RENAULT G270
- 1995
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 9834 cm³
- 195 kW ≈ 265 k
VINVF6BA02A000020368
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF6BA02A000020368
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1995. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- G270
- Typ
- / BA02X3
- Datum 1. registrace
- 3. 1. 1995
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 5. 2020
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 9834 cm³
- Výkon
- 195 kW
- Kategorie
- N3 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Stav v registru
- provozované
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 1. 1995 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 5. 5. 2020 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 5. 5. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Rybí (IČO 00600741) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kopřivnice (č. 3816) | 21 568 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2026 |
| 13. 11. 2024 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3816) | 31 397 km | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2025 |
| 13. 11. 2024 | Měření emisí | Kopřivnice (č. 580402) | 21 397 km | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2025 |
| 20. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Kopřivnice (č. 3816) | 21 005 km | způsobilé | bez závad | 20. 9. 2024 |
| 13. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kopřivnice (č. 3816) | 20 738 km | způsobilé | 1 lehká | 13. 9. 2023 |
| 3. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kopřivnice (č. 3816) | 20 482 km | způsobilé | 1 lehká | 3. 9. 2022 |
| 7. 4. 2020 | Před registrací | Brno (č. 3722) | 19 969 km | způsobilé | bez závad | 7. 4. 2020 |
| 6. 4. 2020 | Měření emisí | Hustopeče (č. 570402) | 19 940 km | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2021 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-20-04-0141
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Obec Rybí (IČO 00600741)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2022 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-21-09-0015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2023 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-22-09-0066
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2024 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-23-09-0107
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2025 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-24-11-0073
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2026 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-25-11-0062
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- G270
- Typ
- / BA02X3
- Verze
- 38
- Typ kód
- BA02X3
- VIN
- VF6BA02A000020368
- PČV
- 16266931
- Druh vozidla
- VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- SG
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 3. 1. 1995
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 5. 2020
- Druh (typ)
- 31 POŽÁRNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Vozidlo s předností práva v jízdě
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT V.I., LYON, FRANCIE
- Typ motoru
- MIDR062045B/3
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 195 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 9834
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 115
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 91/542
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 2.25
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1575
- Za jízdy
- 83
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6580/ 2500/ 3000
- Rozvor [mm]
- 3800
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8100
- Hmotnosti zatížení SZ
- 350
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14000/ 14000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5 500/ 5 500
9 200/ 9 200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 17500/ 17500
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/80 R 22.5 161 L/ 7.50 X 22.5
275/80 R 22.5 161 L [2]/ 7.50 X 22.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BREVET COROSSERIE SA, VIRIAT, FRANCIE
- Výrobní číslo karoserie
- 94062-3
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 6 / 6 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S-ČEP 40 mm, RINGFEDER 2020
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UL078171
- Číslo ORV
- UAZ908147
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 106
- Další záznamy
- PROSTOR PRO ZADNÍ RZ JE URČEN PRO ROZMĚR 160 X 320 MMM.
M: 3800
#VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM SVĚTELNÝM VÝSTRAŽNÝM ZAŘÍZENÍM A ZVLÁŠTNÍM ZVUKOVÝM VÝSTRAŽNÝM ZAŘÍZENÍM ZAŘÍZENÍM
#DOVOZ FRANCIE TP-2016DZ83647,RZ-EF487BD
# VOZIDLO VYHOVUJE TECH. POŽADAVKŮMZÁKONA Č.56/2001 SB., VE ZNĚNÍ POZD. ZMĚN A DOPLŇKŮ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF6BA02A000020368
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.