RENAULT D

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 5132 cm³
  • 158 kW ≈ 215 k

VINVF640J567EB000358

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 2:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF640J567EB000358

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
D
Typ
/ MDA2C
Datum 1. registrace
2. 2. 2015
Datum 1. registrace v ČR
2. 2. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
5132 cm³
Výkon
158 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 21. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
187 711 km
při prohlídce 21. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 92–427 tis. km (medián 231 752 km, 64 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Motor Lučina spol. s r.o.
od 2. 2. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 2. 2015 První registrace Motor Lučina spol. s r.o. (IČO 25367625) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 20172019202120232025 2. 2. 2016: 21 674 km1. 2. 2017: 43 027 km31. 1. 2018: 62 670 km30. 1. 2019: 82 060 km29. 1. 2020: 101 281 km28. 1. 2021: 118 220 km28. 1. 2022: 137 729 km26. 1. 2023: 155 119 km26. 1. 2024: 167 093 km23. 1. 2025: 176 071 km23. 1. 2025: 176 072 km21. 1. 2026: 187 711 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 187 711 km způsobilé bez závad 21. 1. 2028
23. 1. 2025 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 176 072 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
23. 1. 2026
23. 1. 2025 Měření emisí Ostrava (č. 580724) 176 071 km způsobilé bez závad 23. 1. 2027
26. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 167 093 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
26. 1. 2026
26. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 155 119 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 1. 2025
28. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 137 729 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
28. 1. 2024
28. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 118 220 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
28. 1. 2022
29. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 101 281 km způsobilé bez závad 29. 1. 2021
30. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 82 060 km způsobilé bez závad 30. 1. 2020
31. 1. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Moravskoslezský kraj (č. 3823) 62 670 km způsobilé bez závad 31. 1. 2019
1. 2. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 43 027 km způsobilé bez závad 1. 2. 2018
2. 2. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 21 674 km způsobilé bez závad 2. 2. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Motor Lučina spol. s r.o. (IČO 25367625)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2018 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-17-02-0014
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2019 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-18-01-0595
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2020 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-19-01-0606
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2021 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-20-01-0619
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-01-0601
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2023 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-01-0622
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-01-0589
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2025 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-01-0566
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2026 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-25-01-0500
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2027 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-26-01-0430
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
D
Typ
/ MDA2C
Varianta
UG142B
Verze
NALL5664484NA
Typ kód
MDA2C
VIN
VF640J567EB000358
PČV
13359078
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST, FRANCIE
Datum 1. registrace
2. 2. 2015
Datum 1. registrace v ČR
2. 2. 2015
Druh (typ)
VALNÍKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DTI 5 210 EUVI - TR25B
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
158 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
5132
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 64/2012B*
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.55
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1650
Za jízdy
76.9

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8630/ 2550/ 2730
Rozvor [mm]
4400
Provozní hmotnost
5336
Hmotnosti zatížení SZ
350
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
12000/ 11990
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4480/ 4480
8480/ 8480
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
15550/ 15490
Ložná délka
6630
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
245/70 R19.5 136M / 19.5 X 6.75
245/70 R19.5 135J [2] / 19.5 X 6.75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
PARAGAN, S.R.O., HRANICE, ČESKÁ REPUBLIKA
Výrobní číslo karoserie
TK92122ABE1PP7547
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8613-0059
ES/EU
e2*2007/46*0135*
Číslo TP
UG336001
Číslo ORV
UAM439507
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)