RENAULT MAXITY DXI 130.45/6 P 4X2 - EU
- 2007
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2488 cm³
- 96 kW ≈ 131 k
VINVF6SHTF2471012196
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF6SHTF2471012196
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MAXITY DXI 130.45/6 P 4X2 - EU
- Typ
- RENAULT MAXITY DXI 130.45/6 P 4X2 - E / F24.13
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 1. 8. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 8. 2007
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2488 cm³
- Výkon
- 96 kW
- Kategorie
- N2 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Meggy s.r.o. (IČO 28542797) od 31. 3. 2026
- Provozovatel: Meggy s.r.o. (IČO 28542797) od 31. 3. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 8. 2007 | První registrace | EUROSTROJ SCHLAGER, s.r.o. (IČO 63494965) | Registr silničních vozidel |
| 13. 5. 2009 | Nový provozovatel | POHORELICKÁ OBECNE PROSPEŠNÁ SPOL. POHORELICE | Registr silničních vozidel |
| 18. 5. 2009 | Nový provozovatel | Pohořelická, o.p.s. v likvidaci (IČO 25344668) | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | Město Pohořelice (IČO 00283509) | Registr silničních vozidel |
| 31. 3. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Meggy s.r.o. (IČO 28542797) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 89 215 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 6. 2027 |
| 11. 6. 2025 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 85 869 km | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2026 |
| 10. 6. 2025 | Měření emisí | Židlochovice (č. 570318) | 85 851 km | způsobilé | bez závad | 10. 6. 2026 |
| 12. 6. 2024 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 82 426 km | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2025 |
| 11. 6. 2024 | Měření emisí | Židlochovice (č. 570318) | 82 409 km | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2025 |
| 15. 6. 2023 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 78 431 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 6. 2024 |
| 15. 6. 2023 | Měření emisí | Židlochovice (č. 570318) | 78 414 km | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2024 |
| 15. 6. 2022 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 73 398 km | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2023 |
| 14. 6. 2022 | Měření emisí | Židlochovice (č. 570318) | 73 380 km | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2023 |
| 17. 6. 2021 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 68 474 km | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2022 |
| 15. 6. 2021 | Měření emisí | Židlochovice (č. 570318) | 68 457 km | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2022 |
| 17. 6. 2020 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 63 597 km | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2021 |
| 17. 6. 2020 | Měření emisí | Židlochovice (č. 570318) | 63 580 km | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2021 |
| 10. 6. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3722) | 58 528 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 6. 2020 |
| 18. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihomoravský kraj (č. 3722) | 54 247 km | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2019 |
| 19. 7. 2017 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 50 029 km | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 6. 2018 |
| 11. 7. 2017 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 49 929 km | nezpůsobilé | 6 lehkých, 2 vážné
| |
| 14. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 49 564 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 7 vážných
| 14. 7. 2017 |
| 23. 5. 2016 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 46 086 km | způsobilé | 2 lehké
| 17. 5. 2017 |
| 17. 5. 2016 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 45 985 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná
| |
| 5. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 45 806 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné
| |
| 5. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 40 449 km | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2016 |
| 6. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 35 437 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 5. 2015 |
| 10. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 30 911 km | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2014 |
| 24. 5. 2012 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 25 686 km | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2013 |
| 10. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 25 686 km | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 9. 6. 2012 |
| 12. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 20 122 km | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2012 |
| 17. 5. 2010 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 14 354 km | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2011 |
| 13. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 14 248 km | nezpůsobilé | 1 vážná, 2 nebezpečné
| |
| 15. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 8 332 km | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel EUROSTROJ SCHLAGER, s.r.o. (IČO 63494965)
-
Nový provozovatel POHORELICKÁ OBECNE PROSPEŠNÁ SPOL. POHORELICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2010 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-09-05-0902
-
Nový provozovatel Pohořelická, o.p.s. v likvidaci (IČO 25344668)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-10-05-0788
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2011 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-10-05-0970
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2012 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-11-05-0839
-
Nový vlastník a provozovatel Město Pohořelice (IČO 00283509)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2012 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-12-05-0603
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2013 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2013 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-12-05-1784
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2014 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2014 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-13-55-0009
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2015 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-14-05-0303Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2015 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2016 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-15-05-0141Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2016 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-16-05-0375Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNOPravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-16-05-1257
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2017 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2017 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-16-05-1682
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2017 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-17-06-0823
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-17-07-0278
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2018 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-17-07-0842
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2019 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 639 00, BRNO · protokol CZ-3722-18-06-0514
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2020 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 639 00, BRNO · protokol CZ-3722-19-06-0250
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2021 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-20-06-1124
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2022 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-21-06-1075
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2023 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-22-06-0958
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2024 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-23-06-0863
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2025 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-24-06-0600
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2026 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-25-06-0573
-
Nový vlastník a provozovatel Meggy s.r.o. (IČO 28542797)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2027 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-26-06-1034
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MAXITY DXI 130.45/6 P 4X2 - EU
- Typ
- RENAULT MAXITY DXI 130.45/6 P 4X2 - E / F24.13
- Varianta
- 4.5/6
- Verze
- 8.0
- Typ kód
- F24.13
- VIN
- VF6SHTF2471012196
- PČV
- 234452
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- PRACOVNÍ PLOŠINA
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- RENAULT TRUCKS, SAINT PRIEST, FRANCIE
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 1. 8. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 8. 2007
- Druh (typ)
- PRACOVNÍ PLOŠINA ANTARES 160
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT TRUCKS, SAINT PRIEST, FRANCIE
- Typ motoru
- YD25
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 96 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2488
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 1,39
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 2700
- Za jízdy
- 77.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7090/ 2170/ 3030
- Rozvor [mm]
- 3400
- Provozní hmotnost
- 3675
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 4500/ 4500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1750/ 1750
3200/ 3200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 8000/ 8000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/75 R 16C 104/102 Q/ 5 1/2J X 16 ET 110
185/75 R 16C 104/102 Q [2]/ 5 1/2J X 16 ET 110
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RAM, S.R.L., FORLIMPOPOLI, ITÁLIE
- Výrobní číslo karoserie
- 1359
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6521-017-00
- Číslo ORV
- UBN781395
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu, nebo jednotlivě schválená.
Změna rozměru pneumatik, rozměru, nebo provedení diskových kol musí
být individuálně schválena výrobcem vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. ve znění pozdějších změn a doplňků.
Hmotnost nástavby včetně pomocného rámu je 1300 až 2180 kg.
Při provozu na pozemních komunikacích musí být pracovní plošina
v transportní poloze podle návodu k obsluze.
Vozidlo s namontovanou nástavbou je vybaveno zvláštním výstražným
světelným zařízením oranžové barvy, které smí být uvedeno do činnosti
pouze při práci vozidla na vozovce.
Vozidlo s namontovanou nástavbou plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.,
mimo případných výjimek udělených pro podvozek.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF6SHTF2471012196
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.