CITROËN NEMO 1.4I

  • 2008
  • MODRÁ-TMAVÁ
  • benzin (BA)
  • 1360 cm³
  • 54 kW ≈ 73 k

VINVF7AAKFVC84253386

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7AAKFVC84253386

STK končí 13. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
NEMO 1.4I
Typ
CITROËN NEMO 1.4I A / A
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
10. 11. 2008
Datum 1. registrace v ČR
10. 11. 2008
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1360 cm³
Výkon
54 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 39 dnů
platnost do 13. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
311 214 km
při prohlídce 18. 12. 2024
1
Vlastníků v registru
RUBELIT, s.r.o.
od 10. 11. 2008

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 11. 2008 První registrace RUBELIT, s.r.o. (IČO 49969277) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000400 000 201320152017201920212023 9. 11. 2012: 78 120 km10. 11. 2014: 125 685 km9. 11. 2016: 165 283 km17. 10. 2018: 203 897 km19. 10. 2020: 244 263 km15. 12. 2022: 278 339 km13. 12. 2024: 310 925 km18. 12. 2024: 311 214 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 12. 2024 Opakovaná STK Nové Veselí (č. 3733) 311 214 km způsobilé 2 lehké 13. 12. 2026
13. 12. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Nové Veselí (č. 3733) 310 925 km dočasně způsobilé 2 lehké, 2 vážné 13. 12. 2026
15. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Nové Veselí (č. 3733) 278 339 km způsobilé 4 lehké 15. 12. 2024
19. 10. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Nové Veselí (č. 3733) 244 263 km způsobilé 3 lehké 19. 10. 2022
17. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Nové Veselí (č. 3733) 203 897 km způsobilé 3 lehké 17. 10. 2020
9. 11. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3733) 165 283 km způsobilé 2 lehké 9. 11. 2018
10. 11. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3733) 125 685 km způsobilé bez závad 10. 11. 2016
9. 11. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3733) 78 120 km způsobilé bez závad 9. 11. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel RUBELIT, s.r.o. (IČO 49969277)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2012
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2014 · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2016 · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2018 · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ · protokol CZ-3733-16-11-0549
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2020 · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ · protokol CZ-3733-18-10-1184
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2022 · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ · protokol CZ-3733-20-10-1081
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2024 · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ · protokol CZ-3733-22-12-0656
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2025 · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ · protokol CZ-3733-24-12-0554
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2026 · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ · protokol CZ-3733-24-12-0757
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (CITROËN NEMO 1.4I 2008 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,8 %

Srovnáváme s 71 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • SNĚHOVÝ PLUH

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
NEMO 1.4I
Typ
CITROËN NEMO 1.4I A / A
Varianta
AAKFV
Verze
AAKFVC
Typ kód
A
VIN
VF7AAKFVC84253386
PČV
10883582
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
10. 11. 2008
Datum 1. registrace v ČR
10. 11. 2008
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
KFV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
54 / 5200
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1360
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
157

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
206 / 139 / 164
Spotřeba předpis
ES 2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.8 / 5.9 / 6.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 3900
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3881/ 1716/ 1782
Rozvor [mm]
2513
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1145
Hmotnosti zatížení SZ
60
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1680/ 1680
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
950/ 950
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
600/ 600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
400/ 400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2280/ 2280
Ložná délka
1500
Ložná šířka
1050
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
175/70 R14 84T / 5.50J X 14 - 44
175/70 R14 84T / 5.50J X 14 - 44
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6764-001-00
Číslo TP
UC914730
Číslo ORV
UAC289195
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
CO2: 206/139/164 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#12: 3 864 - 3 881
#14: 1 721 - 1 782
#20-21: 6.00J X 15 - 44; 185/65 R15 88T
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou z ustanovení
vyhlášky č. 341/2002 Sb.- příloha 1/čl. 6:
- vozidlo může být vybaveno vertikálně dělenou přepážkou, která není do výšky 500mm od bodu H z plného materiálu.
-10.11.2008-ZAEVIDOVÁNO TZ V KOL.Č.19.

Další ověření (externí odkazy)