RENAULT MIDLUM 280.14 P 4X4 - EURO.4
- 2008
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 7146 cm³
- 206 kW ≈ 280 k
VINVF644BHM000000812
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:50 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF644BHM000000812
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MIDLUM 280.14 P 4X4 - EURO.4
- Typ
- RENAULT MIDLUM 280.14 P 4X4 -EURO 4 / MIDLUM MEDIUM
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 13. 11. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 11. 2008
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7146 cm³
- Výkon
- 206 kW
- Kategorie
- N3G – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Bystřice nad Pernštejnem (IČO 00294136) od 13. 11. 2008
- Provozovatel: Město Bystřice nad Pernštejnem (IČO 00294136) od 13. 11. 2008
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 11. 2008 | První registrace | Město Bystřice nad Pernštejnem (IČO 00294136) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 12. 2025 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 15 676 km | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2026 |
| 4. 12. 2024 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 14 385 km | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2025 |
| 28. 11. 2023 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 13 257 km | způsobilé | 1 lehká
| 28. 11. 2024 |
| 23. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 12 631 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 11. 2023 |
| 18. 11. 2021 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 11 806 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 11. 2022 |
| 5. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 10 820 km | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2021 |
| 6. 11. 2019 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 10 439 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 11. 2020 |
| 6. 11. 2019 | Měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 571402) | 10 438 km | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2020 |
| 7. 11. 2018 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 9 779 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 11. 2019 |
| 7. 11. 2018 | Měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 571402) | 9 778 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2019 |
| 8. 11. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 9 405 km | způsobilé | 1 lehká
| 8. 11. 2018 |
| 4. 11. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 8 977 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 11. 2017 |
| 5. 11. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 8 621 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 11. 2016 |
| 6. 11. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 8 150 km | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2015 |
| 8. 11. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 7 630 km | způsobilé | 1 lehká
| 8. 11. 2014 |
| 7. 11. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 7 169 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2013 |
| 11. 11. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 6 537 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2012 |
| 11. 11. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 5 906 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 11. 2011 |
| 11. 11. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 5 293 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 11. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Město Bystřice nad Pernštejnem (IČO 00294136)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2012 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2013 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2014 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2015 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2016 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2017 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-16-11-0043
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2018 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-17-11-0055
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2019 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-18-11-0043
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2020 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-19-11-0032
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2021 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-20-11-0032
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2022 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-21-11-0137
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2023 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-22-11-0139
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2024 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-23-11-0177
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2025 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-24-12-0015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2026 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-25-12-0032
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MIDLUM 280.14 P 4X4 - EURO.4
- Typ
- RENAULT MIDLUM 280.14 P 4X4 -EURO 4 / MIDLUM MEDIUM
- Varianta
- 4X4 FR
- Verze
- 17.5
- Typ kód
- MIDLUM MEDIUM
- VIN
- VF644BHM000000812
- PČV
- 11960866
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- POŽÁRNÍ
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST,FRANCIE
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 13. 11. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 11. 2008
- Druh (typ)
- CISTERNOVÁ-CAS 15 3500/250 M2R
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Vozidlo s předností práva v jízdě
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DEUTZ AG,KOLN SRN
- Typ motoru
- DXI7280EC06 TRO
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 206 / 2300
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7146
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2016/51C
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1725
- Za jízdy
- 81.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7950/ 2550/ 3300
- Rozvor [mm]
- 4100
- Provozní hmotnost
- 12500
- Hmotnosti zatížení SZ
- 350
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14000/ 14000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5600/ 5600
9200/ 9200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 17500/ 17500
- Ložná délka
- 4200
- Ložná šířka
- 2550
- Objem cisterny
- 3.5
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10R22.5 144/142 G/ 22.5x6.75 ET130
10R22.5 144/142 G (2)/ 22.5x6.75 ET130
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WAWRZASZEK ISS, BIELSKO-BIALA, POLSKO
- Výrobní číslo karoserie
- W2392
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 6 / 6 /
- Spojovací zařízení - druh
- RINFEDER C-50X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UK053731
- Číslo ORV
- UAX319615
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu, nebo jednotlivě schválena.
Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskových kol musí být individuálně schválena výrobcem vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001Sb ve znění pozdějších změn a doplňků.
Výbava vozidla:
-v přední části je lanový naviják
Vozidlo je nad rámec předpisů EHK č. 48 vybaveno:
-na střeše kabiny a na zadní části nástavby zvláštním výstražným zařízením modré barvy
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001. s vyjímkami:
-vozidlo není označeno červenými a bílími pruhy na předních a zadních plochách.
-není homologace z hlediska polohy světelných zařízení dle EHK č. 46,
-v přední a zadní části vozidla jsou výčnělky (maják,žebřík,naviják,ochranný rám),
maximální technicky povolená hmotnost nebzděného přívěsu je 900 kg za
předpokladu dodržení maximální technicky povolené hmotnosti soupravy.
uvedená přestavba povolena pod č.j. M-C-1729-01 ze dne 27.10.2008 RS TRUCKS S.R.O. MORAVNÍ 1636 OTROKOVICE.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF644BHM000000812
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.