RENAULT KERAX
- 2006
- ORANŽOVÁ
- motorová nafta (NM)
- 11116 cm³
- 266 kW ≈ 362 k
VINVF633BVB000101166
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 18:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF633BVB000101166
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- KERAX
- Typ
- RENAULT KERAX 370.19 PR 4X4 / 370.19 PR 4X4
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 28. 4. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 4. 2006
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11116 cm³
- Výkon
- 266 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Technické služby Třeboň, s.r.o. (IČO 62502735) od 18. 10. 2006
- Provozovatel: Technické služby Třeboň, s.r.o. (IČO 62502735) od 18. 10. 2006
Obvyklé u modelu ve stáří 20 let (všechny roky výroby): 220–476 tis. km (medián 321 350 km, 110 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 4. 2006 | První registrace | FORNAL trading s.r.o. (IČO 26229650) | Registr silničních vozidel |
| 4. 10. 2006 | Nový provozovatel | TECHNICKÉ SLUŽBY MESTA TREBON S.R.O. NOVOHRADSKÁ 225 379 01 TREBON | Registr silničních vozidel |
| 18. 10. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | Technické služby Třeboň, s.r.o. (IČO 62502735) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 3. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 182 613 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 3. 2027 |
| 11. 3. 2026 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 182 607 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2027 |
| 12. 3. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 180 091 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 3. 2026 |
| 12. 3. 2025 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 180 085 km | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2026 |
| 13. 3. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 173 652 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 3. 2025 |
| 13. 3. 2024 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 173 647 km | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2025 |
| 21. 3. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 167 731 km | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 3. 2024 |
| 21. 3. 2023 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 167 725 km | způsobilé | bez závad | 21. 3. 2024 |
| 15. 3. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 164 131 km | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 3. 2023 |
| 15. 3. 2022 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 164 126 km | způsobilé | bez závad | 15. 3. 2023 |
| 12. 3. 2021 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 157 164 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 12. 3. 2022 |
| 12. 3. 2021 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 157 158 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2022 |
| 18. 3. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 251 225 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 3. 2021 |
| 17. 3. 2020 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 151 175 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2021 |
| 26. 3. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 154 257 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 3. 2020 |
| 26. 3. 2019 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 145 252 km | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2020 |
| 21. 9. 2018 | Na žádost zákazníka | České Budějovice (č. 3307) | 142 221 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 4. 4. 2018 |
| 4. 4. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 1 992 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 4. 4. 2019 |
| 4. 4. 2018 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 1 970 km nižší než dříve | – | bez závad | 4. 4. 2019 |
| 6. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 126 697 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 4. 2018 |
| 8. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 120 602 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 4. 2017 |
| 10. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 111 857 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 4. 2016 |
| 16. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 100 678 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 4. 2015 |
| 18. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 87 850 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 4. 2014 |
| 20. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 76 903 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 4. 2013 |
| 14. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 62 775 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 4. 2012 |
| 15. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 44 838 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 4. 2011 |
| 16. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 28 230 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 4. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel FORNAL trading s.r.o. (IČO 26229650)
-
Nový provozovatel TECHNICKÉ SLUŽBY MESTA TREBON S.R.O. NOVOHRADSKÁ 225 379 01 TREBON
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Nový vlastník a provozovatel Technické služby Třeboň, s.r.o. (IČO 62502735)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2013 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2014 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2015 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2018 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-04-0761
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-04-0442
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-03-4040
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-03-2719
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2022 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-03-1639
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2023 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-22-03-2291
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2024 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-03-2739
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2025 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-24-03-1914
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-03-1534
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2027 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-26-03-1691
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (RENAULT KERAX 2006 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95 %
Srovnáváme s 60 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KERAX
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- KERAX
- Typ
- RENAULT KERAX 370.19 PR 4X4 / 370.19 PR 4X4
- Verze
- 44.0
- Typ kód
- 370.19 PR 4X4
- VIN
- VF633BVB000101166
- PČV
- 10543016
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 28. 4. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 4. 2006
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Typ motoru
- DCI 11 E+J01
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 266 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11116
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-03 / 2001/27A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.14
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 81.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7400/ 2550/ 3300
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 8945
- Hmotnosti zatížení SZ
- 950
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 K/ 22.5 X 11.75
315/80 R 22.5 156/150 K [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- FORNAL TRADING S.R.O., KOTOJEDY 14, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 060941NN3
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S - PRŮMĚR 40 MM
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5043-027-04
- Číslo TP
- UI495504
- Číslo ORV
- UAU377955
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- OBNOVENO PŮVODNÍ VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ.
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu, nebo jednotlivě schválená.
Vozidlo je vybaveno dvěma zvláštními výstražnými světly oranžové barvy (majáky).
Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskových kol musí být
individuálně schválena výrobcem vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn a doplňků.
DNE 12.03.2019 OBNOVENO PŮVODNÍ VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ. VIN VYRAŽENO NA PRAVÉ STRANĚ RÁMU ZA KABINOU.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF633BVB000101166
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.