RENAULT D

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 7698 cm³
  • 210 kW ≈ 286 k

VINVF640J869KB010042

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF640J869KB010042

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
D
Typ
/ MDA3C
Datum 1. registrace
14. 8. 2019
Datum 1. registrace v ČR
14. 8. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
7698 cm³
Výkon
210 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
322 558 km
při prohlídce 25. 7. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 81–334 tis. km (medián 143 207 km, 68 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
PROFIT TRANS s.r.o.
od 23. 8. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 8. 2019 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
14. 8. 2019 Nový provozovatel PROFIT TRANS s.r.o. (IČO 25931091) Registr silničních vozidel
23. 8. 2024 Nový vlastník PROFIT TRANS s.r.o. (IČO 25931091) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 20202021202220232024 9. 8. 2019: 279 km13. 8. 2020: 55 841 km13. 8. 2021: 125 506 km8. 8. 2022: 192 146 km4. 8. 2023: 259 076 km25. 7. 2024: 322 557 km25. 7. 2024: 322 558 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 7. 2024 Pravidelná STK Havlíčkův Brod (č. 3626) 322 558 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
25. 7. 2025
25. 7. 2024 Měření emisí Havlíčkův Brod (č. 460114) 322 557 km způsobilé bez závad 25. 7. 2025
4. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Havlíčkův Brod (č. 3626) 259 076 km způsobilé
4 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
4. 8. 2024
8. 8. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Havlíčkův Brod (č. 3626) 192 146 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
8. 8. 2023
13. 8. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Havlíčkův Brod (č. 3626) 125 506 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
13. 8. 2022
13. 8. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Havlíčkův Brod (č. 3626) 55 841 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
13. 8. 2021
9. 8. 2019 Před schvál. tech. způsob. vozidla Olomouc (č. 3818) 279 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-08-0209
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel PROFIT TRANS s.r.o. (IČO 25931091)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2020
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2021 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-20-08-0433
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2022 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-21-08-0524
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2023 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-22-08-0273
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2024 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-23-08-0149
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2025 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-24-07-0801
  8. Nový vlastník PROFIT TRANS s.r.o. (IČO 25931091)
  9. Vyřazení z provozu SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Zprávy z registru

  • Alternativní pneu

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
D
Typ
/ MDA3C
Varianta
UJZ42B
Verze
NMHL72671K5NAU0NN8H
Typ kód
MDA3C
VIN
VF640J869KB010042
PČV
15915309
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST,FRANCIE
Datum 1. registrace
14. 8. 2019
Datum 1. registrace v ČR
14. 8. 2019
Druh (typ)
02 BOČNICE
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DTI 8 280 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
210 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
7698
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ano
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.55
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1575
Za jízdy
79.4

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10161/ 2550/ 2820
Rozvor [mm]
6200
Provozní hmotnost
7620
Hmotnosti zatížení SZ
350
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18300/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
21800/ 21500
Ložná délka
7200
Ložná šířka
2480
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
305/70R22.5 153 L/ 22.5X8.25
305/70R22.5 150 L [2]/ 22.5X8.25
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
EVERLIFT SPOL. S R.O., HNĚVOTÍN, ČR
Výrobní číslo karoserie
211335
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
ABS
ano
ASR
ne
Airbag
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
8614-144-34
ES/EU
e2*2007/46*0033*34
Číslo ORV
UBJ697427
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
Dne 13.09.2023 zápis alternativních pneu.
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
#D.2: MDA3C; UJZ42B; NMHL72671K5NAU0NN8H
#V.9: 2018/932D; EURO 6 D
SCHVÁLENA VÝROBA JEDNOTLIVÉHO VOZIDLA VE 2. STUPNI VÝROBY - NÁKLADNÍ AUTOMOBIL S BOČNICEMI,
ROZHODNUTÍ MAGISTRÁTU MĚSTA OLOMOUCE Č.J. SMOL/212971/2019/OARMV/TZEV/POK ZE DNE 14.08.2019.
DOPLNĚNY ÚDAJE TECHNICKÉHO POPISU VOZIDLA:*1, *2, *6, *7, *8, *12, *13, *14, *15, *16, *G.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001SB.
V OLOMOUCI 14.08.2019
DNE 13.09.2023 ZÁPIS ALTERNATIVNÍCH PNEU DLE POTVRZENÍ VÝROBCE VOZIDLA:
VOZIDLO MŮŽE BÝT OSAZENO PNEUMATIKAMI ROZMĚRU 315/70 R22.5, S MINIMÁLNÍMI INDEXY ÚNOSNOSTI
152 PŘEDNÍ / 148 ZADNÍ A MIN.INDEXEM RYCHLOSTI G ZA PODMÍNKY, ŽE UVEDENÝM ROZMĚREM PNEUMATIK
BUDOU OSAZENA VŠECHNA KOLA VOZIDLA, VČETNĚ REZERVNÍHO. ROZMĚR DISKOVÝCH KOL SE V TOMTO PŘÍPADĚ NEMĚNÍ.

Další ověření (externí odkazy)