RENAULT MIDLUM
- 2006
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 6174 cm³
- 195 kW ≈ 265 k
VINVF644ACA000014895
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 11:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF644ACA000014895
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 58 dnů (7. 4. 2015 až 4. 6. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MIDLUM
- Typ
- RENAULT MIDLUM 270.12/C PR 4X2 / 270.12/C PR 4X2
- Datum 1. registrace
- 20. 6. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 6. 2006
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6174 cm³
- Výkon
- 195 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Traper Trans s.r.o. (IČO 02250225) od 12. 5. 2021
- Provozovatel: Traper Trans s.r.o. (IČO 02250225) od 12. 5. 2021
Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 187–781 tis. km (medián 475 063 km, 102 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 6. 2006 | První registrace | OMNIPOL Defence a.s. (IČO 25063138) | Registr silničních vozidel |
| 20. 6. 2006 | Nový provozovatel | Obaly Morava, a.s. (IČO 25252968) | Registr silničních vozidel |
| 16. 3. 2010 | Nový vlastník | Obaly Morava, a.s. (IČO 25252968) | Registr silničních vozidel |
| 7. 4. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | AGROTEC a.s. (IČO 00544957) | Registr silničních vozidel |
| 4. 6. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Zbyněk Jedlička (IČO 75952912) | Registr silničních vozidel |
| 12. 4. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083) | Registr silničních vozidel |
| 17. 4. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Martin Štefan (IČO 71144218) | Registr silničních vozidel |
| 12. 5. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Traper Trans s.r.o. (IČO 02250225) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 4. 2024 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 1 613 645 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 4. 2025 |
| 18. 4. 2024 | Měření emisí | Hustopeče (č. 570402) | 1 013 645 km | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2025 |
| 12. 4. 2023 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 986 394 km | způsobilé | 6 lehkých
| 12. 4. 2024 |
| 12. 4. 2023 | Měření emisí | Hustopeče (č. 570402) | 9 869 394 km | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2025 |
| 5. 4. 2022 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 933 191 km | způsobilé | 6 lehkých
| 5. 4. 2023 |
| 5. 4. 2022 | Měření emisí | Hustopeče (č. 570402) | 933 190 km | způsobilé | bez závad | 5. 4. 2024 |
| 16. 4. 2021 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 862 268 km | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 4. 2022 |
| 16. 4. 2021 | Měření emisí | Hustopeče (č. 570402) | 862 267 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2022 |
| 18. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Říčany (č. 3227) | 825 103 km | způsobilé | 15 lehkých
| 18. 2. 2021 |
| 27. 7. 2018 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | 751 397 km | způsobilé | 12 lehkých
| 27. 7. 2019 |
| 27. 7. 2018 | Měření emisí | Praha (č. 410108) | 751 399 km | – | bez závad | 27. 7. 2019 |
| 10. 4. 2018 | Evidenční kontrola | Říčany (č. 3227) | 733 434 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 7. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | 726 221 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 7. 2018 |
| 7. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | 718 580 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 7. 2017 |
| 2. 7. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | 713 303 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 7. 2016 |
| 3. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 713 000 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 3. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3713) | 712 641 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 7. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 674 656 km | způsobilé | 4 lehké
| 15. 7. 2015 |
| 4. 6. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 569 034 km | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 6. 2014 |
| 4. 6. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 488 251 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 6. 2013 |
| 19. 5. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 402 534 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 5. 2012 |
| 9. 6. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 324 692 km | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2011 |
| 10. 6. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 242 115 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 6. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník OMNIPOL Defence a.s. (IČO 25063138)Nový provozovatel Obaly Morava, a.s. (IČO 25252968)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2010 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2010 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-09-06-1231
-
Nový vlastník Obaly Morava, a.s. (IČO 25252968)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2011 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2011 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-10-06-0989
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-11-05-0193
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2013 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2013 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-12-06-0176
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2014 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-13-06-0208Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2014 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2015 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2015 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-14-07-0859
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-15-04-0279Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel AGROTEC a.s. (IČO 00544957)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-15-06-0194Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
-
Nový vlastník a provozovatel Zbyněk Jedlička (IČO 75952912)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2016 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-15-07-0099Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2016 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2017 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-16-07-0171Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2017 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2018 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-17-07-0171
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-18-04-0542
-
Nový vlastník a provozovatel LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Nový vlastník a provozovatel Martin Štefan (IČO 71144218)Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2019 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-18-07-1585
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2021 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-20-02-0886
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2022 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-21-04-0616
-
Nový vlastník a provozovatel Traper Trans s.r.o. (IČO 02250225)Konec vyřazení z provozu POHOŘELICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2023 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-22-04-0191
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2024 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-23-04-0362
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníkaKonec vyřazení z provozu POHOŘELICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2025 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-24-04-1048
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 7. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MIDLUM
- Typ
- RENAULT MIDLUM 270.12/C PR 4X2 / 270.12/C PR 4X2
- Varianta
- 28.0
- Typ kód
- 270.12/C PR 4X2
- VIN
- VF644ACA000014895
- PČV
- 10513579
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 20. 6. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 6. 2006
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Typ motoru
- DCI 6 AC+J01
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 195 / 2400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6174
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-03 / 2001/27A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.21
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 1800
- Za jízdy
- 79.3
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10200/ 2550/ 3450
- Rozvor [mm]
- 5 150
- Provozní hmotnost
- 6645
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11990/ 11990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4 480/ 4 480
8 480/ 8 480
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 27990/ 27990
- Ložná délka
- 8100
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 245/70 R 19.5 136/134 M/ 19.5 X 6.75
245/70 R 19.5 136/134 M [2]/ 19.5 X 6.75
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RS TRUCK S.R.O., OTROKOVICE, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 602008
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 2. 41. 5013
- Číslo TP
- UJ789722
- Číslo ORV
- UBB579218
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu, nebo jednotlivě schválená.
Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskových kol musí
být individuálně schválena výrobcem vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn
a doplňků.
ADMIN.DOPLNĚNÍ ÚDAJŮ: ISO 50 RINGFEDER 2040 G/145/B
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF644ACA000014895
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.