RENAULT D
- 2017
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 5132 cm³
- 158 kW ≈ 215 k
VINVF640J563HB007666
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 6:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF640J563HB007666
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- D
- Typ
- / MDA2C
- Datum 1. registrace
- 27. 9. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 9. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 5132 cm³
- Výkon
- 158 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: ERPEKO TRADE, a.s. (IČO 27782336) od 27. 9. 2017
- Vlastník: ERPEKO TRADE, a.s. (IČO 27782336) od 12. 1. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 166–504 tis. km (medián 342 842 km, 95 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 9. 2017 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 27. 9. 2017 | Nový provozovatel | ERPEKO TRADE, a.s. (IČO 27782336) | Registr silničních vozidel |
| 12. 1. 2023 | Nový vlastník | ERPEKO TRADE, a.s. (IČO 27782336) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 11. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 439 869 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 11. 2026 |
| 26. 11. 2025 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 439 859 km | způsobilé | bez závad | 26. 11. 2026 |
| 20. 11. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 411 125 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 11. 2025 |
| 20. 11. 2024 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 411 114 km | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2025 |
| 26. 10. 2023 | Technická silniční kontrola | Olomouc (č. 7714) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 9. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 385 622 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 9. 2024 |
| 18. 9. 2023 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 385 614 km | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2024 |
| 9. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3823) | 341 216 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 9. 2022 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 322 065 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 9. 2023 |
| 16. 9. 2022 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 322 056 km | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2023 |
| 17. 9. 2021 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 256 925 km | způsobilé | 3 lehké
| 17. 9. 2022 |
| 17. 9. 2021 | Měření emisí | Šenov (č. 580728) | 256 904 km | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2022 |
| 18. 9. 2020 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 194 131 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 9. 2021 |
| 18. 9. 2020 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 194 123 km | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2021 |
| 20. 9. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 133 527 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 9. 2020 |
| 20. 9. 2019 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 133 519 km | způsobilé | bez závad | 20. 9. 2020 |
| 23. 10. 2018 | Opakovaná STK | Karviná (č. 3811) | 69 425 km | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2019 |
| 23. 10. 2018 | Měření emisí | Karviná (č. 580301) | 65 818 km | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2019 |
| 25. 9. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Karviná (č. 3811) | 65 818 km | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 25. 9. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel ERPEKO TRADE, a.s. (IČO 27782336)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2019 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-18-10-0267
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2020 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-19-09-0390
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2021 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-20-09-0373
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-09-0331
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2023 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-09-0333
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-01-0199
-
Nový vlastník ERPEKO TRADE, a.s. (IČO 27782336)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-09-0323
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-23-10-0258
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2025 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-11-0407
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2026 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-25-11-0529
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- D
- Typ
- / MDA2C
- Varianta
- UGZ42B
- Verze
- NMHL56640
- Typ kód
- MDA2C
- VIN
- VF640J563HB007666
- PČV
- 14816214
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 27. 9. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 9. 2017
- Druh (typ)
- 04 KLIMATIZOVANÁ NÁSTAVBA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- DTI 5 210 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 158 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 5132
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2016/1718c
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.53
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1650
- Za jízdy
- 76.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8750/ 2550/ 3270
- Rozvor [mm]
- 4700
- Provozní hmotnost
- 6250
- Hmotnosti zatížení SZ
- 350
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 12000/ 12000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4480/ 4480
8480/ 8480
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 15500/ 1500
- Ložná délka
- 6700
- Ložná šířka
- 2440
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 265/70 r19.5 140m/ 19.5 x 6,75
265/70 r19.5 138 m (2)/ 19,5 x 6.75
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .ING. VÍT ŠKROBÁNEK, CARGO DES, OPAVA, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- T5544
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- ee2*2007/46*0135*19
- Číslo TP
- UI056229
- Číslo ORV
- UBE154804
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF640J563HB007666
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.