RENAULT MIDLUM
- 2000
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 6174 cm³
- 132 kW ≈ 179 k
VINVF642ACA000000435
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 7:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF642ACA000000435
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 29 dnů (8. 7. 2014 až 6. 8. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MIDLUM
- Typ
- RENAULT MIDLUM 135.09/B P 4X2 / 42ACA5
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 10. 5. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 5. 2001
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6174 cm³
- Výkon
- 132 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jiří Vajďák (IČO 69742111) od 27. 11. 2017
- Provozovatel: Jiří Vajďák (IČO 69742111) od 27. 11. 2017
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2000 při prohlídce v roce 2017: 200–688 tis. km (medián 491 415 km, 67 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 5. 2001 | První registrace | Kili, s.r.o. (IČO 47913797) | Registr silničních vozidel |
| 8. 7. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | neztotožněný subjekt | Registr silničních vozidel |
| 6. 8. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 16. 11. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 27. 11. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Vajďák (IČO 69742111) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3738) | 491 415 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 11. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 485 487 km | způsobilé | 8 lehkých
| 10. 11. 2017 |
| 13. 7. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 210 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 7. 2016 |
| 23. 7. 2014 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3817) | 453 202 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 5. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | 449 900 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 4 vážné
| 28. 6. 2014 |
| 31. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | 415 260 km | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 5. 2014 |
| 4. 6. 2012 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | 383 429 km | způsobilé | 2 lehké
| 1. 6. 2013 |
| 1. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | 383 389 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 1. 7. 2012 |
| 2. 6. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | 349 870 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 6. 2012 |
| 3. 6. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | 315 720 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 6. 2011 |
| 4. 6. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | 280 140 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 6. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Kili, s.r.o. (IČO 47913797)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2010 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-09-06-0018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2011 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-10-06-0014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2012 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-11-06-0019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2012 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-12-06-0004
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-12-06-0019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-13-05-0228Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-14-05-0203Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV
-
Nový vlastník a provozovatel neztotožněný subjekt
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské MeziříčíEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-14-07-0119Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2016 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské MeziříčíPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2016 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-15-07-0096
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2017 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-16-11-0051
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-17-11-0092
-
Nový vlastník a provozovatel Jiří Vajďák (IČO 69742111)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu VALAŠSKÉ KLOBOUKYVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (RENAULT MIDLUM 2000 v ČR v průměru 2,5, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 92,4 %
Srovnáváme s 144 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MIDLUM
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MIDLUM
- Typ
- RENAULT MIDLUM 135.09/B P 4X2 / 42ACA5
- Varianta
- 180.09-B P 4X2
- Typ kód
- 42ACA5
- VIN
- VF642ACA000000435
- PČV
- 4891415
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 10. 5. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 5. 2001
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Typ motoru
- MIDR 060226 V/4
- Číslo motoru
- 83M0411822
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 132 / 2500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6174
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 120
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 91/542 B
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 2,01
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1875
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7950/ 2350/ 3360
- Rozvor [mm]
- 4450
- Provozní hmotnost
- 4380
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 9000/ 9000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3400/ 3400
6400/ 6400
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 12500/ 12500
- Ložná délka
- 6140
- Ložná šířka
- 2290
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/75 R 17.5 126/124 M / 17.5 X 6.00-6-124 M 18 E
215/75 R 17.5 126/124 M / 17.5 X 6.00-6-124 M 18 E
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PARAGAN S.R.O. DRAHOTUŠE, LYON, FRANCIE
- Výrobní číslo karoserie
- TK929026201PP7379
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 4289-007-00
- Číslo TP
- UH323867
- Číslo ORV
- UAQ992657
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Údaj o spotřebě paliva výrobce podvozku neuvádí; jeho hodnotu si
stanovuje uživatel po vysledování v provozu.
Chybějící údaje doplní finalista schválené dostavby, při individuální
dostavbě příslušný dopravní inspektorát P ČR. Po doplnění údajů
schválené dostavby se tato poznámka ruší.
Vozidlo postavené na podvozku Midlum 180.09/B P 4x2 podléhá
schválení technické způsobilosti dopravním inspektorátem Policie ČR
v případě jednotlivé dostavby, nebo Ministerstvem dopravy a spojů ČR
při hromadné dostavbě.
Podvozek splňuje ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve znění
pozdějších změn a doplňků s výjimkou (§/odst.):
33/3 - některé ovladače nejsou osvětleny, nebo prosvětleny,
34/1 - není úplně splněn požadavek na výhled těsně před vozidlo,
50/4 - koncová část výfukového potrubí není umístěna v blízkosti
obrysu vozidla.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF642ACA000000435
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.