RENAULT D

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 7698 cm³
  • 188 kW ≈ 256 k

VINVF640J86XKB009840

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF640J86XKB009840

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
D
Typ
MDA3C
Datum 1. registrace
14. 6. 2019
Datum 1. registrace v ČR
14. 6. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
7698 cm³
Výkon
188 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
195 125 km
při prohlídce 9. 6. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2026: 116–390 tis. km (medián 190 850 km, 61 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
TECHNIMAT s.r.o.
od 14. 6. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 6. 2019 První registrace TECHNIMAT s.r.o. (IČO 48268127) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 2020202120222023202420252026 18. 10. 2019: 8 874 km13. 6. 2020: 27 087 km10. 6. 2021: 56 579 km16. 6. 2022: 86 102 km13. 6. 2023: 111 944 km14. 6. 2023: 111 945 km19. 6. 2024: 138 634 km19. 6. 2024: 138 638 km12. 6. 2025: 167 237 km9. 6. 2026: 195 120 km9. 6. 2026: 195 125 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 6. 2026 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 195 125 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
9. 6. 2027
9. 6. 2026 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 195 120 km způsobilé bez závad 9. 6. 2027
12. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 167 237 km způsobilé bez závad 12. 6. 2026
19. 6. 2024 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 138 638 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
19. 6. 2025
19. 6. 2024 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 451032) 138 634 km způsobilé bez závad 19. 6. 2026
14. 6. 2023 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 111 945 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 6. 2024
13. 6. 2023 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 111 944 km způsobilé bez závad 13. 6. 2024
16. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 86 102 km způsobilé bez závad 16. 6. 2023
10. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 56 579 km způsobilé bez závad 10. 6. 2022
13. 6. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3516) 27 087 km způsobilé bez závad 13. 6. 2021
18. 10. 2019 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 8 874 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel TECHNIMAT s.r.o. (IČO 48268127)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2020
  2. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-19-10-0279
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-06-1478
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-06-1113
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-06-1854
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-06-1197
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-06-1859
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-06-1249
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2027 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-26-06-0891
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
D
Typ
MDA3C
Varianta
UJZ42B
Verze
NMRR81658*
Typ kód
MDA3C
VIN
VF640J86XKB009840
PČV
15816882
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST,FRANCIE
Datum 1. registrace
14. 6. 2019
Datum 1. registrace v ČR
14. 6. 2019
Druh (typ)
02 BOČNICE
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
DTI 8 250 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
188 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
7698
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2018/932D
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,55
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1575
Za jízdy
79.4

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9510/ 2550/ 3170
Rozvor [mm]
5300
Provozní hmotnost
6690
Hmotnosti zatížení SZ
350
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
5800/ 5800
10900/ 10900
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
19500/ 19500
Ložná délka
6710
Ložná šířka
2480
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
285/70R19.5 145 M/ 19.5X7.50
285/70R19.5 143 M [2]/ 19.5X7.50
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AUTOTECH VIÍNOŘ S.R.O. PRAHA , ČR
Výrobní číslo karoserie
10-082218
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8614-179-34
ES/EU
e2*2007/46*0033*34
Číslo TP
UJ009968
Číslo ORV
UAX169186
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
EHS2018/932D
Další záznamy
14.6.2019 ZÁPIS PŘESTAVBY
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla: *23,24: dle provedení *41: dle provedení *60: Umístění tabulky s registrační značkou z důvodu konstrukčního řešení vozidla je vlevo od podélné osy.]
 Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena. #D.2: MDA3C; UJZ42B; NMRR81658J9NAU0NN9L #V.9b: 2018/932D; EURO 6 D Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 M: 5300

Další ověření (externí odkazy)