RENAULT MIDLUM
- 2000
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 6174 cm³
- 154 kW ≈ 209 k
VINVF643ACA000002585
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF643ACA000002585
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MIDLUM
- Typ
- RENAULT MIDLUM 210.13/C PR 4X2 / 210.13/C
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 6. 12. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 12. 2000
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6174 cm³
- Výkon
- 154 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: AD M & V, spol. s r.o. (IČO 26383225) od 23. 2. 2011
- Vlastník: AD M & V, spol. s r.o. (IČO 26383225) od 3. 9. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 12. 2000 | První registrace | SMP CONSTRUCTION, a.s. (IČO 45274932) | Registr silničních vozidel |
| 14. 9. 2005 | Nový provozovatel | Stavby mostů a.s. (IČO 27195147) | Registr silničních vozidel |
| 23. 3. 2009 | Nový provozovatel | VÁCLAV MATOUŠEK | Registr silničních vozidel |
| 23. 2. 2011 | Nový vlastník | UNILEASING a.s. (IČO 25205552) | Registr silničních vozidel |
| 23. 2. 2011 | Nový provozovatel | AD M & V, spol. s r.o. (IČO 26383225) | Registr silničních vozidel |
| 3. 9. 2015 | Nový vlastník | AD M & V, spol. s r.o. (IČO 26383225) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 207 370 km | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 8. 2027 |
| 4. 8. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 206 798 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 8. 2026 |
| 9. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 205 811 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 8. 2025 |
| 17. 7. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 205 496 km | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 7. 2024 |
| 24. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 205 116 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 11. 2022 |
| 28. 11. 2020 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | 204 326 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 11. 2021 |
| 28. 11. 2020 | Měření emisí | Chrastavice (č. 440114) | 204 325 km | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2021 |
| 21. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 203 849 km | způsobilé | 10 lehkých
| 21. 11. 2020 |
| 3. 12. 2018 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | 202 903 km | způsobilé | 10 lehkých
| 3. 12. 2019 |
| 27. 11. 2018 | Měření emisí | Chrastavice (č. 440114) | 202 853 km | způsobilé | bez závad | 27. 11. 2019 |
| 18. 9. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 202 146 km | způsobilé | 11 lehkých
| 18. 9. 2018 |
| 13. 9. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 200 991 km | způsobilé | 11 lehkých
| 13. 9. 2017 |
| 2. 9. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 199 133 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 9. 2016 |
| 19. 7. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 196 826 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 7. 2014 |
| 17. 4. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 195 553 km | způsobilé | 9 lehkých
| 17. 4. 2013 |
| 15. 2. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 190 466 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 2. 2012 |
| 26. 3. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 695 800 km | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel SMP CONSTRUCTION, a.s. (IČO 45274932)
-
Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Nový provozovatel Stavby mostů a.s. (IČO 27195147)
-
Nový provozovatel VÁCLAV MATOUŠEK
-
Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)Nový provozovatel AD M & V, spol. s r.o. (IČO 26383225)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2013 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2014 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2016 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE
-
Nový vlastník AD M & V, spol. s r.o. (IČO 26383225)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2017 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2018 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-17-09-0756
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2019 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-18-12-0061
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2020 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-19-11-0931
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2021 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-20-11-1239
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2022 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-21-11-1252
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2024 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-07-0702
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2025 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-24-08-0465
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2026 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-25-08-0125
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2027 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-26-08-0036
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (RENAULT MIDLUM 2000 v ČR v průměru 2,5, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 92,4 %
Srovnáváme s 144 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MIDLUM
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- KATALYZÁTOR
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MIDLUM
- Typ
- RENAULT MIDLUM 210.13/C PR 4X2 / 210.13/C
- Varianta
- PR 4X2
- Verze
- 43ACA4
- Typ kód
- 210.13/C
- VIN
- VF643ACA000002585
- PČV
- 10316209
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 6. 12. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 12. 2000
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Typ motoru
- MIDR 060226 W/4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 154 / 2500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6174
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 DRUHÁ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 91/542 B
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 2,41
- Spotřeba předpis
- ZM
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1875
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6020/ 2500/ 2780
- Rozvor [mm]
- 3070
- Provozní hmotnost
- 5990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 13000/ 13000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
9440/ 9440
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8000/ 8000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 21000/ 21000
- Ložná délka
- 4050
- Ložná šířka
- 2400
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 265/70 R 19.5 140/138 M / 19.5 X 6.75 - 8 - 135 M 20
265/70 R 19.5 140/138 M/ 19.5 X 6.75 - 8 - 135 M 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KOV VELIM
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X, RINGFEDER 86G145
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4289-011-00
- Číslo TP
- UI566033
- Číslo ORV
- UAM796555
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Údaj o spotřebě paliva výrobce podvozku neuvádí, jeho hodnotu si stanovuje
uživatel sám po vysledování v provozu.
Vozidlo postavené na podvozku Midlum 210.13/C PR 4x2 podléhá schválení
technické způsobilosti dopravním inspektorátem Policie ČR v případě jednotlivé dostavby,
nebo Ministerstvem dopravy a spojů ČR při hromadné dostavbě.
Podvozek splňuje ustanovení vyhlášky MD č. 102/1995 Sb., ve znění pozdějších změn a doplňků s výjimkou (§/odst.):
33/3 - některé ovladače nejsou osvětleny, nebo prosvětleny,
34/1 - není úplně splněn požadavek na výhled těsně před vozidlo,
50/4 - koncová část výfukového potrubí není umístěna v blízkosti obrysu vozidla.
Vozidlo splňuje požadavky zákona č. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších změn a doplňků.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF643ACA000002585
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.