RENAULT MIDLUM

  • 2002
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6174 cm³
  • 154 kW ≈ 209 k

VINVF643ACA000006397

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF643ACA000006397

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Francouzská republika), datum dovozu 7. 8. 2013. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 1 den (7. 8. 2013 až 8. 8. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MIDLUM
Typ
43ACA12
Datum 1. registrace
22. 3. 2002
Datum 1. registrace v ČR
7. 8. 2013
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6174 cm³
Výkon
154 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 19. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
311 777 km
při prohlídce 19. 3. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2002 při prohlídce v roce 2026: 344–856 tis. km (medián 446 327 km, 49 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
CSS Logistic s.r.o.
od 4. 1. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 3. 2002 První registrace Registr silničních vozidel
7. 8. 2013 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
7. 8. 2013 Nový vlastník a provozovatel CSS Logistic s.r.o. (IČO 28415639) Registr silničních vozidel
7. 8. 2013 Nový vlastník a provozovatel Auregio, SE (IČO 24296937) Registr silničních vozidel
8. 8. 2013 Nový vlastník a provozovatel Auregio, SE (IČO 24296937) Registr silničních vozidel
4. 1. 2021 Nový vlastník a provozovatel CSS Logistic s.r.o. (IČO 28415639) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

280 000290 000300 000310 000320 000 2014201620182020202220242026 5. 8. 2013: 283 746 km5. 8. 2013: 283 748 km5. 8. 2013: 283 748 km7. 8. 2013: 283 806 km15. 9. 2014: 294 394 km15. 9. 2014: 294 394 km18. 9. 2015: 298 207 km18. 9. 2015: 298 207 km16. 9. 2016: 301 923 km6. 10. 2017: 303 143 km6. 10. 2017: 303 143 km19. 9. 2018: 304 088 km21. 9. 2018: 304 113 km21. 9. 2018: 304 113 km30. 12. 2020: 304 802 km22. 6. 2023: 305 025 km23. 6. 2023: 305 025 km8. 8. 2023: 305 781 km5. 12. 2024: 310 237 km19. 3. 2026: 311 777 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 3. 2026 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 311 777 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
19. 3. 2027
5. 12. 2024 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 310 237 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
5. 12. 2025
8. 8. 2023 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 305 781 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 8. 2024
23. 6. 2023 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 305 025 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 0.3.1.1 Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). vážná
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 7. 2023
22. 6. 2023 Měření emisí Mělník (č. 420620) 305 025 km způsobilé bez závad 22. 6. 2024
30. 12. 2020 Evidenční kontrola Mělník (č. 3202) 304 802 km způsobilé bez závad
21. 9. 2018 ADR Roudnice nad Labem (č. 3513) 304 113 km způsobilé bez závad
21. 9. 2018 Pravidelná STK Roudnice nad Labem (č. 3513) 304 113 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.2.2.1 Upevnění některého hasicího přístroje je uvolněné, ale spolehlivost jeho uchycení není ohrožena. lehká
21. 9. 2019
19. 9. 2018 Měření emisí Mělník (č. 420620) 304 088 km – bez závad 19. 9. 2019
6. 10. 2017 ADR Ústecký kraj (č. 3513) 303 143 km způsobilé bez závad
6. 10. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 303 143 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.2.1 Některý spojovací prvek upevnění samostatného technického celku je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění samostatného technického celku. lehká
6. 10. 2018
16. 9. 2016 ADR Ústecký kraj (č. 3513) – způsobilé bez závad
16. 9. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 301 923 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.11.2.1 Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
16. 9. 2017
18. 9. 2015 ADR Ústecký kraj (č. 3513) 298 207 km způsobilé bez závad
18. 9. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 298 207 km způsobilé
4 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
18. 9. 2016
15. 9. 2014 ADR Ústecký kraj (č. 3513) 294 394 km způsobilé bez závad
15. 9. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 294 394 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
15. 9. 2015
7. 8. 2013 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3202) 283 806 km způsobilé bez závad
5. 8. 2013 ADR Ústecký kraj (č. 3513) 283 748 km způsobilé bez závad
5. 8. 2013 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3513) 283 748 km způsobilé bez závad
5. 8. 2013 Před schvál. tech. způsob. vozidla Ústecký kraj (č. 3513) 283 746 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
  • 9.5.1.1 Některá svítilna vnitřního osvětlení stanovených prostorů nesvítí, ale tato závada neohrožuje bezpečnost přepravy cestujících. lehká
5. 8. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Francouzská republika
    Nový vlastník a provozovatel CSS Logistic s.r.o. (IČO 28415639)
    Nový vlastník a provozovatel Auregio, SE (IČO 24296937)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2015 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  3. Nový vlastník a provozovatel Auregio, SE (IČO 24296937)
  4. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2015 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
  5. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2016 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
  6. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2017 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
  7. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-17-10-0406
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2018 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-17-10-0407
  8. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-09-1322
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2019 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-09-1323
  9. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-20-12-1490
  11. Nový vlastník a provozovatel CSS Logistic s.r.o. (IČO 28415639)
  12. Konec vyřazení z provozu MĚLNÍK
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2023 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-06-1650
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2024 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-08-0449
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2025 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-24-12-0311
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2027 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-26-03-1110
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MIDLUM
Typ
43ACA12
Varianta
36
Verze
CC
Typ kód
43ACA12
VIN
VF643ACA000006397
PČV
12748003
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
Datum 1. registrace
22. 3. 2002
Datum 1. registrace v ČR
7. 8. 2013
Druh (typ)
08 NOSIČ KONTEJNERŮ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
Typ motoru
MIDR 060226 W4
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
154 / 2500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6174
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
85

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
91/542 B
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
2,41
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1875
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6300/ 2340/ 2700
Rozvor [mm]
3660
Provozní hmotnost
5980
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
5800/ 5800
10900/ 10900
/
/
Objem cisterny
12
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
285/70 R 19.5 144/142 M / 19.5 X 7.50-8-145 M 20
285/70 R 19.5 144/142 M / 19.5 X 7.50-8-145 M 20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
STAZES LKW S.R.O. OBŘÍSTVÍ
Výrobní číslo karoserie
10/2023
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4289-040-00
Číslo TP
UE727926
Číslo ORV
UBF010945
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Vozidlo jednotlivě dovezeno z Francie.
První registrace v jiném státě: 22.3.2002.
Údaj o spotřebě paliva výrobce podvozku neuvádí; jeho hodnotu si
stanovuje uživatel po vysledování v provozu.
Vozidlo v provedení ADR typu: FL; AT.1.
Vozidlo splňuje ustanovení zákona č.56/2001 Sb.ve znění pozdějších změn a doplňků
s vyjímkami (§/odst.):
- některé ovladače nejsou osvětleny nebo prosvětleny,
- není úplně splněn požadavek na výhled těsně před vozidlo,
- koncová část výfukového potrubí není vyústěna v blízkosti obrysu vozidla.
28.6.2023 ZAPSÁNA PŘESTAVBA NA NÁKLADNÍ AUTOMOBIL - NOSIČ KONTEJNERŮ.

Další ověření (externí odkazy)