RENAULT D

  • 2018
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 5132 cm³
  • 158 kW ≈ 215 k

VINVF640J564JB009366

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 2:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF640J564JB009366

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
D
Typ
/ MDA2C
Datum 1. registrace
27. 6. 2018
Datum 1. registrace v ČR
27. 6. 2018
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
5132 cm³
Výkon
158 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
48 863 km
při prohlídce 24. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 136–411 tis. km (medián 278 799 km, 55 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Statutární město Teplice
od 27. 6. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 6. 2018 První registrace Statutární město Teplice (IČO 00266621) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

020 00040 00060 000 2020202120222023202420252026 26. 6. 2019: 6 411 km23. 6. 2020: 13 395 km23. 6. 2020: 13 396 km23. 6. 2021: 20 051 km23. 6. 2022: 25 359 km23. 6. 2022: 25 360 km22. 6. 2023: 30 382 km22. 6. 2023: 30 383 km19. 6. 2024: 36 869 km19. 6. 2025: 43 216 km24. 9. 2026: 48 863 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 9. 2026 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 48 863 km způsobilé bez závad 24. 9. 2027
19. 6. 2025 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 43 216 km způsobilé bez závad 19. 6. 2026
19. 6. 2024 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 36 869 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 6. 2025
22. 6. 2023 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 30 383 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
22. 6. 2024
22. 6. 2023 Měření emisí Dubí (č. 450915) 30 382 km způsobilé bez závad 22. 6. 2024
23. 6. 2022 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 25 360 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
23. 6. 2023
23. 6. 2022 Měření emisí Dubí (č. 450915) 25 359 km způsobilé bez závad 23. 6. 2024
23. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Dubí (č. 3511) 20 051 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
23. 6. 2022
23. 6. 2020 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 13 396 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
23. 6. 2021
23. 6. 2020 Měření emisí Dubí (č. 450915) 13 395 km způsobilé bez závad 23. 6. 2021
26. 6. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Dubí (č. 3511) 6 411 km způsobilé bez závad 26. 6. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Statutární město Teplice (IČO 00266621)
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2019
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2020 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-19-06-1379
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2021 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-20-06-1290
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2022 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-21-06-1222
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2023 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-22-06-1140
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2024 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-23-06-0928
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2025 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-24-06-0715
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2026 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-25-06-0787
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2027 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-26-09-0697
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Počet míst - nově 3 - OK

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
D
Typ
/ MDA2C
Varianta
UGZ42M
Verze
NMRR5664484NATENN9L
Typ kód
MDA2C
VIN
VF640J564JB009366
PČV
15266175
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
MONTÁŽNÍ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST,FRANCIE
Datum 1. registrace
27. 6. 2018
Datum 1. registrace v ČR
27. 6. 2018
Druh (typ)
VNP 400
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DTI 5 210 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
158 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
5132
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2016/1718C
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.53
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1650
Za jízdy
78.7

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6840/ 2400/ 3300
Rozvor [mm]
3500
Provozní hmotnost
9100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
12000/ 11990
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4480/ 4480
8480/ 8480
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
10000/ 10000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
22000/ 21990
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
265/70R19.5 140 M/ 19.5X6.75
265/70R19.5 138 M [2]/ 19.5X6.75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ŽELEZNIČNÍ STAVITELSTVÍ PRAHA
Výrobní číslo karoserie
93/90
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Spojovací zařízení - druh
RINGFEDER 4040 G145A
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8613-256-21
ES/EU
e2*2007/46*0135*21
Číslo TP
UI277920
Číslo ORV
UBB937840
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
27.06.2018 SCHVÁLENA DOSTAVBA + ORANŽOVÉ MAJÁKY
22.04.2020 VÝMĚNA ZÁVĚSU RINGFEDER - TYP 4040 G145A (140X80)
17.02.2022 ZMĚNA POČTU MÍST K SEZENÍ
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla: *23,24: dle provedení *41: dle provedení *60: Umístění tabulky s registrační značkou z důvodu konstrukčního řešení vozidla je vlevo od podélné osy.]
 Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena. #D.2: MDA2C; UGZ42M; NMRR5664484NATENN9L #V.9b: 2016/1718C; EURO 6 C Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 M: 3500+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno

Další ověření (externí odkazy)