RENAULT KERAX 370.26 PR 6X4 - EURO.4

  • 2006
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 10837 cm³
  • 270 kW ≈ 367 k

VINVF634DPA000000129

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF634DPA000000129

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KERAX 370.26 PR 6X4 - EURO.4
Typ
RENAULT KERAX 370.26 PR / KERAX
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
1. 11. 2006
Datum 1. registrace v ČR
1. 11. 2006
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10837 cm³
Výkon
270 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 14. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
366 080 km
při prohlídce 14. 8. 2026
2
Vlastníků v registru
MARKTRANS s.r.o.
od 21. 8. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 11. 2006 První registrace Chládek & Tintěra, a.s. (IČO 62743881) Registr silničních vozidel
21. 8. 2025 Nový vlastník a provozovatel MARKTRANS s.r.o. (IČO 28748999) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 200920122015201820212024 3. 11. 2008: 51 600 km19. 10. 2009: 74 131 km19. 10. 2010: 97 310 km5. 10. 2011: 110 457 km8. 10. 2012: 126 004 km7. 10. 2013: 150 516 km6. 10. 2014: 174 048 km6. 10. 2015: 190 184 km26. 9. 2016: 211 704 km27. 9. 2016: 211 718 km5. 5. 2017: 223 436 km26. 9. 2017: 229 903 km27. 10. 2017: 231 457 km26. 9. 2018: 248 096 km26. 9. 2018: 248 097 km7. 11. 2018: 248 844 km7. 11. 2019: 262 350 km7. 11. 2019: 262 351 km18. 11. 2019: 262 462 km6. 11. 2020: 278 854 km4. 12. 2020: 280 949 km29. 10. 2021: 297 291 km11. 11. 2021: 297 925 km27. 10. 2022: 306 430 km21. 11. 2022: 307 877 km30. 10. 2023: 321 906 km25. 10. 2024: 333 352 km21. 8. 2025: 335 841 km14. 8. 2026: 366 079 km14. 8. 2026: 366 080 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
14. 8. 2026 Pravidelná STK Litoměřice (č. 3505) 366 080 km způsobilé bez závad 14. 8. 2027
14. 8. 2026 Měření emisí Litoměřice (č. 450602) 366 079 km způsobilé bez závad 14. 8. 2027
21. 8. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 335 841 km způsobilé bez závad 21. 8. 2026
25. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 333 352 km nezpůsobilé 3 lehké, 10 vážné 24. 11. 2024
30. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 321 906 km způsobilé 7 lehké 30. 10. 2025
21. 11. 2022 Opakovaná STK Litoměřice (č. 3505) 307 877 km způsobilé 2 lehké 27. 10. 2023
27. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 306 430 km dočasně způsobilé 3 lehké, 2 vážné 27. 10. 2023
11. 11. 2021 Opakovaná STK Litoměřice (č. 3505) 297 925 km způsobilé 5 lehké 29. 10. 2022
29. 10. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 297 291 km dočasně způsobilé 4 lehké, 2 vážné 29. 10. 2022
4. 12. 2020 Opakovaná STK Litoměřice (č. 3505) 280 949 km způsobilé 2 lehké 6. 11. 2021
6. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 278 854 km dočasně způsobilé 2 lehké, 4 vážné 6. 11. 2021
18. 11. 2019 Opakovaná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 262 462 km způsobilé 3 lehké 18. 11. 2020
7. 11. 2019 Pravidelná STK Litoměřice (č. 3505) 262 351 km dočasně způsobilé 3 lehké, 7 vážné 7. 12. 2019
7. 11. 2019 Měření emisí Litoměřice (č. 450602) 262 350 km nezpůsobilé 1 vážná
7. 11. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 248 844 km způsobilé 4 lehké 7. 11. 2019
26. 9. 2018 Pravidelná STK Litoměřice (č. 3505) 248 097 km dočasně způsobilé 4 lehké, 7 vážné 26. 10. 2018
26. 9. 2018 Měření emisí Litoměřice (č. 450602) 248 096 km – bez závad 26. 9. 2019
27. 10. 2017 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3505) 231 457 km způsobilé 7 lehké 26. 9. 2018
26. 9. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 229 903 km dočasně způsobilé 7 lehké, 6 vážné 26. 10. 2017
5. 5. 2017 Technická silniční kontrola Ústecký kraj (č. 8506) 223 436 km dočasně způsobilé 3 lehké, 7 vážné 2. 6. 2017
27. 9. 2016 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3505) 211 718 km způsobilé 3 lehké 26. 9. 2017
26. 9. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 211 704 km dočasně způsobilé 3 lehké, 6 vážné 26. 10. 2016
6. 10. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 190 184 km způsobilé 5 lehké 6. 10. 2016
6. 10. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 174 048 km způsobilé 4 lehké 6. 10. 2015
7. 10. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 150 516 km způsobilé 1 lehká 7. 10. 2014
8. 10. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 126 004 km způsobilé 1 lehká 8. 10. 2013
5. 10. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 110 457 km způsobilé 3 lehké 5. 10. 2012
19. 10. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 97 310 km způsobilé bez závad 19. 10. 2011
19. 10. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 74 131 km způsobilé 1 lehká 19. 10. 2010
3. 11. 2008 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 51 600 km způsobilé bez závad 3. 11. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Chládek & Tintěra, a.s. (IČO 62743881)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2009 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-08-11-0033
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2010 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-09-10-0984
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2011 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-10-10-1039
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2012 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-11-10-0225
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2013 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-12-10-0402
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2014 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-13-10-0312
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2015 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-14-10-0253
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2016 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-15-10-0267
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2016 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-16-09-1465
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2017 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-16-09-1603
  12. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2017 · stanice: MÍROVÉ NÁMĚSTÍ 15/7, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-8506-17-05-0001
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2017 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-17-09-1491
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2018 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-17-10-1865
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2018 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-18-09-1468
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2019 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-18-11-0448
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2019 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-19-11-0389
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2020 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-19-11-0975
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2020 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-20-11-0319
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2021 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-20-12-0242
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2021 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-21-10-2065
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2022 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-21-11-0854
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2022 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-22-10-1622
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2023 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-22-11-1190
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-10-2879
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2024 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-24-10-1202
  27. Nový vlastník a provozovatel MARKTRANS s.r.o. (IČO 28748999)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2026 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-25-08-0894
  28. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2027 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-26-08-0581
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KERAX 370.26 PR 6X4 - EURO.4
Typ
RENAULT KERAX 370.26 PR / KERAX
Varianta
BE-HR
Verze
80.0
Typ kód
KERAX
VIN
VF634DPA000000129
PČV
12054200
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS, SAINT PRIEST, FRANCIE
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
1. 11. 2006
Datum 1. registrace v ČR
1. 11. 2006
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DXI 11-370-EC06
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
270 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10837
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27B1
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1425
Za jízdy
81.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8200/ 2550/ 3200
Rozvor [mm]
3845+1370
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
12780
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
33000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
47000/ 35000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
80000/ 48000
Ložná délka
5500
Ložná šířka
2360
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
13 R 22.5 156/150 G / 22.5 X 9.00
13 R 22.5 156/150 G [2] / 22.5 X 9.00
13 R 22.5 156/150 G [2] / 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.
Výrobní číslo karoserie
VF634DPA000000129
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
A50-X + TŘÍDA S ČEP 50 MM
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6393-002-00
Číslo ORV
UBN153034
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU, NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ
BÝT INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN
16.7.2026 ZÁPIS TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ A50-X + TŘÍDA S ČEP 50 MM.

Další ověření (externí odkazy)