RENAULT KERAX 380

  • 2001
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11122 cm³
  • 280 kW ≈ 381 k

VINVF633FVB000100461

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 4:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF633FVB000100461

Semafor rizik: oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Francouzská republika), datum dovozu 16. 4. 2015. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2001. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KERAX 380
Typ
/ 33FVB2X
Rok výroby
2001
Datum 1. registrace
19. 3. 2001
Datum 1. registrace v ČR
16. 4. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11122 cm³
Výkon
280 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2015 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Francouzská republika
    Nový vlastník a provozovatel Jiří Zima s.r.o. (IČO 25174169)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2016 · stanice: U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, 37076, ČESKÉ BUDĚJOVICE
  4. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  5. Konec vyřazení z provozu PÍSEK
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2017 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
  7. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2018 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-17-03-0127
  9. Konec vyřazení z provozu PÍSEK
  10. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2019 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-18-03-0030
  12. Konec vyřazení z provozu PÍSEK
  13. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2020 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-19-04-0002
  15. Konec vyřazení z provozu PÍSEK
  16. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2021 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-20-03-0136
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2023 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-22-03-0030
  19. Konec vyřazení z provozu PÍSEK
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2024 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-23-03-0008
  21. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2025 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-24-03-0118
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2027 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-26-03-0052
  24. Konec vyřazení z provozu PÍSEK
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KERAX 380
Typ
/ 33FVB2X
Varianta
8X4
Typ kód
33FVB2X
VIN
VF633FVB000100461
PČV
13457405
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
RENAULT R.V.I., S.A., SURESNES, FRANCIE
Rok výroby
2001
Datum 1. registrace
19. 3. 2001
Datum 1. registrace v ČR
16. 4. 2015
Druh (typ)
VANÍKOVÁ-JEDNOSTRANNÝ SKLÁPĚČ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT R.V.I., S.A., SURESNES, FRANCIE
Typ motoru
E-TECH A 301
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
280 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11122
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ -2 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
2.2
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
93/ 1425
Za jízdy
82

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8510/ 2220/ 3300
Rozvor [mm]
1740; 2515;1350
Rozchod [mm]
2050/ / /
Provozní hmotnost
14070
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
35500/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
8000/ 8000
10500/ 10500
10500/ 10500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
48000/ 48000
Ložná délka
5580
Ložná šířka
2260
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
13 R 22.5 156/150 G / 22.5 X 9.00-10 162 M 22
13 R 22.5 156/150 G / 22.5 X 9.00-10 162 M 22
13 R 22.5 156/150 G (2) / 22.5 X 9.00-10 162 M 22
13 R 22.5 156/150 G (2) / 22.5 X 9.00-10 162 M 22

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
BENNES MANJOT, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo ORV
UBN965077
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
ROZCHOD: 2 050 MM.
AUTOMOBIL MŮŽE BÝT VYBAVEN SPOJOVACÍM ZAŘÍZENÍM SYSTÉM OKO-ČEP
PRŮMĚR 40/50 MM ZNAČKY - RINGFEDER, TYPOVÉ ŘADY 86
- ROCKINGER, TYPOVÉ ŘADY 260.
ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ PNEU:
385/80 R 22.5 156/150K - 1.A 2. NÁPRAVA
315/80 R 22.5 156/150K - 3. A 4. NÁPRAVA
DOVOZ FRANCIR. DATUM PRVNÍ REGISTRACE VOZIDLA V ZAHRANIČÍ 19.03.2001.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Dne 27.12.2023 bylo vozidlo vyřazeno z provozu pod číslem jednacím 13457405-001, RZ a ORV
uloženy na RM PÍSEK.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.