RENAULT KERAX 410.42 PR 8X4 - EURO.4
- 2007
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 10837 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINVF634FPA000000689
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 19:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF634FPA000000689
Semafor rizik: oranžová
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- KERAX 410.42 PR 8X4 - EURO.4
- Typ
- RENAULT KERAX 410.42 PR 8X4 - EURO.4 / KERAX
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 25. 4. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 4. 2007
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10837 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ADAMBAU CZ s.r.o. (IČO 04890485) od 28. 3. 2024
- Provozovatel: ADAMBAU CZ s.r.o. (IČO 04890485) od 28. 3. 2024
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (RENAULT KERAX 410.42 PR 8X4 - EURO.4 2007 v ČR obvykle 4,0, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 80 %
Srovnáváme s 20 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový provozovatel TRANS EVROPA ŠLECHTA s.r.o. v likvidaci (IČO 26407451)
-
Nový provozovatel VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Konec: vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2012 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Nový vlastník a provozovatel Renault Trucks ČR, s.r.o. (IČO 25096338)
-
Nový provozovatel FLAPOL s.r.o. (IČO 29451604)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2013 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový provozovatel FLAPOL s.r.o. (IČO 29451604)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2014 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2015 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Nový vlastník FLAPOL s.r.o. (IČO 29451604)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2016 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2018 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-17-08-1354
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2019 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-18-08-0009
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2019 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-01-1863
-
Nový vlastník RASAM OIL s.r.o. (IČO 29450276)Nový provozovatel TRUST Holding s.r.o. (IČO 27835995)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2020 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-08-0301
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2021 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-20-08-0586
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-11-2391
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-11-1857
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-11-1420
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Nový vlastník a provozovatel ADAMBAU CZ s.r.o. (IČO 04890485)Konec vyřazení z provozu FRÝDEK-MÍSTEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2025 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-24-11-0809
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2026 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-25-11-0812
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
- TOČNICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- KERAX 410.42 PR 8X4 - EURO.4
- Typ
- RENAULT KERAX 410.42 PR 8X4 - EURO.4 / KERAX
- Varianta
- HY-HR
- Verze
- V
- Typ kód
- KERAX
- VIN
- VF634FPA000000689
- PČV
- 7655525
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS, SAINT PRIEST, FRANCIE
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 25. 4. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 4. 2007
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DXI 11-410-EC06
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10837
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ - 2 TŘETÍ A ČTVRTÁ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2005/78B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO IV
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.57
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1425
- Za jízdy
- 81.8
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8400/ 2550/ 3150
- Rozvor [mm]
- 2 040 + 2 305 + 1 370
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 14845
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 45000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
16000/ 9500
16000/ 9500 - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 35000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 80000/ 48000
- Ložná délka
- 5800
- Ložná šířka
- 2360
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 13 R 22.5 156/150 G/ 22.5 X 9.00
13 R 22.5 156/150 G/ 22.5 X 9.00
13 R 22.5 156/150 G [2]/ 22.5 X 9.00
13 R 22.5 156/150 G [2]/ 22.5 X 9.00
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MOLČÍK, S.R.O., VALTICE, ČESKÁ REPUBLIKA
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S - ČEP 40 MM
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6393-074-00
- Číslo ORV
- UBI809631
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- PŘEDNÍ TABULKA S REGISTRAČNÍ ZNAČKOU MŮŽE BÝT UMÍSTĚNA VLEVO OD PODÉLNÉ OSY VOZIDLA.
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU, NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENÁ.
ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU, NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ
BÝT INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN
A DOPLŇKŮ.
PŘEDNÍ TABULKA S REGISTRAČNÍ ZNAČKOU MŮŽE BÝT UMÍSTĚNA VLEVO OD PODÉLNÉ OSY VOZIDLA.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: VF634FPA000000689
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.