CITROEN JUMPY 2.0 HDI

  • 2003
  • MODRÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 69 kW ≈ 94 k

VINVF7BYRHXB86006563

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 5:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7BYRHXB86006563

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROEN
Model
JUMPY 2.0 HDI
Typ
CITROEN JUMPY 2.0 HDI VF7BYRHXB / B
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
24. 3. 2003
Datum 1. registrace v ČR
24. 3. 2003
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
69 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
338 115 km
při prohlídce 5. 8. 2025
3
Vlastníci v registru
Milan Veselý
od 2. 3. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 3. 2003 První registrace UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
24. 3. 2003 Nový vlastník a provozovatel Zdeňka Konečná (IČO 44166389) Registr silničních vozidel
2. 3. 2016 Nový vlastník a provozovatel Milan Veselý (IČO 42424470) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 201020132016201920222025 23. 1. 2009: 148 184 km9. 5. 2011: 187 374 km6. 5. 2013: 221 861 km15. 6. 2015: 247 098 km29. 2. 2016: 254 417 km16. 6. 2017: 269 380 km17. 6. 2019: 287 282 km17. 6. 2019: 287 285 km25. 6. 2021: 301 444 km25. 6. 2021: 301 452 km23. 6. 2023: 321 130 km27. 6. 2023: 321 404 km4. 8. 2025: 338 091 km5. 8. 2025: 338 115 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 8. 2025 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 338 115 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
5. 8. 2027
4. 8. 2025 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 338 091 km způsobilé bez závad 4. 8. 2027
27. 6. 2023 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 321 404 km způsobilé
10 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
27. 6. 2025
23. 6. 2023 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 321 130 km způsobilé bez závad 23. 6. 2025
25. 6. 2021 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 301 452 km způsobilé
5 lehkých
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
25. 6. 2023
25. 6. 2021 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 301 444 km způsobilé bez závad 25. 6. 2023
17. 6. 2019 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 287 285 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 6. 2021
17. 6. 2019 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 287 282 km způsobilé bez závad 17. 6. 2021
16. 6. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 269 380 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
16. 6. 2019
29. 2. 2016 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3737) 254 417 km způsobilé bez závad
15. 6. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3737) 247 098 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
15. 6. 2017
6. 5. 2013 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3737) 221 861 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 5. 2015
9. 5. 2011 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3737) 187 374 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 5. 2013
23. 1. 2009 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3737) 148 184 km způsobilé
3 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 1. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový vlastník a provozovatel Zdeňka Konečná (IČO 44166389)
  2. Konec: vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2013 · stanice: BORŠOVSKÁ 2622/91, 69701, NĚTČICE, KYJOV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2015 · stanice: BORŠOVSKÁ 2622/91, 69701, NĚTČICE, KYJOV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2017 · stanice: BORŠOVSKÁ 2622/91, 69701, NĚTČICE, KYJOV
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BORŠOVSKÁ 2622/91, 69701, NĚTČICE, KYJOV
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BORŠOVSKÁ 2622/91, 69701, NĚTČICE, KYJOV
  7. Nový vlastník a provozovatel Milan Veselý (IČO 42424470)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2019 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-17-06-1043
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-06-1554
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-06-2716
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-06-2455
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2027 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-08-0218
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
CITROEN
Obchodní označení
JUMPY 2.0 HDI
Typ
CITROEN JUMPY 2.0 HDI VF7BYRHXB / B
Varianta
BYRHX
Verze
BYRHXB
Typ kód
B
VIN
VF7BYRHXB86006563
PČV
5104690
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
., USA
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
24. 3. 2003
Datum 1. registrace v ČR
24. 3. 2003
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN, PARIS, FRANCIE
Typ motoru
RHX
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
69 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/1A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.9
Spotřeba předpis
ZM
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 3000
Za jízdy
74.6

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4440/ 1810/ 1927
Rozvor [mm]
2824
Provozní hmotnost
1490
Hmotnosti provozní Do
1566
Hmotnosti zatížení SZ
60
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2315/ 2315
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1230/ 1230
1300/ 1300
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1300/ 1300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
745/ 745
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3500/ 3500
Ložná délka
2059
Ložná šířka
1435
Objem cisterny
4
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/65 R 15 94 T/ 6.5 X 15 E=31
205/65 R 15 94 T/ 6.5 X 15 E=31
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AUTOMOBILES CITROËN, PARIS, FRANCIE
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2/3 / 2/3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ne
ASR
ne
Airbag
2
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3322-056-00
Číslo TP
BA029235
Číslo ORV
UAP876019
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)