CITROËN JUMPER

  • 2001
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2800 cm³
  • 94 kW ≈ 128 k

VINVF7233LL216199134

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7233LL216199134

STK propadla 5. 10. 2024. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 5. 10. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2001. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
JUMPER
Typ
/ 230 D
Datum 1. registrace
28. 11. 2001
Datum 1. registrace v ČR
29. 3. 2016
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2800 cm³
Výkon
94 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 5. 10. 2024
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
201 194 km
při prohlídce 5. 10. 2022

Obvyklé u modelu ve stáří 21 let: 182–277 tis. km (medián 219 898 km, 30 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
AVK GROUP s.r.o.
od 29. 3. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 11. 2001 První registrace Registr silničních vozidel
29. 3. 2016 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
29. 3. 2016 Nový vlastník a provozovatel AVK GROUP s.r.o. (IČO 26512068) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000250 000 201720182019202020212022 11. 3. 2016: 98 198 km27. 3. 2018: 163 460 km27. 3. 2018: 163 461 km27. 4. 2020: 183 840 km28. 4. 2020: 183 843 km5. 10. 2022: 201 194 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Říčany (č. 3227) 201 194 km způsobilé
11 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
5. 10. 2024
28. 4. 2020 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) 183 843 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
28. 4. 2022
27. 4. 2020 Měření emisí Říčany (č. 120902) 183 840 km způsobilé bez závad 27. 4. 2022
27. 3. 2018 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) 163 461 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 2.4.1.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
27. 3. 2020
27. 3. 2018 Měření emisí Říčany (č. 420934) 163 460 km – bez závad 27. 3. 2020
11. 3. 2016 Před registrací Středočeský kraj (č. 3227) 98 198 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 0.2.1.1 Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. vážná
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 4. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2016 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel AVK GROUP s.r.o. (IČO 26512068)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2018 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2020 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-18-03-1521
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2022 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-20-04-1475
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2024 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-22-10-0255
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
JUMPER
Typ
/ 230 D
Varianta
CPMGC
Typ kód
230 D
VIN
VF7233LL216199134
PČV
13942032
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTO-CITROEN, NEUILLY, FRANCIE
Datum 1. registrace
28. 11. 2001
Datum 1. registrace v ČR
29. 3. 2016
Druh (typ)
02 BOČNICE
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVEC0, TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
8140.43S
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
94 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2800
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
146

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 1999/96A; EURO 3
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.49
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 2700
Za jízdy
76

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5655/ 2000/ 2125
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
2120
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2120/ 2120
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5500/ 5500
Ložná délka
2520
Ložná šířka
1940
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/75 R16C 110/108 Q / 6J X 16 H2
205/75 R16C 110/108 Q / 6J X 16 H2
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AUTO-CITROËN, NEUILLY, FRANCIE
Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
6/7 / 6/7 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A 50 - X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UG413784
Číslo ORV
UBB293345
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
DOVOZ 29.3.2016 OBNOVENO PŮVODNÍ VIN VF7233LL216199134 NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ; ROZHODNUTÍM MHMP Č.J. 460501/2016. VIN VYRAŽEN NA PRAVÝ PŘEDNÍ SLOUPEK.
Další záznamy
IDV D; 1. REGISTRACE 28.11.2001
DOKLADY PŮVODU: RZ MTK 483Z, TP WS689975
29.3.2016 OBNOVENO PŮVODNÍ VIN VF7233LL216199134 NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ;
ROZHODNUTÍM MHMP Č.J. 460501/2016. VIN VYRAŽEN NA PRAVÝ PŘEDNÍ SLOUPEK.
STK: 3227-16-03-0660
ROZCHOD KOL PŘEDNÍ / ZADNÍ NÁPRAVY: 1 730 / 1 720 MM.
VOZIDLO JE VYBAVENO VÝSTAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY.
ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEU 215/75 R16C 113/111Q.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)