RENAULT KERAX

  • 2004
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 11116 cm³
  • 303 kW ≈ 412 k

VINVF633DVB000104591

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 9:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF633DVB000104591

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KERAX
Typ
/ 420.26 PR 6X4
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
22. 3. 2004
Datum 1. registrace v ČR
22. 3. 2004
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11116 cm³
Výkon
303 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
299 143 km
při prohlídce 4. 3. 2026
2
Vlastníků v registru
Zdenek Peichl
od 31. 3. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 3. 2004 První registrace Šumperská provozní vodohospodářská společnost, a.s. (IČO 47674911) Registr silničních vozidel
31. 3. 2020 Nový vlastník a provozovatel Zdenek Peichl (IČO 61236993) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 201020132016201920222025 18. 3. 2009: 72 591 km18. 3. 2010: 96 015 km19. 3. 2010: 96 016 km17. 3. 2011: 115 426 km16. 3. 2012: 133 951 km11. 3. 2013: 147 296 km11. 3. 2014: 162 801 km11. 3. 2015: 183 451 km11. 3. 2016: 204 588 km10. 3. 2017: 220 325 km5. 3. 2018: 239 340 km9. 3. 2018: 239 347 km6. 3. 2019: 257 538 km8. 3. 2019: 257 545 km3. 3. 2020: 257 847 km6. 3. 2020: 257 854 km29. 3. 2022: 272 732 km20. 2. 2023: 281 320 km20. 2. 2023: 281 321 km20. 2. 2024: 290 162 km22. 3. 2024: 290 983 km18. 2. 2025: 296 615 km4. 3. 2026: 299 142 km4. 3. 2026: 299 143 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 3. 2026 Pravidelná STK Šumperk (č. 3807) 299 143 km způsobilé 3 lehké 4. 3. 2027
4. 3. 2026 Měření emisí Šumperk (č. 580903) 299 142 km způsobilé bez závad 4. 3. 2027
18. 2. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Šumperk (č. 3807) 296 615 km způsobilé 2 lehké 18. 2. 2026
22. 3. 2024 Evidenční kontrola Ústí nad Orlicí (č. 3613) 290 983 km dočasně způsobilé 1 vážná
20. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Šumperk (č. 3807) 290 162 km způsobilé 3 lehké 20. 2. 2025
20. 2. 2023 Pravidelná STK Šumperk (č. 3807) 281 321 km způsobilé 7 lehké 20. 2. 2024
20. 2. 2023 Měření emisí Šumperk (č. 580903) 281 320 km způsobilé bez závad 20. 2. 2024
29. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Šumperk (č. 3807) 272 732 km způsobilé 5 lehké 29. 3. 2023
6. 3. 2020 Pravidelná STK Šumperk (č. 3807) 257 854 km způsobilé 7 lehké 6. 3. 2021
3. 3. 2020 Měření emisí Bludov (č. 580904) 257 847 km způsobilé bez závad 3. 3. 2021
8. 3. 2019 Pravidelná STK Šumperk (č. 3807) 257 545 km způsobilé 5 lehké 8. 3. 2020
6. 3. 2019 Měření emisí Bludov (č. 580904) 257 538 km způsobilé bez závad 6. 3. 2020
9. 3. 2018 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3807) 239 347 km způsobilé 8 lehké 9. 3. 2019
5. 3. 2018 Měření emisí Bludov (č. 580904) 239 340 km – bez závad 5. 3. 2019
10. 3. 2017 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3807) 220 325 km způsobilé 6 lehké 10. 3. 2018
11. 3. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3807) 204 588 km způsobilé 8 lehké 11. 3. 2017
11. 3. 2015 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3807) 183 451 km způsobilé 5 lehké 11. 3. 2016
25. 9. 2014 Na žádost zákazníka Olomoucký kraj (č. 3807) – způsobilé bez závad
11. 3. 2014 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3807) 162 801 km způsobilé 6 lehké 11. 3. 2015
11. 3. 2013 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3807) 147 296 km způsobilé 5 lehké 11. 3. 2014
16. 3. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3807) 133 951 km způsobilé 5 lehké 16. 3. 2013
17. 3. 2011 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3807) 115 426 km způsobilé 6 lehké 17. 3. 2012
19. 3. 2010 Opakovaná STK Olomoucký kraj (č. 3807) 96 016 km způsobilé 2 lehké 18. 3. 2011
18. 3. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3807) 96 015 km dočasně způsobilé 2 lehké, 2 vážné 17. 4. 2010
18. 3. 2009 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3807) 72 591 km způsobilé 4 lehké 18. 3. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Šumperská provozní vodohospodářská společnost, a.s. (IČO 47674911)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2013 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2014 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2015 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
  5. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
    Prohlídka na žádost provozovatele platnost do 25. 9. 2014 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
  6. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2016 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2017 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2018 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-17-03-0127
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2019 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-18-03-0114
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2020 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-19-03-0049
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2021 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-20-03-0074
  13. Nový vlastník a provozovatel Zdenek Peichl (IČO 61236993)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2023 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-22-03-0330
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2024 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-23-02-0219
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2025 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-24-02-0241
  17. Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-24-03-0311
  18. Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2026 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-25-02-0207
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2027 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-26-03-0035
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT KERAX 2004 v ČR obvykle 3,5, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 58 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT KERAX

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KERAX
Typ
/ 420.26 PR 6X4
Varianta
BE
Verze
44.0
Typ kód
420.26 PR 6X4
VIN
VF633DVB000104591
PČV
10544290
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
22. 3. 2004
Datum 1. registrace v ČR
22. 3. 2004
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
Typ motoru
DCI 11 C+J01
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
303 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11116
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
49-03 / 2001/27A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.14
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8100/ 2500/ 3300
Rozvor [mm]
4200+1350
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
11400
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
12300/ 9500
12300/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
13 R 22.5 156/150 G/ 22.5 X 9.00
13 R 22.5 156/150 G [2]/ 22.5 X 9.00
13 R 22.5 156/150 G [2]/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CTS-SERVIS, S.R.O., OKŘÍNEK, ČR
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S - PRŮMĚR 40 MM
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5043-013-01
Číslo ORV
UBI339621
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
Tažné zařízení - TŘÍDA A50-X; VTZ typ 012-008A. DNE 29.04.2024 ZAPSÁNA OBNOVA VIN KÓDU NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ.
Další záznamy
VOZIDLO JE VYBAVENO DVĚMA ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY ORANŽOVÉ BARVY (MAJÁKY).VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN
A DOPLŇKŮ.
VOZIDLO JE VYBAVENO TZ TŘÍDA A50-X; VTZ TYP 012-008A: O.1: 3 500, O.2: 750
ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ KOL A PNEUMATIK:
*20: 22.5 X 11.75; 385/65 R22.5 160G
*21: 22.5 X 9.00; 315/80 R22.5 150G (2)
*22: 22.5 X 9.00; 315/80 R22.5 150G (2)
DNE 29.04.2024 ZAPSÁNA OBNOVA VIN KÓDU NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ.

Další ověření (externí odkazy)