RENAULT MASTER

  • 2014
  • MODRÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINVF6VG76V450827985

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF6VG76V450827985

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
/ VG
Datum 1. registrace
5. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
5. 5. 2014
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
263 395 km
při prohlídce 3. 9. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 189–399 tis. km (medián 265 640 km, 355 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Prádelna Kyselý, a.s.
od 5. 5. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 5. 2014 První registrace Prádelna Kyselý, a.s. (IČO 26723883) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20162018202020222024 10. 6. 2015: 23 985 km7. 6. 2017: 76 286 km21. 6. 2017: 77 448 km6. 6. 2019: 127 878 km7. 6. 2019: 127 898 km13. 6. 2019: 128 676 km8. 6. 2021: 159 275 km8. 6. 2023: 210 049 km4. 7. 2023: 212 131 km31. 8. 2023: 212 560 km3. 9. 2025: 263 395 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Dolní Břežany (č. 3243) 263 395 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
3. 9. 2027
31. 8. 2023 Opakovaná STK + měření emisí Benešov (č. 3223) 212 560 km způsobilé bez závad 31. 8. 2025
4. 7. 2023 Měření emisí Benešov (č. 420117) 212 131 km nezpůsobilé
2 vážné
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m-1. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
8. 6. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Benešov (č. 3223) 210 049 km nezpůsobilé
10 vážných
  • 4.4.1.1.2 Nesvítí některá směrová svítilna. vážná
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m-1. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m-1. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
8. 7. 2023
8. 6. 2021 Pravidelná STK Vlašim (č. 3237) 159 275 km způsobilé
3 lehké
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 6. 2023
13. 6. 2019 Opakovaná STK Praha (č. 3114) 128 676 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
7. 6. 2021
7. 6. 2019 Pravidelná STK Praha (č. 3114) 127 898 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.2.3.1.1 Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. vážná
7. 7. 2019
6. 6. 2019 Měření emisí Praha (č. 510805) 127 878 km způsobilé bez závad 6. 6. 2021
21. 6. 2017 Opakovaná STK Hlavní město Praha (č. 3114) 77 448 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
7. 6. 2019
7. 6. 2017 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3114) 76 286 km dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 3.3.4.3 Poškození nebo nepovolená úprava (např. u motocyklu) zařízení pro nepřímý výhled, které se nachází níže než 2 m nad vozovkou, při které jsou na povrchu konstrukce (ochranné pouzdro) ostré hrany, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob. vážná
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
7. 7. 2017
10. 6. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 23 985 km způsobilé bez závad 10. 6. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Prádelna Kyselý, a.s. (IČO 26723883)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2015
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2017 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2017 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-17-06-0778
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2019 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-17-06-2529
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2019 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-19-06-0637
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2021 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-19-06-1253
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM · protokol CZ-3237-21-06-0308
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2023 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-23-06-0729
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2025 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-23-08-2513
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2027 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-25-09-0287
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
/ VG
Varianta
VG76V
Verze
VG76V4
Typ kód
VG
VIN
VF6VG76V450827985
PČV
13041269
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST, FRANCIE
Datum 1. registrace
5. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
5. 5. 2014
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT TRUCKS SAS, SAINT PRIEST, FRANCIE
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
125

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 195/2013M
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
241 / 230 / 234
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.2 / 8.8 / 8.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 2625
Za jízdy
75.4

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7190/ 2250/ 2740
Rozvor [mm]
4332
Provozní hmotnost
2980
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2800/ 2800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Ložná délka
4410
Ložná šířka
2160
Objem cisterny
17
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/75 R16 C 107/105T/ 5.5J 16-117
195/75 R16 C 107/105T (2)/ 5.5J 16-117
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MONTEX S.R.O., KOLÍN, ČR
Výrobní číslo karoserie
1139061/1140090
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e2*2007/46*0053*
Číslo TP
UF600204
Číslo ORV
UAL699955
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)