RENAULT MIDLUM 240.14 P 4X4 - EURO.4

  • 2008
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 7146 cm³
  • 177 kW ≈ 241 k

VINVF644BHM000000416

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 18:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF644BHM000000416

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MIDLUM 240.14 P 4X4 - EURO.4
Typ
RENAULT MIDLUM MEDIUM 240.14 P 4X4 / MIDLUM MEDIUM 4
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
28. 1. 2008
Datum 1. registrace v ČR
28. 1. 2008
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
7146 cm³
Výkon
177 kW
Kategorie
N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
14 388 km
při prohlídce 23. 9. 2026
1
Vlastník v registru
Město Plánice
od 28. 1. 2008

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 1. 2008 První registrace Město Plánice (IČO 00255980) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 00015 000 201020132016201920222025 21. 1. 2009: 3 676 km28. 1. 2010: 4 148 km12. 1. 2011: 4 584 km18. 1. 2012: 5 268 km18. 1. 2013: 5 848 km15. 1. 2014: 6 589 km14. 1. 2015: 7 416 km12. 1. 2016: 8 561 km10. 1. 2017: 9 680 km9. 1. 2018: 10 049 km7. 1. 2019: 10 600 km6. 1. 2020: 11 145 km8. 10. 2020: 11 476 km8. 10. 2020: 11 477 km5. 10. 2021: 11 817 km5. 10. 2021: 11 818 km4. 10. 2022: 12 660 km3. 10. 2023: 12 918 km30. 9. 2024: 13 568 km30. 9. 2024: 13 569 km25. 9. 2025: 13 964 km25. 9. 2025: 13 965 km23. 9. 2026: 14 388 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 14 388 km způsobilé bez závad 23. 9. 2027
25. 9. 2025 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 13 965 km způsobilé bez závad 25. 9. 2026
25. 9. 2025 Měření emisí Klatovy (č. 440415) 13 964 km způsobilé bez závad 25. 9. 2026
30. 9. 2024 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 13 569 km způsobilé bez závad 30. 9. 2025
30. 9. 2024 Měření emisí Klatovy (č. 440415) 13 568 km způsobilé bez závad 30. 9. 2025
3. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 12 918 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 10. 2024
4. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 12 660 km způsobilé bez závad 4. 10. 2023
5. 10. 2021 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 11 818 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 10. 2022
5. 10. 2021 Měření emisí Klatovy (č. 440415) 11 817 km způsobilé bez závad 5. 10. 2022
8. 10. 2020 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 11 477 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 10. 2021
8. 10. 2020 Měření emisí Klatovy (č. 440415) 11 476 km způsobilé bez závad 8. 10. 2021
6. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 11 145 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 1. 2021
7. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 10 600 km způsobilé bez závad 7. 1. 2020
9. 1. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Plzeňský kraj (č. 3412) 10 049 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 1. 2019
10. 1. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 9 680 km způsobilé bez závad 10. 1. 2018
12. 1. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 8 561 km způsobilé bez závad 12. 1. 2017
14. 1. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 7 416 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 1. 2016
15. 1. 2014 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 6 589 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 1. 2015
18. 1. 2013 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 5 848 km způsobilé bez závad 18. 1. 2014
18. 1. 2012 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 5 268 km způsobilé bez závad 18. 1. 2013
12. 1. 2011 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 4 584 km způsobilé
2 lehké
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 1. 2012
28. 1. 2010 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 4 148 km způsobilé bez závad 28. 1. 2011
21. 1. 2009 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 3 676 km způsobilé
1 lehká
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 1. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Město Plánice (IČO 00255980)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2013 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-01-0088
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2019 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-01-0073
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2020 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-19-01-0049
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2021 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-01-0048
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2021 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-10-0102
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2022 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-21-10-0045
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2023 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-10-0029
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-23-10-0030
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2025 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-24-09-0305
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-09-0276
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2027 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-26-09-0238
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK MODRÝ
  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MIDLUM 240.14 P 4X4 - EURO.4
Typ
RENAULT MIDLUM MEDIUM 240.14 P 4X4 / MIDLUM MEDIUM 4
Varianta
FR
Verze
17.5
Typ kód
MIDLUM MEDIUM 4
VIN
VF644BHM000000416
PČV
12107725
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
POŽÁRNÍ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS, SAINT PRIEST, FRANCIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
28. 1. 2008
Datum 1. registrace v ČR
28. 1. 2008
Druh (typ)
POŽÁRNÍ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
DEUTZ AG, KÖLN, SRN
Typ motoru
DXI 7 240 EC06 TR0
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
177 / 2300
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
7146
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ne
Retarder
ne

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2006/51C
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 1725
Za jízdy
81.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7650/ 2550/ 3250
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
11500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
14000/ 14000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
5600/ 5600
9200/ 9200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Ložná délka
4200
Ložná šířka
2500
Objem cisterny
3.5
Zatížení střechy
250
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
10 R22.5 144/142G/ 22.5 X 6.75 ET130
10 R22.5 144/142G(2)/ 22.5 X 6.75 ET130
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
WAWRZASZEK ISS, BIELSKO-BIALA, POLSKO
Výrobní číslo karoserie
W190/2255
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
6 / 6
Spojovací zařízení - druh
RINGFEDER 2020, ČEP 40MM
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6360-405-02
Číslo TP
UJ235300
Číslo ORV
UAF974309
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DOSTAVBA: M-C-1729-01 Z 24.1.2008-RS TRUCKS S.R.O. OTROKOVICE
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu, nebo jednotlivě schválená.
Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskových kol musí být idividuálně schválena
výrobcem vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších změn a doplňků.
Výbava vozidla:
- v přední části lanový naviják
Vozidlo je nad rámec předpisu EHK č. 48 vybaveno:
- na střeše kabiny a na zadní části nástavby zvláštním výstražným světlem modré barvy
- na zadní části nástavby zvláštním výstražným zařízením oranžové barvy.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb, s vyjímkami:
- vozidlo není označenočervenými a bílými pruhy na předních a zadních plochách
- není homologace z hledisky polohy světelných zařízení dle EHK č. 48
- v přední a zadní části jsou výčnělky (maják, žebřík, naviják),
- maximální technicky povolená hmotnost nebrzděného přívěsu je 900 kg za předpokladu
dodržení maximálně technicky povolené hmotnosti soupravy.

Další ověření (externí odkazy)