RENAULT MIDLUM 180.10 P 4X2 - EURO.V
- 2010
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 4764 cm³
- 136 kW ≈ 185 k
VINVF644AGE000007419
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF644AGE000007419
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 5. 3. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MIDLUM 180.10 P 4X2 - EURO.V
- Typ
- RENAULT MIDLUM EL 180.10 P 4X2 / MIDLUM EL
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 1. 3. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 3. 2010
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4764 cm³
- Výkon
- 136 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Coop Příbram, družstvo (IČO 00031836) od 1. 3. 2010
- Provozovatel: Coop Příbram, družstvo (IČO 00031836) od 1. 3. 2010
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 3. 2010 | První registrace | Coop Příbram, družstvo (IČO 00031836) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 3. 2025 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | 513 215 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 3. 2026 |
| 5. 3. 2025 | Měření emisí | Příbram (č. 421111) | 513 214 km | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2026 |
| 4. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 477 485 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 3. 2025 |
| 30. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 474 526 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 9 vážných
| 29. 2. 2024 |
| 14. 2. 2023 | Opakovaná STK | Příbram (č. 3201) | 440 082 km | způsobilé | 4 lehké
| 31. 1. 2024 |
| 31. 1. 2023 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | 438 541 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 2. 3. 2023 |
| 31. 1. 2023 | Měření emisí | Příbram (č. 421111) | 438 540 km | způsobilé | bez závad | 31. 1. 2024 |
| 1. 3. 2022 | Opakovaná STK | Příbram (č. 3201) | 402 728 km | způsobilé | 4 lehké
| 1. 2. 2023 |
| 1. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 399 437 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 6 vážných
| 1. 2. 2024 |
| 2. 2. 2021 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | 362 528 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 2. 2022 |
| 1. 2. 2021 | Měření emisí | Příbram (č. 421111) | 362 528 km | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2022 |
| 28. 2. 2020 | Opakovaná STK | Příbram (č. 3201) | 329 566 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 1. 2021 |
| 30. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 326 354 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 30. 1. 2021 |
| 28. 2. 2019 | Opakovaná STK | Příbram (č. 3201) | 291 725 km | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 1. 2020 |
| 31. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 289 179 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 5 vážných
| 31. 1. 2020 |
| 5. 2. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Středočeský kraj (č. 3201) | 253 481 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 2. 2019 |
| 9. 2. 2017 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 217 498 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 2. 2018 |
| 7. 2. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 217 403 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 6 vážných, 2 nebezpečné
| 7. 2. 2017 |
| 10. 2. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 178 365 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 2. 2017 |
| 11. 2. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 140 000 km | způsobilé | bez závad | 11. 2. 2016 |
| 12. 2. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 10 300 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 12. 2. 2015 |
| 13. 2. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 66 029 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 2. 2014 |
| 21. 2. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | 42 628 km | způsobilé | bez závad | 21. 2. 2013 |
| 24. 2. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 24. 2. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Coop Příbram, družstvo (IČO 00031836)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2013 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2014 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2015 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2016 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2017 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2017 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-17-02-0045
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2018 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-17-02-0055
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2019 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-18-02-0035
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2019 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-19-01-0195
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2020 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-19-02-0230
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 29. 2. 2020 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-20-01-0209
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2021 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-20-02-0205
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2022 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-21-02-0014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2022 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-22-02-0010
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2023 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-22-03-0008
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2023 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-23-01-0179
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2024 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-23-02-0075
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 29. 2. 2024 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-24-01-0158
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2025 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-24-03-0014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2026 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-25-03-0024
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MIDLUM 180.10 P 4X2 - EURO.V
- Typ
- RENAULT MIDLUM EL 180.10 P 4X2 / MIDLUM EL
- Verze
- 13.5
- Typ kód
- MIDLUM EL
- VIN
- VF644AGE000007419
- PČV
- 11811479
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- CHLADÍRENSKÝ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 1. 3. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 3. 2010
- Druh (typ)
- SAMOSTATNÁ SKŘÍŇ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DEUTZ
- Typ motoru
- DXI 5 180 EU V TR25
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 136 / 2300
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4764
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1725
- Za jízdy
- 76.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8200/ 2370/ 3570
- Rozvor [mm]
- 4100
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 5640
- Hmotnosti zatížení SZ
- 350
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4000/ 4000
7000/ 7000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 13500/ 13500
- Ložná délka
- 6200
- Ložná šířka
- 2280
- Objem cisterny
- 32.5
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 235/75 R 17.5 132/130 G / 17.5 X 6.75 ET 124
235/75 R 17.5 132/130 G [2] / 17.5 X 6.75 ET 124
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MONTEX S.R.O., KOLÍN, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 1090282
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7434-007-00
- Číslo ORV
- UBK807196
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- FA.C.2000007 GALIMPEX A.S. JESENICE U PRAHY OPRAVA TYPU
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU, NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENÁ.
ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU, NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ
BÝT INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN
A DOPLŇKŮ.
NÁSTAVBA PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF644AGE000007419
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.