RENAULT MIDLUM

  • 2006
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6174 cm³
  • 158 kW ≈ 215 k

VINVF644ACA000014545

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 23:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF644ACA000014545

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MIDLUM
Typ
RENAULT MIDLUM 220.12/CP P 4X2 / 220.12/CP P 4X2
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
11. 1. 2006
Datum 1. registrace v ČR
11. 1. 2006
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6174 cm³
Výkon
158 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
1 531 576 km
při prohlídce 9. 12. 2022
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 218–904 tis. km (medián 591 432 km, 129 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Antonín Zimčík
od 1. 9. 2010

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 1. 2006 První registrace UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
11. 1. 2006 Nový provozovatel TRANSMILK s.r.o. (IČO 26851814) Registr silničních vozidel
1. 9. 2010 Nový vlastník a provozovatel Antonín Zimčík (IČO 15464270) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 0002 000 000 2010201220142016201820202022 8. 1. 2009: 381 000 km21. 1. 2009: 386 000 km7. 1. 2010: 538 000 km31. 8. 2010: 200 000 km3. 1. 2011: 667 000 km22. 12. 2011: 800 000 km20. 12. 2012: 870 425 km17. 12. 2013: 935 840 km15. 12. 2014: 999 879 km18. 12. 2015: 1 070 037 km12. 1. 2016: 1 070 802 km14. 12. 2016: 1 128 910 km12. 12. 2017: 1 195 865 km12. 12. 2017: 1 195 866 km12. 12. 2018: 1 264 550 km12. 12. 2018: 1 264 560 km13. 12. 2019: 1 336 526 km9. 12. 2020: 1 406 378 km10. 12. 2020: 1 406 387 km9. 12. 2021: 1 468 225 km10. 12. 2021: 1 468 265 km8. 12. 2022: 1 531 567 km9. 12. 2022: 1 531 576 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 11. 2023 Technická silniční kontrola Valašské Meziříčí (č. 8871) – nezpůsobilé
1 nebezpečná
  • 5.1.1.1 Prasklá, deformovaná nebo nadměrně zkorodovaná náprava, vidlice. nebezpečná
28. 11. 2023
9. 12. 2022 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 1 531 576 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 12. 2023
8. 12. 2022 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 1 531 567 km způsobilé bez závad 8. 12. 2024
10. 12. 2021 Pravidelná STK Kopřivnice (č. 3816) 1 468 265 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 12. 2022
9. 12. 2021 Měření emisí Šenov u Nového Jičína (č. 480406) 1 468 225 km způsobilé bez závad 9. 12. 2022
10. 12. 2020 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 1 406 387 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
10. 12. 2021
9. 12. 2020 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 1 406 378 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
9. 12. 2021
13. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Meziříčí (č. 3817) 1 336 526 km způsobilé
3 lehké
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 12. 2020
12. 12. 2018 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 1 264 560 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 12. 2019
12. 12. 2018 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481012) 1 264 550 km způsobilé bez závad 12. 12. 2019
12. 12. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 1 195 866 km způsobilé
6 lehkých
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
12. 12. 2018
12. 12. 2017 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481012) 1 195 865 km – bez závad 12. 12. 2018
14. 12. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 1 128 910 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
14. 12. 2017
12. 1. 2016 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3817) 1 070 802 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
18. 12. 2016
18. 12. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 1 070 037 km dočasně způsobilé
2 lehké, 4 vážné
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.7.1.1.3 Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo zařízení způsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. vážná
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.1.4.2.1 U zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, chybí bezpečné zakončení ostrých nebo náběžných hran (krytky) nebo zařízení je deformované, prasklé, neúplné nebo je poškozené natolik, že může způsobit zachycení osob (nebezpečné hrany). vážná
  • 6.2.1.2.1 Na karosérii, kabině nebo nástavbě vozidla se vyskytují nebezpečné vnější díly, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob. vážná
  • 7.13.1 Vozidlo není označeno předepsanými údaji. vážná
17. 1. 2016
15. 12. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 999 879 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
15. 12. 2015
17. 12. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 935 840 km způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
17. 12. 2014
20. 12. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 870 425 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
20. 12. 2013
22. 12. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 800 000 km způsobilé
3 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 12. 2012
3. 1. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 667 000 km způsobilé
4 lehké
  • 4125 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí dorazy (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5209 Nepovinné zařízení pro nepřímý výhled, při sezení na místě řidiče v normální jízdní poloze, nezajišťuje předepsaný výhled pro danou třídu nebo velikost směrem dozadu nebo do strany popřípadě před vozidlo. [ekvivalent v číslování od 5/2012: 3.3.3.1, 3.3.3.2, 3.3.3.3, 3.3.4.1, 3.3.4.2, 3.3.4.3] (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
3. 1. 2012
31. 8. 2010 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3817) 200 000 km nižší než dříve způsobilé bez závad 31. 8. 2010
7. 1. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 538 000 km způsobilé
2 lehké
  • 5203 Některé zpětné zrcátko je uvolněné nebo mírně poškozené, avšak doposud použitelné (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
7. 1. 2011
21. 1. 2009 Na žádost zákazníka Zlínský kraj (č. 3817) 386 000 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 1. 2009
8. 1. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 381 000 km způsobilé
2 lehké
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
8. 1. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel TRANSMILK s.r.o. (IČO 26851814)
  2. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  4. Nový vlastník a provozovatel Antonín Zimčík (IČO 15464270)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2012 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2013 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2014 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2015 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2016 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2016 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2017 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-16-12-0079
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2018 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-17-12-0055
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2019 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-18-12-0054
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2020 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-19-12-0081
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2021 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-20-12-0060
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2022 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-21-12-0051
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2023 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-22-12-0023
  18. Technická silniční kontrola výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: SOUDNÍ 1221, 75701, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-8871-23-11-0003
  19. Vyřazení z provozu VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT MIDLUM 2006 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,9 %

Srovnáváme s 191 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MIDLUM

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MIDLUM
Typ
RENAULT MIDLUM 220.12/CP P 4X2 / 220.12/CP P 4X2
Varianta
15.5
Typ kód
220.12/CP P 4X2
VIN
VF644ACA000014545
PČV
10512139
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SIGNÁLNÍ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
11. 1. 2006
Datum 1. registrace v ČR
11. 1. 2006
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ IZOTERMICKÁ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
Typ motoru
DCI 6 W+J01
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
158 / 2400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6174
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
49-03 / 2001/27A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.21
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 1800
Za jízdy
79.3

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8513/ 2600/ 3380
Rozvor [mm]
5150
Provozní hmotnost
6480
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
11990/ 11990
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4200/ 4200
8000/ 8000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
15490/ 15490
Ložná délka
6250
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
245/70 R 17.5 134/132 L/ 17.5 X 6.75
245/70 R 17.5 134/132 L [2]/ 17.5 X 6.75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
EKOPURO, spol.s.r.o.
Výrobní číslo karoserie
VF644ACA000014545
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
5013-016-02
Číslo ORV
UBI643592
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU, NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENÁ.
ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU, NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ
BÝT INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
- VZDUCHOVÉ PÉROVÁNÍ ZADNÍ NÁPRAVY.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN
A DOPLŇKŮ.
DNE 06.03.2024 BYLO VOZIDLO VYŘAZENO Z PROVOZU POD ČÍSLEM JEDNACÍM 113/2024, RZ A ORV ULOŽENY NA RM VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ.

Další ověření (externí odkazy)