CITROEN C4 AIRCROSS

  • 2012
  • ZELENÁ-PASTEL
  • motorová nafta (NM)
  • 1560 cm³
  • 84 kW ≈ 114 k

VINVF7BU9HDBCZ913429

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 18:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7BU9HDBCZ913429

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 179 dnů (28. 8. 2014 až 23. 2. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
C4 AIRCROSS
Typ
B
Datum 1. registrace
21. 9. 2012
Datum 1. registrace v ČR
21. 9. 2012
Barva
ZELENÁ-PASTEL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1560 cm³
Výkon
84 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 9. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
203 602 km
při prohlídce 7. 9. 2026
3
Vlastníci v registru
DOM - ZO 13, s.r.o.
od 23. 2. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
21. 9. 2012 První registrace AUTO ŠPINAR s.r.o. (IČO 26012774) Registr silničních vozidel
28. 8. 2014 Nový vlastník a provozovatel Future Recruitment s.r.o. (IČO 27580598) Registr silničních vozidel
23. 2. 2015 Nový vlastník a provozovatel DOM - ZO 13, s.r.o. (IČO 25261908) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 201620182020202220242026 23. 2. 2015: 39 857 km20. 9. 2016: 72 824 km31. 8. 2018: 109 020 km19. 9. 2018: 109 713 km3. 9. 2020: 147 317 km15. 9. 2020: 147 652 km18. 9. 2020: 148 075 km5. 9. 2022: 171 019 km7. 9. 2022: 171 022 km2. 9. 2024: 189 358 km2. 9. 2024: 189 360 km2. 9. 2026: 203 595 km2. 9. 2026: 203 597 km7. 9. 2026: 203 602 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 9. 2026 Opakovaná STK Česká Třebová (č. 3604) 203 602 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
2. 9. 2028
2. 9. 2026 Pravidelná STK Česká Třebová (č. 3604) 203 597 km nezpůsobilé
2 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná
  • 1.1.14.1.2 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 5.2.2.4 Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v registru silničních vozidel. vážná
2. 9. 2026 Měření emisí Česká Třebová (č. 461101) 203 595 km způsobilé bez závad 2. 9. 2028
2. 9. 2024 Pravidelná STK Česká Třebová (č. 3604) 189 360 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
2. 9. 2026
2. 9. 2024 Měření emisí Česká Třebová (č. 461101) 189 358 km způsobilé bez závad 2. 9. 2026
7. 9. 2022 Pravidelná STK Česká Třebová (č. 3604) 171 022 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 9. 2024
5. 9. 2022 Měření emisí Česká Třebová (č. 461101) 171 019 km způsobilé bez závad 5. 9. 2024
18. 9. 2020 Opakovaná STK Česká Třebová (č. 3604) 148 075 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 9. 2022
15. 9. 2020 Pravidelná STK Česká Třebová (č. 3604) 147 652 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.3 Nesvítí některý povinný světlomet. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 10. 2020
3. 9. 2020 Měření emisí Česká Třebová (č. 461101) 147 317 km způsobilé bez závad 3. 9. 2022
19. 9. 2018 Pravidelná STK Česká Třebová (č. 3604) 109 713 km způsobilé bez závad 19. 9. 2020
31. 8. 2018 Měření emisí Česká Třebová (č. 461101) 109 020 km – bez závad 31. 8. 2020
20. 9. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3604) 72 824 km způsobilé bez závad 20. 9. 2018
23. 2. 2015 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3604) 39 857 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel AUTO ŠPINAR s.r.o. (IČO 26012774)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2016
  2. Nový vlastník a provozovatel Future Recruitment s.r.o. (IČO 27580598)
  3. Nový vlastník a provozovatel DOM - ZO 13, s.r.o. (IČO 25261908)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-15-02-0404
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2018 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-16-09-0550
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2020 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-18-09-0501
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2020 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-20-09-0418
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2022 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-20-09-0583
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2024 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-22-09-0168
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2026 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-24-09-0027
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-26-09-0056
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2028 · stanice: PODBRANSKÁ 2047, 560 02, ČESKÁ TŘEBOVÁ · protokol CZ-3604-26-09-0153
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 15. 6. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 25. 11. 2011 – 16. 5. 2016) Safety Gate
  • 3. 11. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 25. 11. 2011 – 16. 5. 2016) Safety Gate
  • 3. 11. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 25. 11. 2011 – 16. 9. 2014) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
C4 AIRCROSS
Typ
B
Varianta
BU9HD
Verze
BU9HDB/S
Typ kód
B
VIN
VF7BU9HDBCZ913429
PČV
12398134
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Datum 1. registrace
21. 9. 2012
Datum 1. registrace v ČR
21. 9. 2012
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
9H05
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
84 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1560
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
182

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
566/2011J
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
148 / 119 / 129
Spotřeba předpis
566/2011J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5,6 / 4,5 / 4,9
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
71/ 2700
Za jízdy
67.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4340/ 1800/ 1635
Rozvor [mm]
2670
Provozní hmotnost
1500
Hmotnosti provozní Do
1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2060/ 2060
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1130/ 1130
990/ 990
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1300/ 1300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3260/ 3260
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/70 R16 100H / 6.50JJ X 16 ET38
215/70 R16 100H / 6.50JJ X 16 ET38
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ZELENÁ-PASTEL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
A 50-X,VTZ 002-299
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8225-003-00
Číslo TP
UE892940
Číslo ORV
UAP900939
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
Česká Poj.:5257575816
Další záznamy
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E2*2007/46*0117*02
*23: 5
*36: 2 060/2 060
*37: 1 130/1 130; 990/990
*39: 1 300/1 300
*40: 750/750
*41: 3 260/3 260
*57: MAN
CO2: 148/119/129 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20-21: 7.00J X 18 ET38; 225/55 R18 98V
6.00JJ X 16 ET46; 215/70 R16 100H
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)