RENAULT C

  • 2023
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 390 kW ≈ 530 k

VINVF630A366PD002799

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF630A366PD002799

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
C
Typ
/ HD001
Datum 1. registrace
9. 3. 2023
Datum 1. registrace v ČR
9. 3. 2023
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
390 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
230 117 km
při prohlídce 4. 3. 2026
1
Vlastník v registru
Peroutka DopStav Ostrava s.r.o.
od 9. 3. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 3. 2023 První registrace Peroutka DopStav Ostrava s.r.o. (IČO 29393582) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20252026 8. 3. 2024: 75 437 km6. 3. 2025: 153 916 km6. 3. 2025: 153 917 km4. 3. 2026: 230 116 km4. 3. 2026: 230 117 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 3. 2026 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 230 117 km způsobilé bez závad 4. 3. 2027
4. 3. 2026 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 230 116 km způsobilé bez závad 4. 3. 2028
6. 3. 2025 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 153 917 km způsobilé bez závad 6. 3. 2026
6. 3. 2025 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 153 916 km způsobilé bez závad 6. 3. 2027
8. 3. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3814) 75 437 km způsobilé bez závad 8. 3. 2026

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Peroutka DopStav Ostrava s.r.o. (IČO 29393582)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2024
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2025 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-03-0579
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-25-03-0255
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2027 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-26-03-0196
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (47)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
C
Typ
/ HD001
Varianta
CKZ42A
Verze
GAVRT4680*
Typ kód
HD001
VIN
VF630A366PD002799
PČV
17788220
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST,FRANCIE
Datum 1. registrace
9. 3. 2023
Datum 1. registrace v ČR
9. 3. 2023
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DE13 520 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
390 / 1700
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2019/1939E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1300
Za jízdy
82

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6113/ 2526/
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8049
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
21000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R22.5 160 K/ 22.5X11.75
13R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8706-570-35
ES/EU
e2*2007/46*0229*35
Číslo TP
UM717407
Číslo ORV
UBE529137
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)