RENAULT KERAX 410.42 P 8X4 - EURO.4

  • 2007
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10837 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINVF634FPA000000767

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 18:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF634FPA000000767

Semafor rizik: zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
KERAX 410.42 P 8X4 - EURO.4
Typ
RENAULT KERAX 410.42 P 8X4 - EURO.4 K / KERAX
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
22. 10. 2007
Datum 1. registrace v ČR
22. 10. 2007
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10837 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o.
    Nový provozovatel Josef Zvoník (IČO 72617799)
  2. Nový provozovatel VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Konec: vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o.
  3. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 9. 6. 2011 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
  4. Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel Richard Záhora (IČO 10104461)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2012 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2013 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2014 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2016 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2016 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2017 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE
  11. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  12. Konec vyřazení z provozu SLAVKOV U BRNA
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2018 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-17-04-1306
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2019 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-18-05-0102
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2020 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-19-05-0584
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2021 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-20-05-0923
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2022 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-21-06-1153
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2023 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-22-07-0303
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2024 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-23-07-0918
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2025 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-24-07-0968
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2026 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-25-08-0053
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2027 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-26-08-0141
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
KERAX 410.42 P 8X4 - EURO.4
Typ
RENAULT KERAX 410.42 P 8X4 - EURO.4 K / KERAX
Varianta
PM-HR
Verze
35.5
Typ kód
KERAX
VIN
VF634FPA000000767
PČV
8705988
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
22. 10. 2007
Datum 1. registrace v ČR
22. 10. 2007
Druh (typ)
AUTODOMÍCHÁVAČ CIFA SL9
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORP.
Typ motoru
DXI 11-410-EC06
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10837
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ - 2 TŘETÍ A ČTVRTÁ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2005/78B
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.57
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 1425
Za jízdy
81.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9150/ 2500/ 3750
Rozvor [mm]
2040 + 2455 + 1370
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
14460
Hmotnosti zatížení SZ
350
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
40000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
7100/ 7100
12600/ 9500
12600/ 9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
43500/ 35500
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
12 R 22.5 152/148 G / 22.5 X 9.00 ET 161
12 R 22.5 152/148 G / 22.5 X 9.00 ET 161
12 R 22.5 152/148 G [2] / 22.5 X 9.00 ET 161
12 R 22.5 152/148 G [2] / 22.5 X 9.00 ET 161

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CIFA S.P.A., SENAGO, ITÁLIE
Výrobní číslo karoserie
47470
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6393-082-00
Číslo TP
UH457281
Číslo ORV
UAH903220
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
EM. 9/2009 21.12.2016-RZ+ORV v depozitu.
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU, NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENÁ.
ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU, NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ BÝT INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA.
VOZIDLO JE VYBAVENO DVĚMA ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY ORANŽOVÉ BARVY (MAJÁKY).] VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ.
NÁSTAVBA PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
NÁSTAVBU PROVEDLA FIRMA AGROTEC A.S., CIFA, HUSTOPEČE.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.