RENAULT MIDLUM 280.14 P 4X4 - EURO.4
- 2009
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 7146 cm³
- 206 kW ≈ 280 k
VINVF644BHM000000846
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF644BHM000000846
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MIDLUM 280.14 P 4X4 - EURO.4
- Typ
- RENAULT MIDLUM 280.14 P 4X4 - EURO4 / MIDLUM MEDIUM 4
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 7. 9. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 9. 2009
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7146 cm³
- Výkon
- 206 kW
- Kategorie
- N3G – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Nová Role (IČO 00254819) od 7. 9. 2009
- Provozovatel: Město Nová Role (IČO 00254819) od 7. 9. 2009
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 9. 2009 | První registrace | Město Nová Role (IČO 00254819) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 7. 2026 | Pravidelná STK | Sadov (č. 3409) | 13 640 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2027 |
| 23. 7. 2026 | Měření emisí | Sadov (č. 540303) | 13 621 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2027 |
| 23. 7. 2025 | Pravidelná STK | Sadov (č. 3409) | 12 514 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2026 |
| 23. 7. 2025 | Měření emisí | Sadov (č. 540303) | 12 498 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2026 |
| 7. 8. 2024 | Opakovaná STK | Sadov (č. 3409) | 11 720 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2025 |
| 23. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sadov (č. 3409) | 11 645 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 23. 7. 2025 |
| 21. 7. 2023 | Pravidelná STK | Sadov (č. 3409) | 10 851 km | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2024 |
| 20. 7. 2023 | Měření emisí | Sadov (č. 540303) | 10 820 km | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2024 |
| 20. 7. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Sadov (č. 3409) | 8 348 km | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2023 |
| 20. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Sadov (č. 3409) | 7 675 km | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2022 |
| 23. 7. 2020 | Pravidelná STK | Sadov (č. 3409) | 7 101 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2021 |
| 9. 7. 2020 | Měření emisí | Sadov (č. 540303) | 7 043 km | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2021 |
| 22. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Sadov (č. 3409) | 6 302 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2020 |
| 27. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Sadov (č. 3409) | 5 609 km | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2019 |
| 27. 7. 2017 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 4 880 km | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2018 |
| 13. 1. 2016 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 4 074 km | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2017 |
| 17. 9. 2014 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 3 510 km | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2015 |
| 17. 9. 2013 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 3 008 km | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2014 |
| 11. 9. 2012 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 2 680 km | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2013 |
| 7. 9. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 2 400 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2012 |
| 7. 9. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | 17 079 km | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Město Nová Role (IČO 00254819)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2012 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2013 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2014 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2015 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2017 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2018 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-17-07-0129
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2019 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-18-07-0139
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2020 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-19-07-0100
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2021 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-20-07-0118
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2022 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-21-07-0117
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2023 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-22-07-0118
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2024 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-23-07-0091
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2024 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-24-07-0115
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2025 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-24-08-0036
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2026 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-25-07-0149
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2027 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-26-07-0149
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- MAJÁK MODRÝ
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MIDLUM 280.14 P 4X4 - EURO.4
- Typ
- RENAULT MIDLUM 280.14 P 4X4 - EURO4 / MIDLUM MEDIUM 4
- Varianta
- FR
- Verze
- 17.5
- Typ kód
- MIDLUM MEDIUM 4
- VIN
- VF644BHM000000846
- PČV
- 11817110
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- POŽÁRNÍ
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 7. 9. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 9. 2009
- Druh (typ)
- CISTERNOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DEUTZ AG,KÖLN,SRN
- Typ motoru
- DXI 7 280 EC06 TR25
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 206 / 2300
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7146
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51C
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.6
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1725
- Za jízdy
- 81.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7800/ 2550/ 3200
- Rozvor [mm]
- 4100
- Provozní hmotnost
- 12650
- Hmotnosti provozní Do
- 12650
- Hmotnosti zatížení SZ
- 350
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14000/ 14000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5600/ 5600
9200/ 9200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 17500/ 17500
- Ložná délka
- 4200
- Ložná šířka
- 2500
- Objem cisterny
- 275
- Zatížení střechy
- 200
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 365/85 R 20 161 G / 20 X 10.0 ET 108
365/85 R 20 161 G / 20 X 10.0 ET 108
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WAWRZASZEK ISS, BIELSKO-BIALA, POLSKO
- Výrobní číslo karoserie
- VF644BHM000000846
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 6 / 6 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S OKO 40MM
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6360-407-02
- Číslo TP
- UL731386
- Číslo ORV
- UAF987820
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Vozidlo zarazeno do IZS
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU, NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENÁ.
ZMĚNA ROZMĚRU PNEUMATIK, ROZMĚRU, NEBO PROVEDENÍ DISKOVÝCH KOL MUSÍ
BÝT INDIVIDUÁLNĚ SCHVÁLENA VÝROBCEM VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN
A DOPLŇKŮ.
VOZIDLO JE NAD RÁMEC PŘEDPISŮ EHK Č.48 VYBAVENO:
-NA STŘEŠE KABINY A NA ZADNÍ ČÁSTI NÁSTAVBY ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTLEM MODRÉ BARVY
-NA ZADNÍ ČÁSTI NÁSTAVBY ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTLEM ORANŽOVÉ BARVY
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB. S VYJIMKAMI:
-VOZIDLO NENÍ OZNAČENO ČERVENÝMI A BÍLÝMI PRUHY NA PŘEDNÍCH A ZADNÍCH PLOCHÁCH.
-NENÍ HOMOLOGACE Z HLEDISKA POLOHY SVĚTELNÝCH ZAŘÍZENÍ DLE EHK Č.48
-V PŘEDNÍ A ZADNÍ ČÁSTI JSOU VÝČNĚLKY A HRANY ( MAJÁK, ŽEBŘÍK, NAVIJÁK )
-MAXIMÁLNÍ TECHNICKÝ POVOLENÁ HMOTNOST NEBRZDĚNÉHO PŘÍVĚSU JE 900 KG ZA
PŘEDPOKLADU DODRŽENÍ MAX. TECHNICKY POVOLENÉ HMOTNOSTI SOUPRAVY.
VOZIDLO ZAŘAZENO DO IZS.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF644BHM000000846
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.