CITROËN BERLINGO 1.4I

  • 2008
  • BÍLÁ
  • BA + LPG
  • 1587 cm³
  • 66 kW ≈ 90 k

VINVF77BNFRC67002648

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 4:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF77BNFRC67002648

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
BERLINGO 1.4I
Typ
CITROËN BERLINGO 1.4I 7 / B9
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
30. 9. 2008
Datum 1. registrace v ČR
1. 12. 2010
Barva
BÍLÁ
Palivo
BA + LPG
Zdvihový objem
1587 cm³
Výkon
66 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
272 056 km
při prohlídce 13. 1. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 17 let: 132–242 tis. km (medián 182 503 km, 167 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Petr Hajník
od 9. 12. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 9. 2008 První registrace Registr silničních vozidel
1. 12. 2010 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
1. 12. 2010 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
28. 1. 2015 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
9. 12. 2025 Nový vlastník a provozovatel Petr Hajník (IČO 02555026) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20112013201520172019202120232025 22. 11. 2010: 36 746 km26. 11. 2010: 36 754 km28. 11. 2012: 106 019 km27. 1. 2015: 180 100 km27. 1. 2015: 180 100 km23. 1. 2017: 207 061 km18. 1. 2019: 226 562 km18. 1. 2019: 226 564 km13. 1. 2021: 245 483 km13. 1. 2021: 245 485 km12. 1. 2023: 259 053 km12. 1. 2023: 259 053 km13. 1. 2023: 259 100 km9. 1. 2025: 272 029 km13. 1. 2025: 272 056 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 1. 2025 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 272 056 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
13. 1. 2027
9. 1. 2025 Měření emisí Česká Skalice (č. 460501) 272 029 km způsobilé bez závad 9. 1. 2027
13. 1. 2023 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 259 100 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.7.2 Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. lehká
13. 1. 2025
12. 1. 2023 Měření emisí Česká Skalice (č. 460501) 259 053 km způsobilé bez závad 12. 1. 2025
12. 1. 2023 Měření emisí Česká Skalice (č. 460501) 259 053 km nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.1.2.1 Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem. vážná
13. 1. 2021 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 245 485 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 1. 2023
13. 1. 2021 Měření emisí Česká Skalice (č. 460501) 245 483 km způsobilé bez závad 13. 1. 2023
18. 1. 2019 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 226 564 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
18. 1. 2021
18. 1. 2019 Měření emisí Česká Skalice (č. 460501) 226 562 km způsobilé bez závad 18. 1. 2021
23. 1. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 207 061 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
23. 1. 2019
27. 1. 2015 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3614) 180 100 km způsobilé bez závad
27. 1. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 180 100 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
27. 1. 2017
28. 11. 2012 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 106 019 km způsobilé bez závad 28. 11. 2014
26. 11. 2010 Před schvál. tech. způsob. vozidla - opakovaná Královéhradecký kraj (č. 3627) 36 754 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 11. 2012
22. 11. 2010 Před schvál. tech. způsob. vozidla Královéhradecký kraj (č. 3627) 36 746 km dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 2202 Buben některé brzdy má nadměrnou ovalitu (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 12. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2012 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2014 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
  5. Vyřazení z provozu NÁCHOD
    Konec vyřazení z provozu NÁCHOD
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2017 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
  7. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2019 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-17-01-0573
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2021 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-01-0566
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2023 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-21-01-0349
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2025 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-23-01-0440
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2027 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-25-01-0291
  13. Nový vlastník a provozovatel Petr Hajník (IČO 02555026)
    Vybavení zapsané v registru: POHON PLYNEM
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (CITROËN BERLINGO 1.4I 2008 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,6 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 79,2 %

Srovnáváme s 769 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • POHON PLYNEM

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
BERLINGO 1.4I
Typ
CITROËN BERLINGO 1.4I 7 / B9
Varianta
BNFRC
Typ kód
B9
VIN
VF77BNFRC67002648
PČV
9905448
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
30. 9. 2008
Datum 1. registrace v ČR
1. 12. 2010
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
NFR
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
66 / 5800
Palivo
BA + LPG
Zdvihový objem [cm³]
1587
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
159

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
257 / 161 / 195
Spotřeba předpis
EHK 101R
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.8 / 6.8 / 8.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 4350
Za jízdy
73.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4380/ 1810/ 1862
Rozvor [mm]
2728
Provozní hmotnost
1430
Hmotnosti provozní Do
1570
Hmotnosti zatížení SZ
40
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1980/ 1980
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1080/ 1080
1040/ 1040
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
975/ 975
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
715/ 715
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2955/ 2955
Ložná délka
1700
Ložná šířka
1230
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R15 91T/ 6.50J X 15 E=27
195/65 R15 91T/ 6.50J X 15 E=27
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
VF77BNFRC67002648
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6781-002-01
Číslo ORV
UBM514901
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
alternativní pohon LPG
Další záznamy
DOVOZ: SRN, Č.J.: 61207/10-ODSH-833 z 29.11.2010, první registrace 30.09.2008
C02: 257/161/195 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#10: 100 (Platí pro příčné nosiče podle katalogu příslušenství vozidla.)
#14: 1 801 - 1 862
#20-21: 6.50J X 15 E=27; 195/70 R15 98T
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
VOZIDLO VYBAVENO SYSTÉMEM PRO ALTERNATIVNÍ POHON: LPG.
Tlaková zkouška nádrže je platná do 2018/11

Další ověření (externí odkazy)