RENAULT D
- 2018
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 5132 cm³
- 180 kW ≈ 245 k
VINVF640J569JB008987
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 6:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF640J569JB008987
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- D
- Typ
- MDA2C
- Datum 1. registrace
- 3. 12. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 12. 2018
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 5132 cm³
- Výkon
- 180 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Marek Zíka (IČO 72162104) od 3. 12. 2018
- Vlastník: Marek Zíka (IČO 72162104) od 6. 5. 2024
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2018 při prohlídce v roce 2025: 116–388 tis. km (medián 249 913 km, 69 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 12. 2018 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 3. 12. 2018 | Nový provozovatel | Marek Zíka (IČO 72162104) | Registr silničních vozidel |
| 6. 5. 2024 | Nový vlastník | Marek Zíka (IČO 72162104) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 11. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 87 184 km | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2026 |
| 14. 11. 2025 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530104) | 87 183 km | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2026 |
| 14. 11. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 74 728 km | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2025 |
| 14. 11. 2024 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530104) | 74 727 km | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2025 |
| 16. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 3307) | 62 462 km | způsobilé | bez závad | 16. 11. 2024 |
| 18. 11. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 49 850 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2023 |
| 18. 11. 2022 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530104) | 49 849 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2023 |
| 30. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 3307) | 36 664 km | způsobilé | bez závad | 30. 11. 2022 |
| 25. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 3307) | 21 239 km | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2021 |
| 29. 11. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | – | bez závad | 29. 11. 2019 |
| 29. 11. 2019 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530104) | 12 558 km | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2020 |
| 5. 3. 2018 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihočeský kraj (č. 3307) | 229 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-03-0478
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel Marek Zíka (IČO 72162104)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-11-3572
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2022 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-11-5108
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2023 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-22-11-3072
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2024 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-11-2848
-
Nový vlastník Marek Zíka (IČO 72162104)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2025 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-24-11-1972
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-11-2141
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- D
- Typ
- MDA2C
- Varianta
- UGZ42B
- Verze
- NMRR7164484NATENN9L
- Typ kód
- MDA2C
- VIN
- VF640J569JB008987
- PČV
- 15064300
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST,FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 3. 12. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 12. 2018
- Druh (typ)
- 09-VOZIDLO S HÁKOVÝM ZDVIHACÍM ZAŘÍZENÍM
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- DTI 5 240 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 180 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 5132
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2016/1718C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,53
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1650
- Za jízdy
- 78.7
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6330/ 2430/ 2850
- Rozvor [mm]
- 3500
- Provozní hmotnost
- 5865
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 12000/ 12000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4480/ 4480
8480/ 8480
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 22000/ 22000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 265/70R19.5 140 M/ 19.5X6.75
265/70R19.5 138 M [2]/ 19.5X6.75
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PALFINGER
- Výrobní číslo karoserie
- 100417736
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8613-252-21
- ES/EU
- e2*2007/46*0135*21
- Číslo ORV
- UBJ564335
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
#D.2: MDA2C; UGZ42B; NMRR7164484NATENN9L
#V.9B: 2016/1718C; EURO 6 C
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DNE 12.03.2018 BYLA MĚSTSKÝM ÚŘADEM PRACHATICE POD Č.J. MUPT/08467/2018/KSD/AMP
SCHVÁLENA TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST JEDNOTLIVÉHO VOZIDLA VE II. STUPNI VÝROBY – MONTÁŽ
HÁKOVÉHO ZDVIHACÍHO ZAŘÍZENÍ PALFINGER T-08
SOUČASNĚ SE DOPLŇUJÍ TECHNICKÉ ÚDAJE VOZIDLA V KOLONKÁCH: 1, 2, 6, 7, 8,
12, 13, 14, G, .
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF640J569JB008987
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.