RENAULT MAXITY DXI 130.35/5 P 4X2-EURO. 4
- 2011
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2488 cm³
- 96 kW ≈ 131 k
VINVF6SHFF24B2124665
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF6SHFF24B2124665
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MAXITY DXI 130.35/5 P 4X2-EURO. 4
- Typ
- RENAULT MAXITY DXI 130.35/5 P 4X2 / F24.13
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 16. 11. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 11. 2011
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2488 cm³
- Výkon
- 96 kW
- Kategorie
- N1 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: TS města a.s. (IČO 25303660) od 16. 11. 2011
- Provozovatel: TS města a.s. (IČO 25303660) od 16. 11. 2011
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 11. 2011 | První registrace | TS města a.s. (IČO 25303660) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 6. 2026 | Pravidelná STK | Bystřice nad Pernštejnem (č. 3774) | 67 211 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 6. 2028 |
| 10. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 58 709 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 6. 2026 |
| 10. 6. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 41 935 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 6. 2024 |
| 12. 6. 2020 | Pravidelná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 30 036 km | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2022 |
| 12. 6. 2020 | Měření emisí | Boskovice (č. 470106) | 30 030 km | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2022 |
| 14. 6. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 24 532 km | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2020 |
| 12. 7. 2018 | Opakovaná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 20 469 km | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2019 |
| 11. 7. 2018 | Na žádost zákazníka | Nové Veselí (č. 3733) | 20 348 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 15. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 19 884 km | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 15. 6. 2019 |
| 16. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 15 253 km | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2018 |
| 16. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | 11 277 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2017 |
| 16. 6. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 21 824 km | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2016 |
| 23. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 5 094 km | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2016 |
| 23. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 3 071 km | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2014 |
| 23. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 3 071 km | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2015 |
| 5. 12. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Zlínský kraj (č. 3703) | 1 250 km | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel TS města a.s. (IČO 25303660)
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2012
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2015 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOUPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2014 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2016 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2016 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2017 · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2018 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-17-06-0119
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2018 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-18-06-0124
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2019 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-18-07-0052
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2020 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-19-06-0082
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2022 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-20-06-0109
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2024 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-22-06-0089
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2026 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-24-06-0069
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2028 · stanice: VÍRSKÁ 1510, 59301, BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM · protokol CZ-3774-26-06-0432
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Hasman Tomáš Ing.,Typ vozu: RENAUL
- Zprávu zapsal: Hasman Tomáš Ing.,Typ vozu: RENAUL
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MAXITY DXI 130.35/5 P 4X2-EURO. 4
- Typ
- RENAULT MAXITY DXI 130.35/5 P 4X2 / F24.13
- Varianta
- 3.5/5
- Verze
- 7.0
- Typ kód
- F24.13
- VIN
- VF6SHFF24B2124665
- PČV
- 11869498
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- PRACOVNÍ PLOŠINA
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 16. 11. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 11. 2011
- Druh (typ)
- PRACOVNÍ PLOŠINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT TRUCKS
- Typ motoru
- YD25
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 96 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2488
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 126
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.39
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 311 / 239 / 266
- Spotřeba předpis
- 2004/3/CE
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 11.8 / 9 / 10.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 2700
- Za jízdy
- 77.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6600/ 2100/ 2800
- Rozvor [mm]
- 3400
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3350
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1750/ 1750
2200/ 2200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 7000/ 7000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/70 R 15C 103/101 Q / 5J X 15 ET 100
195/70 R 15C 103/101 Q [2] / 5J X 15 ET 100
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ISOLI S.P.A. ITALIA
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 2+1 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6521-002-01
- Číslo TP
- UE613520
- Číslo ORV
- UAS142578
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- -6.12.2011-SCHVÁLENA PRESTAVBA SPOCÍVAJÍCÍ V MONTÁŽI PRACOVNÍ PLOŠINY 11.7.2018-OBNOVENO PŮVODNÍ VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ NA RÁMU VOZIDLA ZA PRAVÝM KOLEM (PŮVODNÍ NEČITELNÉ/VYREZLÉ)
- Další záznamy
- -6.12.2011-SCHVÁLENA PŘESTAVBA DLE Č.J. DSH/39104/2011/SL SPOČÍVAJÍCÍ V MONTÁŽI
PRACOVNÍ PLOŠINY ISOLI TYP PNT 205S, ČÍSLO PLE 125/07H O NOSNOSTI
200 kg.
POHON PLOŠINY JE REALIZOVÁM DVĚMA ZPŮSOBY A TO BUĎ HYDRAULICKÝM ČERPADLEM HNANÝ
O VÝKONU 20 kw A MAX. HLUČNOSTI 92 DB.
-11.7.2018-DLE Č.J. BYS 9990/2018 OBNOVENO PŮVODNÍ VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ NA RÁMU VOZIDLA
ZA PRAVÝM ZADNÍM KOLEM (PŮVODNÍ VYREZLÉ-NEČITELNÉ)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF6SHFF24B2124665
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.