RENAULT PREMIUM DXI ROUTE
- 2005
- ČERVENÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 10837 cm³
- 321 kW ≈ 436 k
VINVF627GPA000000605
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 11:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF627GPA000000605
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- PREMIUM DXI ROUTE
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI ROUTE 440.19 T / 440.19 T 4X2
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 12. 12. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 12. 2005
- Barva
- ČERVENÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10837 cm³
- Výkon
- 321 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zdeněk Tomášek (IČO 66828210) od 19. 10. 2006
- Provozovatel: Zdeněk Tomášek (IČO 66828210) od 19. 10. 2006
Obvyklé u modelu ve stáří 13 let (všechny roky výroby): 646–1 093 tis. km (medián 910 286 km, 74 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 12. 2005 | První registrace | RST Complex s.r.o. (IČO 26271427) | Registr silničních vozidel |
| 20. 9. 2006 | Nový provozovatel | ZDENEK TOMÁŠEK PRASEK 18 504 01 NOVÝ BYDŽOV | Registr silničních vozidel |
| 19. 10. 2006 | Nový vlastník | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 19. 10. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | Zdeněk Tomášek (IČO 66828210) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 1. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Středočeský kraj (č. 3238) | 1 188 016 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 1. 2019 |
| 3. 1. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | 1 146 478 km | způsobilé | 9 lehkých
| 3. 1. 2018 |
| 23. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | 1 052 250 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 12. 2016 |
| 9. 1. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | 955 800 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 1. 2016 |
| 8. 1. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | 889 800 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 1. 2015 |
| 16. 2. 2013 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | 844 351 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 1. 2014 |
| 19. 1. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | 839 574 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 6 vážných
| 18. 2. 2013 |
| 20. 1. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 794 283 km | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 1. 2013 |
| 22. 1. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 723 525 km | způsobilé | 3 lehké
| 22. 1. 2012 |
| 1. 2. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 569 807 km | způsobilé | 4 lehké
| 1. 2. 2011 |
| 14. 1. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 413 170 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 1. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel RST Complex s.r.o. (IČO 26271427)
-
Nový provozovatel ZDENEK TOMÁŠEK PRASEK 18 504 01 NOVÝ BYDŽOV
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový vlastník a provozovatel Zdeněk Tomášek (IČO 66828210)
-
Konec: vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2013 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2014 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2015 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2016 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2016 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2018 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-17-01-0083
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2019 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-18-01-0505
-
Vyřazení z provozu NOVÝ BYDŽOV
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- PREMIUM DXI ROUTE
- Typ
- RENAULT PREMIUM DXI ROUTE 440.19 T / 440.19 T 4X2
- Varianta
- 1 120
- Verze
- 44.0
- Typ kód
- 440.19 T 4X2
- VIN
- VF627GPA000000605
- PČV
- 12129770
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS SAS, LYON, FRANCIE
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 12. 12. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 12. 2005
- Druh (typ)
- TAHAČ NÁVĚSŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DXI 11
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 321 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10837
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-04 / 2001/27A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1425
- Za jízdy
- 79.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6040/ 2504/ 3547
- Rozvor [mm]
- 3900
- Provozní hmotnost
- 6770
- Hmotnosti provozní Do
- 8250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R 22.5 160 K / 22.5 X 11.75
315/70 R 22.5 154/150 K [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- VF627GPA000000605
- Barva
- ČERVENÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 6054-004-00
- Číslo TP
- UH073413
- Číslo ORV
- UAG608375
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- NOVÝ BYDŽOV
- Doplňkový text na TP
- dne 23.01.2019 depozit. č. 40/2019 NOVÝ BYDŽOV
- Další záznamy
- Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskových kol musí
být individuálně schválena výrobcem vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn
a doplňků.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF627GPA000000605
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.