RENAULT MIDLUM
- 2004
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 6174 cm³
- 195 kW ≈ 265 k
VINVF644GCA000000164
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 17:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF644GCA000000164
Semafor rizik: červená
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MIDLUM
- Typ
- RENAULT MIDLUM 270.16/CT 4X2-28 / 270.16/C T 4X2
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 7. 1. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 1. 2004
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6174 cm³
- Výkon
- 195 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Auto XXL s.r.o. (IČO 27937801) od 7. 8. 2023
- Provozovatel: Auto XXL s.r.o. (IČO 27937801) od 7. 8. 2023
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (RENAULT MIDLUM 2004 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,7 %
Srovnáváme s 184 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel LITRA, s.r.o. (IČO 61539821)
-
Konec: vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2013 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2014 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2015 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
-
Vyřazení z provozu LIBEREC
-
Konec vyřazení z provozu LIBERECVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-23-07-0218
-
Nový vlastník a provozovatel Auto XXL s.r.o. (IČO 27937801)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový vlastník – SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MIDLUM
- Typ
- RENAULT MIDLUM 270.16/CT 4X2-28 / 270.16/C T 4X2
- Verze
- 28.0
- Typ kód
- 270.16/C T 4X2
- VIN
- VF644GCA000000164
- PČV
- 12077839
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 7. 1. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 1. 2004
- Druh (typ)
- TAHAČ NÁVĚSŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Typ motoru
- DCI 6 AC+J01
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 195 / 2400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6174
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-03 / 2001/27A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.21
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 1800
- Za jízdy
- 79.3
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5985/ 2419/ 2754
- Rozvor [mm]
- 3 648
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4820
- Hmotnosti provozní Do
- 5650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5 800/ 5 600
10 900/ 10 600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 28000/ 28000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 285/70 R 19.5 144/142 M / 19.5 X 7.50
285/70 R 19.5 144/142 M [2] / 19.5 X 7.50
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 5013-154-00
- Číslo TP
- UF134104
- Číslo ORV
- UBE545683
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskových kol musí bý
individuálně schválena výrobcem vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn
a doplňků.
Variabilní provedení vozidla:
-vzduchové pérování vozidla
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: VF644GCA000000164
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.