RENAULT D
- 2019
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 5132 cm³
- 158 kW ≈ 215 k
VINVF640J565KB011953
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 17:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF640J565KB011953
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 9 dnů (8. 2. 2021 až 17. 2. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- D
- Typ
- VNRS592681
- Datum 1. registrace
- 24. 4. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 4. 2019
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 5132 cm³
- Výkon
- 158 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) od 17. 2. 2021
- Provozovatel: AUDOS s.r.o. (IČO 27734676) od 17. 2. 2021
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2026: 116–390 tis. km (medián 190 850 km, 61 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 24. 4. 2019 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 24. 4. 2019 | Nový provozovatel | David Klimša Production s.r.o. (IČO 01817043) | Registr silničních vozidel |
| 8. 2. 2021 | Nový vlastník | David Klimša Production s.r.o. (IČO 01817043) | Registr silničních vozidel |
| 17. 2. 2021 | Nový vlastník | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 17. 2. 2021 | Nový provozovatel | AUDOS s.r.o. (IČO 27734676) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 8. 2026 | Technická silniční kontrola | Olomouc (č. 7714) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 7. 2026 | Opakovaná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | 391 631 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 6. 2027 |
| 10. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 383 214 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 10. 7. 2026 |
| 19. 5. 2026 | Technická silniční kontrola | Plzeň (č. 7703) | 377 520 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 6. 2025 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | 295 857 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 6. 2026 |
| 4. 6. 2025 | Měření emisí | Znojmo (č. 571313) | 295 850 km | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2026 |
| 21. 6. 2024 | Opakovaná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | 239 434 km | způsobilé | 3 lehké
| 22. 5. 2025 |
| 22. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 233 853 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 21. 6. 2024 |
| 15. 5. 2023 | Opakovaná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | 196 411 km | způsobilé | 8 lehkých
| 12. 5. 2024 |
| 12. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 196 284 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 1 vážná
| 11. 6. 2023 |
| 28. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 124 761 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 5. 2023 |
| 1. 12. 2021 | Technická silniční kontrola | Jihlava (č. 7716) | 81 929 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 34 670 km | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2022 |
| 5. 2. 2021 | Evidenční kontrola | Moravské Budějovice (č. 3730) | 12 369 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 4. 2020 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 7 884 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2021 |
| 29. 4. 2020 | Měření emisí | Ostrava (č. 480714) | 7 879 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2021 |
| 12. 3. 2019 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Olomouc (č. 3818) | 298 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-03-0318
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel David Klimša Production s.r.o. (IČO 01817043)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2021 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-20-04-2273
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-21-02-0189
-
Nový vlastník David Klimša Production s.r.o. (IČO 01817043)
-
Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Nový provozovatel AUDOS s.r.o. (IČO 27734676)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2022 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-21-05-0479
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Vrchlického 46, 587 24, Jihlava · protokol CZ-7716-21-12-0003
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2023 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-22-05-1379
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2023 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-23-05-0558
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2024 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-23-05-0637
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2024 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-24-05-1041
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2025 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-24-06-0969
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2026 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 669 02, ZNOJMO · protokol CZ-3766-25-06-0350
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 302 28, Plzeň · protokol CZ-7703-26-05-0131
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2026 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-26-06-0470
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2027 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-26-07-0337
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 779 00, Olomouc · protokol CZ-7714-26-08-0146
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- D
- Typ
- VNRS592681
- Varianta
- UGZ42B
- Verze
- NAHL5665894NAUBNN9L
- Typ kód
- VNRS592681
- VIN
- VF640J565KB011953
- PČV
- 15647693
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST,FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 24. 4. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 4. 2019
- Druh (typ)
- 06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- DTI 5 210 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 158 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 5132
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/932C
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,53
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1850
- Za jízdy
- 76.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10300/ 2550
- Rozvor [mm]
- 5 900
- Provozní hmotnost
- 6870
- Hmotnosti zatížení SZ
- 350
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14300/ 14300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5800/ 5800
9440/ 9440
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 17800/ 17800
- Ložná délka
- 8030
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 285/70R19.5 145 M/ 19.5X7.50
285/70R19.5 143 M [2]/ 19.5X7.50
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PARAGAN S.R.O., HRANICE, ČR
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3
- Spojovací zařízení - druh
- A 50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8614-174-32
- ES/EU
- e2*2007/46*0033*32
- Číslo TP
- UJ009878
- Číslo ORV
- UBA800150
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- EHS/ES č.: 2018/932C BA06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#D.2: MDA3C; UGZ42B; NAHL5665894NAUBNN9L
#V.9b: 2018/932C; EURO 6 C
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Vozidlo vyrobeno v I.stupni pod č.ES schválení e2*2007/46*0033*32;
výrobcem:RENAULT TRUCKS SAS,SAINT PRIEST,FRANCIE;tovární značka:RENAULT;
typ/varianta/verze/obchodní označení:MDA3C/UGZ42B/NAHL5665894NAUBNN9L/D.
Vozidlo jednotlivě vyrobeno ve II.stupni - Rozhodnutí č.j.OVV/13713/19/ON;
typ/varianta/verze/obchodní označení:VNRS952681/UGZ42B/NAHL5665894NAUBNN9L/D.
Na vozidle umístěn výrobní štítek II.stupně výroby.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
 #D.2: MDA3C; UGZ42B; NAHL5665894NAUBNN9L
 #V.9b: 2018/932C; EURO 6 C
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 M: 5900
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF640J565KB011953
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.