 | Nový provozovatel | Jiri Lamich (IČO 71864725) | Registr silničních vozidel |
| 29. 9. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | SIDOTRANS, s.r.o. "v likvidaci" (IČO 61775851) | Registr silničních vozidel |
| 6. 10. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Martin Vymlátil (IČO 65599527) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 10. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 5 218 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 27. 10. 2018 |
| 9. 11. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 957 087 km | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 11. 2017 |
| 4. 11. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 957 049 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 6 vážných
| 4. 12. 2016 |
| 27. 7. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 935 898 km | dočasně způsobilé | 10 lehkých, 14 vážných
| 26. 8. 2016 |
| 7. 1. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 869 435 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 1. 2016 |
| 2. 10. 2014 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3418) | 812 184 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 1. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | 755 423 km | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 1. 2015 |
| 3. 10. 2013 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3711) | 734 283 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 1. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 693 242 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 1. 2014 |
| 19. 10. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 583 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 10. 2012 |
| 13. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 418 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 9. 2011 |
| 13. 5. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | 339 470 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 5. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Michálek logistic s.r.o. (IČO 27439739)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 24. 8. 2007 · stanice: LIBERECKÁ 558, 47301, NOVÝ BOR
-
Nový provozovatel Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)Konec: vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
-
Nový vlastník AGRO LEASING J.Hradec s.r.o. (IČO 60851252)Nový provozovatel Antonín Nězgoda (IČO 87259826)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2012 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2014 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
-
Nový vlastník a provozovatel František Siažik (IČO 01575112)Nový vlastník Antonín Nězgoda (IČO 87259826)
-
Nový vlastník František Siažik (IČO 01575112)Nový provozovatel Jiri Lamich (IČO 71864725)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV
-
Nový vlastník a provozovatel SIDOTRANS, s.r.o. "v likvidaci" (IČO 61775851)Vyřazení z provozu TŘEBÍČ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTOEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO
-
Nový vlastník a provozovatel Martin Vymlátil (IČO 65599527)Konec vyřazení z provozu TŘEBÍČ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2016 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2016 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2016 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-16-11-0045
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2017 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-16-11-0091
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2018 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-17-10-0228
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PŘÍBRAMVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 7 (RENAULT PREMIUM DXI ROUTE 2006 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,5 %
Srovnáváme s 258 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT PREMIUM DXI ROUTE
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- PREMIUM DXI ROUTE
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI ROUTE 440.19 T 4X / 440.19 T 4X2
- Varianta
- 1 120
- Verze
- 44.0
- Typ kód
- 440.19 T 4X2
- VIN
- VF627GPA000000314
- PČV
- 9250452
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS SAS, LYON, FRANCIE
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 28. 4. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 4. 2006
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DXI 11
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 321 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10837
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-04 / 2001/27A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1425
- Za jízdy
- 79.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6040/ 2504/ 3547
- Rozvor [mm]
- 3900
- Provozní hmotnost
- 6770
- Hmotnosti provozní Do
- 8250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R 22.5 158 K/ 22.5 X 11.75
315/70 R 22.5 154/150 K [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- VF627GPA000000314
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 6054-004-00
- Číslo TP
- UF413864
- Číslo ORV
- UAM854936
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 935/2014- převod v doč.vyřazení, ORV+RZ skartovány u MěÚ Třebíč
- Další záznamy
- Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn
a doplňků.
ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ BÝT
INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF627GPA000000314
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.