RENAULT MIDLUM

  • 2005
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 6174 cm³
  • 158 kW ≈ 215 k

VINVF647BCA000000982

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 9:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF647BCA000000982

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 19 dnů (28. 11. 2013 až 17. 12. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MIDLUM
Typ
RENAULT MIDLUM 220.14 P 4X4 FR17.5 / 220.14 P 4X4
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
29. 4. 2005
Datum 1. registrace v ČR
29. 4. 2005
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6174 cm³
Výkon
158 kW
Kategorie
N3G – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
34 719 km
při prohlídce 5. 3. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 229–829 tis. km (medián 377 392 km, 94 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Město Jílové
od 17. 12. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 4. 2005 První registrace Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) Registr silničních vozidel
29. 4. 2005 Nový provozovatel PYRO-TECHNOLOGY, a.s. (IČO 26233754) Registr silničních vozidel
28. 11. 2013 Nový vlastník a provozovatel THT Polička, s.r.o. (IČO 46508147) Registr silničních vozidel
17. 12. 2013 Nový vlastník a provozovatel Město Jílové (IČO 00261408) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 00040 000 201020132016201920222025 22. 4. 2009: 8 140 km9. 4. 2010: 9 754 km5. 4. 2011: 11 285 km3. 4. 2012: 13 000 km4. 4. 2013: 14 800 km16. 12. 2013: 16 063 km2. 4. 2014: 16 914 km2. 4. 2015: 18 307 km1. 4. 2016: 19 706 km27. 3. 2017: 21 300 km26. 3. 2018: 23 680 km25. 3. 2019: 25 749 km17. 3. 2020: 26 952 km9. 3. 2021: 28 240 km7. 3. 2022: 29 581 km7. 3. 2023: 31 173 km5. 3. 2024: 33 179 km5. 3. 2024: 33 180 km5. 3. 2025: 34 719 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 4. 2026 Evidenční kontrola Jablonec nad Nisou (č. 3518) – způsobilé bez závad
5. 3. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 34 719 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
5. 3. 2027
5. 3. 2024 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 33 180 km způsobilé bez závad 5. 3. 2025
5. 3. 2024 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 33 179 km způsobilé bez závad 5. 3. 2026
7. 3. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 31 173 km způsobilé bez závad 7. 3. 2025
7. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3523) 29 581 km způsobilé bez závad 7. 3. 2024
9. 3. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3523) 28 240 km způsobilé bez závad 9. 3. 2023
17. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3523) 26 952 km způsobilé bez závad 17. 3. 2021
25. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3523) 25 749 km způsobilé bez závad 25. 3. 2020
26. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3523) 23 680 km způsobilé bez závad 26. 3. 2019
27. 3. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) 21 300 km způsobilé bez závad 27. 3. 2018
1. 4. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) 19 706 km způsobilé bez závad 1. 4. 2017
2. 4. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) 18 307 km způsobilé bez závad 2. 4. 2016
2. 4. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) 16 914 km způsobilé bez závad 2. 4. 2015
16. 12. 2013 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3523) 16 063 km způsobilé bez závad
4. 4. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 14 800 km způsobilé bez závad 4. 4. 2014
3. 4. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 13 000 km způsobilé
1 lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
3. 4. 2013
5. 4. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 11 285 km způsobilé
1 lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
5. 4. 2012
9. 4. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 9 754 km způsobilé
2 lehké
  • 9013 V lékárničce chybí některý zdravotnický prostředek (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 4. 2011
22. 4. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 8 140 km způsobilé bez závad 22. 4. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)
    Nový provozovatel PYRO-TECHNOLOGY, a.s. (IČO 26233754)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2013 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2014 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  4. Nový vlastník a provozovatel THT Polička, s.r.o. (IČO 46508147)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  6. Nový vlastník a provozovatel Město Jílové (IČO 00261408)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2015 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2016 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2017 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2018 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-17-03-2338
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2019 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-18-03-2232
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2020 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-19-03-2076
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2021 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-20-03-1217
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2022 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-21-03-0437
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2023 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-22-03-0323
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-03-0507
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-03-0254
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-03-0372
  19. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-26-04-0641
  20. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (RENAULT MIDLUM 2005 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 240 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MIDLUM

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • KATALYZÁTOR
  • MAJÁK MODRÝ
  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MIDLUM
Typ
RENAULT MIDLUM 220.14 P 4X4 FR17.5 / 220.14 P 4X4
Varianta
FR
Verze
17.5
Typ kód
220.14 P 4X4
VIN
VF647BCA000000982
PČV
11956454
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
POŽÁRNÍ
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
29. 4. 2005
Datum 1. registrace v ČR
29. 4. 2005
Druh (typ)
POŽÁRNÍ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
Typ motoru
DCI 6 W+J01
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
158 / 2400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6174
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
49-03 / 2001/27A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.21
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1800
Za jízdy
81.9

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7215/ 2520/ 3265
Rozvor [mm]
3 650
Provozní hmotnost
9050
Hmotnosti zatížení SZ
350
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
14000/ 14000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
5 600/ 5 600
9 200/ 9 200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
900/ 900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
17500/ 17500
Objem cisterny
3.6
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
10 R 22.5 144/142 K/ 22.5 x 6.75
10 R 22.5 144/142 K [2]/ 22.5 x 6.75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
THT, S.R.O., POLIČKA, ČESKÁ REPUBLIKA
Výrobní číslo karoserie
021520
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
7 / 6+1 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S-ČEP 40 MM
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
5013-072-02
Číslo ORV
UBN892214
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskových kol musí
být individuálně schválena výrobcem vozidla.
Provozní spotřebu stanoví držitel vozidla v provozu.
Vozidlo je nad rámec předpisu EHK 48 vybaveno:
- na přední stěně kabiny jedním párem doplňkových zvláštních výstražných světel modré barvy,
- na střeše kabiny a v zadní části nástavby zvláštním výstražným světelným zařízením modré barvy,
- v zadní části nástavby zvláštním výstražným světlem oranžové barvy.
Vozidlo vyhovuje technickým požadavkům zákona č. 56/2001 Sb.,
ve znění pozdějších změn a doplňků s výjimkami:
- vozidlo není vybaveno náhradním kolem,
- geometrická viditelnost zadní odrazové desky je omezena,
- není homologace z hlediska polohy světelných zařízení dle EHK č. 48,
- zvláštní výstražná světelná zařízení nejsou homologována,
- v přední a zadní části vozidla jsou výčnělky (výstražná světla, žebřík),
- největší technicky povolená hmotnost nebrzděného přívěsu je 900 kg
za předpokladu dodržení největší technicky povolené hmotnosti soupravy.

Další ověření (externí odkazy)