CITROEN C4 AIRCROSS

  • 2012
  • HNĚDÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1560 cm³
  • 84 kW ≈ 114 k

VINVF7BU9HDBCZ908433

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7BU9HDBCZ908433

STK končí 10. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
C4 AIRCROSS
Typ
/ B
Datum 1. registrace
19. 12. 2012
Datum 1. registrace v ČR
19. 12. 2012
Barva
HNĚDÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1560 cm³
Výkon
84 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 36 dnů
platnost do 10. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
67 879 km
při prohlídce 10. 12. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 110–187 tis. km (medián 155 601 km, 51 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
P R E S T O, spol. s r.o.
od 19. 12. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 12. 2012 První registrace P R E S T O, spol. s r.o. (IČO 62027107) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

20 00040 00060 00080 000 2017201920212023 16. 12. 2016: 26 201 km14. 12. 2018: 41 584 km14. 12. 2018: 41 585 km9. 12. 2020: 52 111 km9. 12. 2020: 52 112 km9. 12. 2022: 60 314 km9. 12. 2022: 60 315 km6. 12. 2024: 67 841 km10. 12. 2024: 67 879 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 12. 2024 Pravidelná STK Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) 67 879 km způsobilé bez závad 10. 12. 2026
6. 12. 2024 Měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 560703) 67 841 km způsobilé bez závad 6. 12. 2026
9. 12. 2022 Pravidelná STK Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) 60 315 km způsobilé bez závad 9. 12. 2024
9. 12. 2022 Měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 560703) 60 314 km způsobilé bez závad 9. 12. 2024
9. 12. 2020 Pravidelná STK Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) 52 112 km způsobilé bez závad 9. 12. 2022
9. 12. 2020 Měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 560703) 52 111 km způsobilé bez závad 9. 12. 2022
14. 12. 2018 Pravidelná STK Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) 41 585 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
14. 12. 2020
14. 12. 2018 Měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 560703) 41 584 km způsobilé bez závad 14. 12. 2020
16. 12. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3607) 26 201 km způsobilé bez závad 16. 12. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel P R E S T O, spol. s r.o. (IČO 62027107)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2016
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2018 · stanice: Soukenická 242, 51601, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3607-16-12-0217
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2020 · stanice: Soukenická 242, 51601, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3607-18-12-0260
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2022 · stanice: Soukenická 242, 51601, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3607-20-12-0195
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2024 · stanice: Soukenická 242, 51601, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3607-22-12-0202
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2026 · stanice: Soukenická 242, 51601, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3607-24-12-0243
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
C4 AIRCROSS
Typ
/ B
Varianta
BU9HD
Verze
BU9HDB/S
Typ kód
B
VIN
VF7BU9HDBCZ908433
PČV
12502198
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Datum 1. registrace
19. 12. 2012
Datum 1. registrace v ČR
19. 12. 2012
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
9H05
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
84 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1560
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
182

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 566/2011J
Spotřeba předpis
566/2011J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.6 / 4.5 / 4.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
71/ 2700
Za jízdy
67.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4340/ 1800/ 1635
Rozvor [mm]
2670
Provozní hmotnost
1500
Hmotnosti zatížení SZ
70
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2060/ 2060
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1130/ 1130
990/ 990
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1300/ 1300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3260/ 3260
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70 R16 100H / 6.50JJ X 16 ET38
215/70 R16 100H / 6.50JJ X 16 ET38
/
/

Karoserie a výbava

Barva
HNĚDÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8225-003-00
Číslo TP
UE891790
Číslo ORV
UAK558756
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)