RENAULT MIDLUM 220.12 PR 4X2 - EURO.4
- 2007
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 4764 cm³
- 158 kW ≈ 215 k
VINVF644AGD000000223
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF644AGD000000223
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 62 dnů (13. 6. 2017 až 14. 8. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MIDLUM 220.12 PR 4X2 - EURO.4
- Typ
- RENAULT MIDLUM 220.12 PR 4X2 - EURO.4 / MIDLUM MEDIUM L
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 2. 1. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 2007
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4764 cm³
- Výkon
- 158 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Dalibor Kašpárek (IČO 12056189) od 28. 1. 2020
- Provozovatel: Dalibor Kašpárek (IČO 12056189) od 28. 1. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 1. 2007 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 2. 1. 2007 | Nový provozovatel | Recovera Využití zdrojů a.s. (IČO 25638955) | Registr silničních vozidel |
| 10. 1. 2011 | Nový vlastník | Recovera Využití zdrojů a.s. (IČO 25638955) | Registr silničních vozidel |
| 13. 6. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | SUPERFAST s.r.o. (IČO 01464493) | Registr silničních vozidel |
| 14. 8. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | LUTWA s.r.o. (IČO 22799648) | Registr silničních vozidel |
| 28. 1. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Dalibor Kašpárek (IČO 12056189) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 5. 2026 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 392 135 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 5. 2027 |
| 5. 5. 2026 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 392 128 km | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2028 |
| 4. 5. 2026 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 392 119 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 29. 5. 2025 | Opakovaná STK + měření emisí | Turnov (č. 3617) | 386 960 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 5. 2026 |
| 30. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Turnov (č. 3617) | 386 854 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 30. 5. 2025 |
| 25. 4. 2024 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 382 653 km | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2025 |
| 25. 4. 2024 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 382 641 km | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2026 |
| 27. 4. 2023 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 381 669 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 4. 2024 |
| 27. 4. 2023 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 381 662 km | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2025 |
| 15. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 381 514 km | způsobilé | 7 lehkých
| 15. 12. 2022 |
| 18. 12. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 380 792 km | způsobilé | 7 lehkých
| 18. 12. 2021 |
| 27. 12. 2019 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3518) | 380 560 km | způsobilé | 7 lehkých
| 27. 12. 2020 |
| 27. 12. 2019 | Měření emisí | Jablonec nad Nisou (č. 450417) | 380 559 km | způsobilé | bez závad | 27. 12. 2020 |
| 14. 7. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3709) | 380 381 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 6. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3709) | 380 350 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 11. 2016 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | 363 934 km | způsobilé | 10 lehkých
| 15. 11. 2017 |
| 15. 11. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | 363 934 km | dočasně způsobilé | 10 lehkých, 6 vážných
| 15. 12. 2016 |
| 7. 12. 2015 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | 338 180 km | způsobilé | 9 lehkých
| 26. 11. 2016 |
| 26. 11. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | 336 994 km | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 6 vážných
| 26. 12. 2015 |
| 15. 12. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | 296 568 km | způsobilé | 4 lehké
| 15. 12. 2015 |
| 10. 12. 2014 | Na žádost zákazníka | Olomoucký kraj (č. 3807) | 296 130 km | nezpůsobilé | 11 lehkých, 12 vážných, 2 nebezpečné
| |
| 7. 1. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | 256 267 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 1. 2015 |
| 9. 1. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | 218 315 km | způsobilé | 12 lehkých
| 9. 1. 2014 |
| 14. 2. 2012 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | 184 888 km | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 1. 2013 |
| 25. 1. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | 184 242 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 8 vážných
| 24. 2. 2012 |
| 1. 3. 2011 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | 160 197 km | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 2. 2012 |
| 4. 2. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | 158 533 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 4 vážné
| 6. 3. 2011 |
| 5. 1. 2011 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3807) | 155 639 km | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2011 |
| 17. 2. 2010 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | 123 285 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 2. 2011 |
| 11. 2. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | 122 679 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné
| 13. 3. 2010 |
| 12. 2. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | 83 658 km | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 2. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel Recovera Využití zdrojů a.s. (IČO 25638955)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
-
Nový vlastník Recovera Využití zdrojů a.s. (IČO 25638955)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2013 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2014 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2015 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2015 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 12. 2015 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2016 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2016 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-16-11-0157
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2017 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-16-11-0182
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-17-06-0197
-
Nový vlastník a provozovatel SUPERFAST s.r.o. (IČO 01464493)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-17-07-0360
-
Nový vlastník a provozovatel LUTWA s.r.o. (IČO 22799648)Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu ŽELEZNÝ BRODVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2020 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-19-12-0474
-
Nový vlastník a provozovatel Dalibor Kašpárek (IČO 12056189)Konec vyřazení z provozu ŽELEZNÝ BROD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2021 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-20-12-1088
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2022 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-12-0959
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2024 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-23-04-1899
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-24-04-2169
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-04-2234
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2026 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-05-2443
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2027 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-26-05-0224
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (RENAULT MIDLUM 220.12 PR 4X2 - EURO.4 2007 v ČR obvykle 4,0, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 35 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- OMEZ. RYCHLOSTI
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MIDLUM 220.12 PR 4X2 - EURO.4
- Typ
- RENAULT MIDLUM 220.12 PR 4X2 - EURO.4 / MIDLUM MEDIUM L
- Verze
- 18.75
- Typ kód
- MIDLUM MEDIUM L
- VIN
- VF644AGD000000223
- PČV
- 10069978
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS, SAINT PRIEST, FRANCIE
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 2. 1. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 2007
- Druh (typ)
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DEUTZ, AG, KÖLN, SRN
- Typ motoru
- DXI 5-215-EC06
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 158 / 2300
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4764
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2005/78B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.65
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 1725
- Za jízdy
- 79.2
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6750/ 2450/ 2750
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 5725
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11990/ 11990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4480/ 4480
8480/ 8480
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 6760/ 6760
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 18750/ 18750
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 245/70 R 17.5 136/134 G/ 17.5 X 6.75
245/70 R 17.5 136/134 G [2]/ 17.5 X 6.75
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PALFINGER KOSTENDORF, RAKOUSKO
- Výrobní číslo karoserie
- 100054449
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S-ČEP 40 MM TYP RO*400
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6360-048-00
- Číslo ORV
- UBL062627
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- DEPOZIT 287/2017/ŽB
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválená.
Vozidlo je vybaveno dvěma zvláštními výstražnými světly oranžové barvy (majáky).]
Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskových kol musí být individuálně schválena výrobcem vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn a doplňků.
Dne 5.12.2006 provedena přestavba vozidla na ADR typ EXII, AT. Schváleno rozhodnutím MDČR č.j. 2426/2004-150-SCH2/1 ze dne 07.12.2004 a přidělené schvalovací číslo je ADR 8 23.A067.
Nástavba N-1241 plní požadavky zák.č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF644AGD000000223
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.