CITROËN C8 2.2HDI 16V

  • 2005
  • ŠEDÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 2179 cm³
  • 94 kW ≈ 128 k

VINVF7EB4HWG13208667

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 3:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7EB4HWG13208667

STK končí 12. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
C8 2.2HDI 16V
Typ
CITROËN C8 2.2HDI 16V E / E
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
17. 2. 2005
Datum 1. registrace v ČR
17. 5. 2010
Barva
ŠEDÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2179 cm³
Výkon
94 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: fyzická osoba od 3. 10. 2023
  • Provozovatel: Petr Goral (IČO 08032955) od 3. 10. 2023
Technická prohlídka
STK končí za 35 dnů
platnost do 12. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
257 693 km
při prohlídce 12. 12. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 19 let: 229–337 tis. km (medián 266 624 km, 40 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
fyzická osoba
od 3. 10. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
17. 2. 2005 První registrace Registr silničních vozidel
17. 5. 2010 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
17. 5. 2010 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
3. 10. 2023 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
3. 10. 2023 Nový provozovatel Petr Goral (IČO 08032955) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2011201320152017201920212023 30. 4. 2010: 93 300 km18. 5. 2012: 116 605 km28. 5. 2014: 141 684 km27. 12. 2016: 164 218 km7. 12. 2018: 190 877 km7. 12. 2018: 190 878 km23. 11. 2020: 213 731 km23. 11. 2020: 213 737 km7. 11. 2022: 230 385 km12. 12. 2024: 256 792 km12. 12. 2024: 257 693 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 12. 2024 Pravidelná STK Praha (č. 3124) 257 693 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
12. 12. 2026
12. 12. 2024 Měření emisí Praha (č. 510806) 256 792 km způsobilé bez závad 12. 12. 2026
7. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Líbeznice (č. 3226) 230 385 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 11. 2024
23. 11. 2020 Pravidelná STK Praha (č. 3117) 213 737 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 11. 2022
23. 11. 2020 Měření emisí Praha (č. 510808) 213 731 km způsobilé bez závad 23. 11. 2022
7. 12. 2018 Pravidelná STK Praha (č. 3124) 190 878 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
7. 12. 2020
7. 12. 2018 Měření emisí Praha (č. 510806) 190 877 km způsobilé bez závad 7. 12. 2020
27. 12. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 164 218 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
27. 12. 2018
28. 5. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3226) 141 684 km způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
28. 5. 2016
18. 5. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 116 605 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
18. 5. 2014
30. 4. 2010 Před schvál. tech. způsob. vozidla Jihočeský kraj (č. 3315) 93 300 km způsobilé
2 lehké
  • 5051 Nárazník není dostatečně upevněný (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
30. 4. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: AIRBAG
    Vybavení zapsané v registru: KLIMATIZACE
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2014 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2016 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2018 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-16-12-0981
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2020 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8 · protokol CZ-3124-18-12-0189
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2022 · stanice: PROSECKÁ 817, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-20-11-0672
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2024 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU · protokol CZ-3226-22-11-0361
  9. Nový vlastník fyzická osoba
    Nový provozovatel Petr Goral (IČO 08032955)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2026 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8 · protokol CZ-3124-24-12-0394
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (CITROËN C8 2.2HDI 16V 2005 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 74,6 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 43,3 %

Srovnáváme s 134 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 22. 11. 2013, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • AIRBAG
  • KLIMATIZACE
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
C8 2.2HDI 16V
Typ
CITROËN C8 2.2HDI 16V E / E
Varianta
EB4HW
Verze
EB4HWG
Typ kód
E
VIN
VF7EB4HWG13208667
PČV
8835813
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
AUTOMOBILES CITROEN, PARIS, FRANCIE
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
17. 2. 2005
Datum 1. registrace v ČR
17. 5. 2010
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES CITROËN, PARIS, FRANCIE
Typ motoru
4HW
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
94 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2179
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PRVNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
180

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
83-05 /
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
258 / 161 / 195
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.7 / 6.1 / 7.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 3000
Za jízdy
73.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4727/ 1850/ 1745
Rozvor [mm]
2823
Provozní hmotnost
1783
Hmotnosti provozní Do
1950
Hmotnosti zatížení SZ
76
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2505/ 2505
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1250/ 1250
1300/ 1300
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1850/ 1850
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
650/ 650
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3880/ 3880
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R15 96H/ 6.50 X 15 E=27
215/65 R15 96H/ 6.50 X 15 E=27
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5/8 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5181-052-01
ES/EU
e2*98/14*0254*10
Číslo TP
UC641885
Číslo ORV
UBF933271
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
EHS 98/69A
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 7,00 X 16 E=27; 215/60 R 16 99H
VÝBAVA: KLIMATIZACE, AIRBAG 8X
DATUM 1. REGISTRACE DLE TP SRN: 17.02.2005
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)